ویدیو: تریلر جدید Injustice 2 با محوریت Darkseid

ویدیو: تریلر جدید Injustice 2 با محوریت Darkseid

احمد هاتفی ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ نظرات

طبق عادت استودیو ندررلم هر هفته ویدیویی درباره معرفی کاراکترهای بازی Injustice 2 منتشر می‌شود و در آخرین تریلر شاهد معرفی شخصیت Darkseid هستیم. با گیمر همراه باشید.

 

در تازه‌ترین اخبار بازی Injustice 2 شاهد حضور شخصیت جوکر ومبارزه او با کاراکتر فلش بودیم و مورد انتظارتریت تریلر معرفی درباره عنوان Injustice 2، معرفی شخصیت Joker بود که گویا استودیو NetherRealm این کار را برای هفته‌های گزاشته است.

در تازه‌ترین تریلر بازی Injustice 2، شاهد حضور شخصیت Darkseid هستیم که این تریلر، گیم‌پلی این شخصیت را نشان می‌دهد ونقاط ضعف و قدرت‌های آن را نمایان می‌کند. به گفته استودیو ندررلم این شخصیت مسئول بیشتر خرابکاری‌های جهان است و از شخصیت‌های منفی دنیای دی‌سی (DC) است.

استودیوی ندررلم (NetherRealm) در خصوص معرفی شخصیت دارک ساید اینگونه توضیح می‌دهد:

“دارک ساید نمونه‌ی یک موجود مجسم از «نفرت محض» است که در پی به زانو درآوردن تمامی هستی است. بی‌رحمی غیر عقلانی دارک ساید باعث به‌وجود آمدن عذاب و نابودی شده است. او با داشتن بدنی شکست‌ناپذیر، نیرویی بی حد و حصر، ارتشی از موجودات فرازمینی و پرتوهای نابودگر امگا، نه‌تنها تهدیدی برای این دنیا، بلکه تهدیدی برای کل جهان‌های موجود محسوب می‌شود.”

  • تریلر جدید بازی Injustice 2 با محوریت شخصیت Darkseid

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 360p

جهنم نزدیک است!

دارک‌ساید که به عنوان ایزدی شیطانی پرستش می‌شد، پسر شاه یوگا خان و ملکه هگرا، دومین فرد در ردیف تاج و تخت آپوکولیپس است.

او یکی از قدرتمندترین مخلوقات زنده در دنیای دی‌سی، و فرمانروای مطلق و عالی رتبه سیارهٔ آپوکولیپس محسوب می‌شود. او همچنین یکی از اصلی‌ترین دشمنان شخصیت ابرقهرمان سوپرمن، تیم لیگ عدالت و سیارهٔ خیالی نیو جنسیس، و یکی از بزرگترین تهدیدها برای فرضیه چندجهانی دی‌سی به شمار می‌رود. هدف اصلی او به زانو درآوردن همه چیز و همه کس بر طبق خواسته‌هایش و بازسازی تمام عالم هستی با تصویر ذهنی خود است.

جانشینی از جنس سنگ!

هنگامی که ایزدان کهن در راگناروک سقوط کردند، ایزدان جدید جایگزین آن‌ها شدند. اما این تنها یک چرخه بود، و قدرت، روش‌شناسی و سرنوشت نهایی ایزدان کهن در ایزدان جدید باقی ماند.

به طور دقیق مشخص نیست که «Uxas» چگونه تبدیل به چنین تجسم اهریمنی فعلی شده است.اما مشخص است که دو رویداد کلیدی او را در این مسیر قرار داده است. Uxas برای بدست گرفتن قدرت در سیارهٔ آپوکولیپس، مادر خود هگرا را به قتل رساند، پس از اینکه پدرش یوگا خان در تلاش برای گشودن رمز سرچشمه عاجز ماند و در «دیوار سرچشمه» بدام افتاد.

سپس دیساد، یکی از پیروان Uxas، به دِرَکس، برادر او، برای دست‌یابی به قدرت امگا خیانت کرد. Uxas سپس برادر خود را نیز به قتل رساند و خود را وارث حقیقی اثر امگا دانست و درنتیجه تبدیل به مخلوقی سنگی شکل با نام جدید دارک ساید شد.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات