ویدیو: معرفی Captain Cold در بازی Injustice 2

ویدیو: معرفی Captain Cold در بازی Injustice 2

احمد هاتفی ۱۷ فروردین ۱۳۹۶ نظرات

استودیو NetherRealm در تازه‌ترین تریلری که منتشر کرده است شخصیت منفی Captain Cold را با گیم‌پلی جدیدی از آن معرفی کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

در تازه‌ترین اخبار بازی مورد انتظار Injustice 2، استودیو NetherRealm تریلری ۱ دقیقه و ۴۰ ثانیه‌ای از گیم‌پلی کاراکتر Captain Cold منتشر کرده است که از منفی‌ترین شخصیت‌های دنیای دی سی(DC) است و با تفنگ خود هرچیزی را به یخ تبدیل می‌کند و مبارزه با او سخت است.

Captain Cold مبارزی شرور است با ویژگی‌های سرد! او دارای یک تفنگ یخی است که وی را قادر می سازد تا اشیا را به دمای صفر مطلق برساند و دشمن کاراکتر «فلش» است. رئیس گروه Rogues است؛ یک گروه تبهکاری که اتحاد محکمی با یکدیگر ندارند. این شخصیت ابتدا در سال ۱۹۵۷ وارد دنیای کامیک شد.

حال Captain Cold قسم خورده است تا تمامی جرم و جنایت‌ها را از بین ببرد. تمامی اعضای گروه Rogues توسط رژیم بتمن از بین رفته‌اند و یکی از این افراد، خواهر کاپیتان کلد است که او را بیش از پیش خشمگین کرده و حال او به دنبال گرفتن انتقام از بتمن و هم پیمانانش است.

تریلر جدید بازی Injustice 2 که با محوریت Captain Cold و برای معرفی این کاراکتر است نشان می‌دهد که از قدرت‌ها و ویژگی‌های او چگونه استفاده کنید و همچنین مبارزات سردی را مشاهده خواهید کرد که در آن Captain Cold تمامی رقیبانش را به یخ تبدیل می‌کند.

در ادامه می‌توانید تریلر جدید بازی Injustice 2 با محوریت Captain Cold و معرفی این کاراکتر را تماشا کنید.

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 360p

بازی Injustice 2 در تاریخ ۱۶ مه (سه شنبه، ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶) برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات