ویدیو:تریلر جدید بازی Injustice 2

ویدیو:تریلر جدید بازی Injustice 2

احمد هاتفی ۱۱ فروردین ۱۳۹۶ نظرات

استودیو ندر رلم (NetherRealm) و کمپانی برادران وارنر (Warner Bros.) یک تریلر جدید از بازی Injustice 2 با محوریت بین و گوریلا گراد منتشر کرده‌اند. با گیمر همراه باشید.

 

در آخرین اخبار بازی Injustice 2 شاهد حضور Supergirl و Black Adam دو کاراکتر قابل بازی در تریلری با عنوان Shattered Alliances بودیم که این تریلر قسمت سوم از این عنوان تریلرها بود. حال در تریلر جدید بازی Injustice 2، شاهد حضور شخصیت‌های منفی بسیاری در بازی هستیم. شخصیت‌هایی همچون Bane، گوریلا گراد، Captain Cold و مترسک هستیم که حضور آن‌ها را در این بازی مبارزه‌ای تایید می‌کند.

عنوان تریلر جدید بازی Injustice 2، «خوبه که بد باشیم» (It’s Good to be Bad) نام دارد.

  • Captain Cold

مبارزی شرور است با ویژگی‌های سرد! او دارای یک تفنگ یخی است که وی را قادر می سازد تا اشیا را به دمای صفر مطلق برساند و دشمن کاراکتر «فلش» است. رئیس گروه Rogues است؛ یک گروه تبهکاری که اتحاد محکمی با یکدیگر ندارند. این شخصیت ابتدا در سال ۱۹۵۷ وارد دنیای کامیک شد.

  • مترسک (Scarecrow)

از جمله شخصیت‌های دنیای دی‌سی (DC) که دشمن بتمن است و ابتدا در سال ۱۹۴۱ وارد کتاب‌های مصور شده و به عنوان پرفسور روان شناس شهر گاتهام به تصویر کشیده شد که از مواد شیمیایی برای ترساندن دشمنان خود استفاده می‌کرد.

  • Gorilla Grodd

یک شخصیت خیالی و شرور بزرگ در کتاب‌های کامیک آمریکایی منتشر شده توسط دی‌سی کامیکس است که اغلب به عنوان دشمن شخصیت فلش تصویر می‌شود. شخصیت گوریلا گراد برای اولین بار در شماره ۱۰۶ مجموعه فلش (مه ۱۹۵۹) حضور پیدا کرد.

در تریلر جدید بازی Injustice 2 شاهد حضور شخصیت‌های دیگری همچون: Wonder Woman، Flash، Harley Quinn، Green Lantern هستیم که تنها برای نشان دادن قدرت شخصیت‌های جدید بازی در مقابل آن‌ها قرار گرفته‌اند و کاری جز کتک خوردن ندارند.

در ادامه می‌توانید تریلر جدید بازی Injustice 2 را تماشا کنید.

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 360p

بازی Injustice 2 در تاریخ ۱۶ مه (سه شنبه، ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶) برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات