جدول پرفروش‌ترین بازی‌های هفته انگلستان

جدول پرفروش‌ترین بازی‌های هفته انگلستان

احمد هاتفی ۱۵ فروردین ۱۳۹۶ نظرات

در تازه‌ترین لیست فروش هفتگی کشور انگلستان، بازی Mass Effect: Andromeda در هفته دوم عرضه‌اش، رتبه اول این لیست را به خود اختصاص داده است. با گیمر همراه باشید.

 

Chart-Track (چارت ترک) نام سایتی است که مسئولیت انتشار اخبار فروش هفتگی بازی‌های رایانه‌ای در کشور انگلستان را بر عهده دارد. حال این سایت فروش هفتگی (مارس-آوریل) را منتشر کرده است که بازی Mass Effect: Andromeda ساخته استودیو بایوور (BioWare) جایگاه اول این لیست را در اختیار خود قرار داده است.

در این لیست مشاهده می‌کنیم که جایگاه‌های دوم و سوم لیست فروش هفتگی انگلستان نسبت به هفته پیش دچار تغییری نشده است و بازی‌های Ghost Recon Wildlands و Lego Worlds به ترتیتب توانسته‌اند رده‌های دوم و سوم این لیست را به خود اختصاص دهند.

Kingdom Hearts HD 1.5 + 2.5 Remix که به تازگی توسط استودیو اسکوئر انیکس برای PS4 منتشر شده است، توانسته جایگاه چهارم جدول را به نام خود ثبت کند. بازی FIFA 17 نیز تغییری را بر خو ندیده است و کماکان در رده هفتم لیست پرفروش‌ترین بازی‌های این هفته کشور انگلستان ایستاده است.

در جدول این هفته فروش، تغییراتی زیادی نسبت به هفته گذشته مشاهده نمی‌شود و در همین راستا بازی Grand Theft Auto V مکان پنجم خود را نگه‌داشته است و تغییری را شاهد نبوده است اما بازی انحصاری جدید The Legend of Zelda: Breath of the Wild، از رده چهارم به رده ششم تنزل کرده است و این افت چشم‌گیری بازی انحصاری پلی‌استیشن ۴ است.

Rocket League بازی استودیو سایانیکس (Psyonix) است که در هفته دوم با سقوط یک پله‌ای مواجه بوده و به رده نهم دست پیدا کرده است.

Call of Duty: Infinite Warfare نیز از آن جمله بازی‌هایی است که دچار سقوط یک پله‌ای شده و رتبه ۱۰ام لیست فروش هفتگی کشور انگلستان را در اختیار کرفته است.

لیست پرفروش‌ترین بازی‌های هفته انتهایی ماه مارس و هفته اول ماه آوریل: 

  1. Mass Effect: Andromeda
  2. Ghost Recon: Wildlands
  3. Lego Worlds
  4. Kingdom Hearts HD 1.5 & 2.5 Remix
  5. Grand Theft Auto V
  6. Horizon Zero Dawn
  7. FIFA 17
  8. The Legend of Zelda: Breath of the Wild
  9. Rocket League
  10. Call of Duty: Infinite Warfare

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات