نسخه جدید Horizon Zero Dawn تایید شد

نسخه جدید Horizon Zero Dawn تایید شد

احمد هاتفی ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ نظرات

پس از مدت ها انتظار یکی از عوامل ساخت بازی Horizon Zero Dawn تایید کرده است که نسخه جدید این عنوان انحصاری در حال ساخت می باشد. با گیمر همراه باشید.

 

نسخه جدید Horizon Zero Dawn تایید شد

Horizon Zero Dawn یکی از انحصاری های بزرگ کمپانی سونی و پلی استیشن ۴ می باشد که کمتر کسی می توانست حدس بزند مبارزه با ربات ها این چنین دلنشین و لذت بخش باشد.

Horizon Zero Dawn در زمان انتشار توانست تحسین منتقدان و نظر مثبت علاقه مندان را جلب کند و خیلی زود به یکی از پرفروش ترین انحصاری های نسل هشتم بازی های ویدیویی تبدیل شود.

همه این ها دست به دست هم دادند تا خیلی از گیمرها گوشه چشمی به نسخه بعدی داشته باشند که جدیدا بطور ناگهانی تایید شده است.

Horizon Zero Dawn، نبرد انسان و ربات

Horizon Zero Dawn، نبرد انسان و ربات

Janina Gavankar یکی از عوامل حاضر در ساخت بسته الحاقی The Frozen Wilds می باشد که به تازگی نیز در مراسم Star Wars Celebration حاضر شده است.

در این مراسم اولین تریلر فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker به نمایش درآمده و همچنین از جدیدترین بازی استودیو Respawn پرده برداری شده است که Star Wars Jedi: Fallen Order نام دارد.

در این مراسم طرفداری از Janina Gavankar بابت زحماتش در ساخت بسته الحاقی بازی Horizon Zero Dawn تشکر می کند و وی اینگونه پاسخ طرفدارش را می دهد:

«تنها منتظر بمان تا دنباله‌ ی بازی را ببینی و جان بدهی. من از برخی اطلاعات محافظت‌ شده خبر دارم. تو (با دیدن این بازی جدید، از شدت هیجان) می‌ میری.»

برخی از ربات ها دوست شما هستند

برخی از ربات ها دوست شما هستند

نکته جالب در مورد نقش Janina Gavankar در بسته الحاقی The Frozen Wilds این است که تکلیفش مشخص نشد و احتمال در نسخه جدید او را به عنوان یکی از کلیدی ترین شخصیت ها مشاهده کنیم.

البته احتمال دیگر هم این است که وی صداپیشگی و موشن کپچر شخصیت جدیدی را برعهده داشته باشد و اصلا به شخصیت قبلی اش ربطی نداشته باشد.

نسخه جدید Horizon Zero Dawn در راه است

نسخه جدید Horizon Zero Dawn در راه است

پلی استیشن و استودیو گوریلا گیمز فعلا واکنشی در برابر سوالات طرفداران نشان نداده اند ولی می توان سخنان Janina Gavankar را رسمی و موجه دانست.

حال فقط باید منتظر ماند و دید در کدام رویداد سونی نسخه دوم بازی  معرفی خواهد شد.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات