ویدیو: تریلر جدید بازی Injustice 2

ویدیو: تریلر جدید بازی Injustice 2

احمد هاتفی ۰۴ فروردین ۱۳۹۶ نظرات

Supergirl و Black Adam دو کاراکتری هستند که تریلر جدید بازی Injustice 2 درباره‌ی آن‌ها است. برای تماشای تریلر Shattered Alliances جدید این بازی با گیمر همراه باشید.

 

Shattered Alliances عنوانی است که استودیو سازنده بازی Injustice 2، استودیوی NetherRealm و شرکت Warner Bros. Interactive Entertainment به تریلرهای جدید خود داده‌اند. این تریلرها به صورت داستانی بوده و شخصیت‌های متعدد و محبوب این بازی را نمایش می‌دهد. سازندگان امروز تصمیم گرفتند که قسمت سوم این سری تریلر را منتشر کنند که شخصیت‌های «بلک ادام» و «سوپر گرل» در آن‌ها می‌درخشند.

این تریلر جایگاه Supergirl را بین رژیم بتمن و گروه سوپرمن نشان می‌دهد. سوپر گرل در Injustice 2 نقش مهمی را در داستان بازی ایفا می‌کند و به نوعی موضع خود را به عنوان فرد میانه رو (بین رژیم بتمن و سوپر من) مشخص می‌سازد.

پس از سقوط رژیم، Black Adam شکست خورده و تحقیرشده به خانه خود بازمی‌گردد. Kahndaq از چشم بتمن به دور مانده است و او اطلاعی ندارد که در این شهر کارهایی برای برگرداندن رژیم به روزهای اوجش صورت می‌گیرد. Black Adam سعی در پاک کردن نام و نشان خود است. او دشمن اصلی کاپیتان مارول یا همان شزم است.

عنوان Injustice 2 در تاریخ ۱ ماه مه سال ۲۰۱۷ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.

در ادامه می‌توانید قسمت سوم تریلرهای Shattered Alliances را که درباره‌ی Supergirl و Black Adam است را تماشا کنید.

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 360p

 

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات