ویدیو: نخستین تیزر بازی Destiny 2

ویدیو: نخستین تیزر بازی Destiny 2

احمد هاتفی ۰۹ فروردین ۱۳۹۶ نظرات

امروز استودیو بانجی (Bungie) تریلری را منتشر کرد که در آن یکی از کاراکترهای بازی زمان انتشار بازی و همچنین داستان بازی را می‌گوید. با گیمر همراه باشید.

 

به دنبال اخبار و شایعاتی که درباره زمان انتشار بازی Destiny 2 و همچنین تصاویری که توسط استودیو سازنده (بانجی) در روزهای گذشته از این بازی به بیرون درز کرده بود، حال استودیو بانجی (Bungie) تیزری را منتشر کرده است که در آن یکی از شخصیت‌های بازی بنام Cayde-6، بطور داستانی وقایع نسخه قبلی Destiny و اتفاقات پیش رو را بازگو می‌کند.

  • تصویری از Cayde-6:

او در این تیزر اطلاعات چندانی در اختیار علاقه‌مندان به بازی Destiny قرار نمی‌دهد و تنها در انتهای این ویدیو شاهد آن هستیم که Cayde-6 اعلام می‌کند که اولین تریلر بازی Destiny 2 و اطلاعاتی همراه این تریلر در تاریخ ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ (۳۰ مارچ) و در ساعت ۲۱:۳۰ به وقت تهران منتشر خواهد شد.
در ادامه می‌توانید اولین تیزر منتشر شده از بازی Destiny 2 را تماشا کنید.

در آخرین اخبار مربوط بازی Destiny 2 شاهد این بودیم که شایعاتی درباره‌ی زمان عرضه و پوستر از طرف فروشگاه GameStop ایتالیا منتشر شده است و به دنبال این شایعات استودیو بانجی با انتشار تصویری در حساب رسمی توییتر خود، بازی Destiny 2 را رسما معرفی کرد.

زمان زیادی تا انتشار این تریلر و اطلاعات آن نمانده است و علاقه‌مندان این بازی بی‌شک به زودی شاهد اخبار جدیدی در مورد بازی Destiny 2 خواهند بود.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات