شایعه: لو رفتن تاریخ عرضه بازی Destiny 2

شایعه: لو رفتن تاریخ عرضه بازی Destiny 2

احمد هاتفی ۰۴ فروردین ۱۳۹۶ نظرات

به تازگی تصاویری از بازی مورد انتظار بازی Destiny 2 از فروشگاه GameStop ایتالیا به بیرون درز کرده است که تاریخ عرضه و برخی اطلاعات دیگر را دربر دارد. با گیمر همراه باشید.

 

بازی Destiny 2 از عناوین مورد انتظاری است که پس از موفقیت نسخه اول این بازی در سال ۲۰۱۴ ، در حال ساخت توسط استودیو Bungie است. در روز گذشته تصاویری در فضای مجازی منتشر شده است که شایعه‌ای در رابطه با لو رفتن تاریخ عرضه این بازی را به همراه دارد.

این تصاویر توسط فروشگاه GameStop ایتالیا به اشتراک گزاشته شده است است که در تصویر، پوستر بازی Destiny 2 به چشم می‌خورد. در روی این پوستر تاریخ ۸ سپتامبر که مصادف با ۱۷ شهریور سال ۱۳۹۶ است، درج شده است که گویا تاریخ عرضه بازی در این زمان خواهد بود.

همچنین در گوشه این پوستر علامت شرکت سونی دیده می‌شود که نشانه‌ی همکاری اکتیویژن و شرکت سونی است.

علاوه بر این در روی یکی از تصاویر، کلمه بتا (Beta) دیده می‌شود که نشان می‌دهد، نسخه بتا بازی Destiny 2 تنها برای دارندگان کنسول پلی‌استیشن ۴ قابل اجرا خواهد بود.

با تمامی این اوصاف باید دید که آیا شرکت اکتیویژن و استودیو بانجی(Bungie) در رابطه با این شایعه، واکنشی نشان خواهند داد و یا این خبر را تکذیب خواهند کرد یا تایید. هرچه باشد به احتمال زیاد تا چند روز آینده شاهد اخباری جدیدی درباره بازی Destiny 2 خواهیم بود.

منبع:

DualShocks

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات