ویدیو: تریلر زمان عرضه Mass Effect: Andromeda

ویدیو: تریلر زمان عرضه Mass Effect: Andromeda

احمد هاتفی ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ نظرات

استودیو BioWare و شرکت الکترونیک آرتز در اخباری جدید، تریلر زمان عرضه بازی Mass Effect: Andromeda را همراه با توضیحاتی منتشر کردند. با گیمر همراه باشید.

 

بازی Mass Effect: Andromeda از آن دسته بازی‌هایی اکشنی است که طرفداران خاص خود را دارد و تمامی آن‌ها منتظر عرضه نسخه جدید این بازی هستند. در پست قبلی درباره‌ی رایگان اعلام شدن بسته‌های الحاقی بخش چندنفره این بازی گفتیم و حال استودیو سازنده بازی با انتشار تریلری اعلام کرده است که این ویدیو، تریلر زمان عرضه بازی برای علاقه‌مندان Mass Effect: Andromeda است.

مک والترز (Mac Walters) کارگردان خلاق و باهوش بازی Mass Effect: Andromeda سعی کرده است تا بازی یکنواخت و کسل‌کننده نباشد به همین خاطر او صحنه‌های کمدی و صحنه‌های جدی و اکشن را باهم درهم آمیخته است و تلفیقی از این دو را برای بازی‌بازان فراهم آورده است. از آنجایی که ماموریت‌های بازیکن وفاداری و خاص است، لحن کمدی بازی کم است ولی صحنه‌های جدی این بازی شما را مبهوت خود خواهد کرد.

به لطف موتور Frostbite، در همان ابتدای این تریلر می‌توانید Tempest (کشتی فضایی خود) و قسمتی از منطقه‌ای در فضا را ببینید که شما در آن پرواز می‌کنید و همچنین یکی از سیاره‌هایی را که مقصد فرود شما هستند را مشاهده می‌کنید. همچنین در این تریلر می‌توان دید که پس از مرگ بازیکن چه اتفاقی می‌افتد.

در این ویدیو مکالمه کمی بین اشخاص رد و بدل می‌شود (خیلی با احتیاط که این ویدئو شامل اخلال گران شود). این نشان دهنده این است که Andromeda راه خود را از سه‌گانه قبلی Mass Effect جدا کرده است، که این کار با حذف سیستم Paragon-Renegate (معیار – تبادل نظر) و معرفی Tone (تن) محقق شده است.

سیستم Tone اجازه می‌دهد در راه‌های مختلف، شخصیت‌های خود را نقش‌گزاری کنید. برای مثال می‌توانید نقش یک بازیکن Wiseass (کسی که نظرات پخته و سنجیده‌ای را در هر زمینه‌ای ارائه می‌دهد) یا نقش یک متفکر را بازی کنید. همچنین گزینه‌هایی برای قبول یا رد کردن درخواست‌هایی وجود دارد که در طول بازی با آن‌ها روبرو خواهید شد.

دقت کنید که در طول بازی برای قبول یا رد درخواستی تنها دو لحن برای پاسخ‌گویی وجود دارد ولی در مواقعی تا ۴ لحن هم برای بازی‌باز ظاهر خواهند شد که همه‌ی این لحن‌ها مطلوب نیستند و باید عاقلانه گزینه‌های خود را انتخاب کنید.

آن‌گونه که به نظر می‌رسد، توسعه‌دهندگان Mass Effect: Andromeda به برخی علاقه‌مندی‌ها پرداخته‌اند که به شما این امکان را داده‌اند تا شخصیت خود را شخصی‌سازی کنید.

بازی Mass Effect: Andromeda در تاریخ ۲۱ مارس (۱ فروردین) در آمریکای شمالی و ۲۳ ماه مارس (۳ فروردین) در اروپا برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.

در ویدیو زیر می‌توانید تریلر زیبا بازی Mass Effect: Andromeda را تماشا کنید.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات