ممکن است Sunset Overdrive 2 ساخته شود

ممکن است Sunset Overdrive 2 ساخته شود

پویا سیف دوست ۰۶ اسفند ۱۳۹۵ نظرات

وقتی که Sunset Overdrive در سال‌های ابتدایی درخشش ایکس‌باکس وان معرفی شد همه را مجذوب خود کرده بود. این عنوان نسخه دومی را تاکنون دریافت نکرده است اما سازنده آن یعنی Insomniac Games امیدی را برای ساخت نسخه دوم دارد. با گیمر همراه باشید.

 

بازی Sunset Overdrive چنان به میدان قدم گذاشت که مورد تائید هردو منتقدان، یعنی بازیکنان و بازی‌سازان قرار گرفت. این عنوان بطوری نوشته شده بود که انگار سازنده آن چند نسخه از این بازی را قبلا ساخته است! همین باعث شد تا در میان بازی‌های معروف دیده شود. Sunset Overdrive به صورت سوم-شخص و سبکی خنده‌دار داشت که شخصیت آن، Tony Hawk را باید هدایت می‌کردید. تا به امروز دو و نیم سال می‌گرد و فعلا مایکروسافت و Insomniac Games هیچ خبری در این مورد ساخت منتشر نکرده‌اند.

سرانجام در DICE 2017 یک توسعه‌دهنده از کمپانی Insomniac Games، در مصاحبه با سایت GameInformer خبرهایی را حول نسخه دوم بازی داد. همچنین رئیس کمپانی Insomniac Games آقای Ted Price گفت اگر طرفداران اطلاعات بیشتری را درمورد دنباله این بازی می‌خواهند باید به مایکروسافت مراجعه کنند. علاوه بر این، Ted Price اعلام کرد که حتی اگر مایکروسافت هم دستور ساخته ادامه بازی را ندهد همه چیز دست ماست و ما می‌توانیم به کار ساخت دنباله بازی بپردازیم. او به این شکل اظهار نظر کرد:

“ما بسیار در مورد این عنوان مشتاق هستیم چراکه مالک آن هستیم، پس شاید نسخه‌های دیگری را از ما ببینید.”

“ما هیچ قول و زمانی را درباره Sunset Overdrive بعدی نمی‌دهیم اما اگر اراده کنیم عناوینی همچون این را خواهیم ساخت.”

بعد از این سخنان درمیابیم که کمپانی Insomniac Games تمام تلاش خود را می‌کند چراکه فعلا مشغول ساخت نسخه جدید بازی Spider-Man است که در انحصار پلی‌استیشن ۴ خواهد بود. به اضافه اینکه یک پروژه واقعیت مجازی را نیز در دست دارند. با این حال نباید انتظار عرضه نسخه جدید Sunset Overdrive را به این زودی داشته باشیم.

منبع:

GameZone

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات