فروش پلی‌استیشن ۴ از مرز ۵۳ میلیون گذشت

فروش پلی‌استیشن ۴ از مرز ۵۳ میلیون گذشت

پویا سیف دوست ۱۷ دی ۱۳۹۵ نظرات

دیروز مدیرعامل سونی، Kaz Hirai، در رویداد CES 2017 اعلام کرد که فروش پلی‌استیشن ۴ از بیش از ۵۳.۴ میلیون دستگاه بوده است. این عدد رقم بزرگی برای موفقیت سونی محسوب می‌شود. با گیمر همراه باشید.

 

در اخبار حول فروش کنسول پلی‌استیشن اعلام شد که این کنسول تنها در تعطیلات کریسمس یعنی روزهایی بین ۲۱ November تا ۱ January تعدادی معادل ۶.۲ میلیون فروخته است. قبلا سونی اعلام کرده بود که تا تاریخ ۶ December فروش جهانی این کنسول ۵۰.۴ نسخه بوده است. حال می‌توان نتیجه گرفت که کنسول پلی‌استیشن ۴ بسیار قدرتمند واقع شده و فروش بسیار عالی را در پایان سال، در روزهای سال نو میلادی، داشته است.

 

باید بگوییم که آمار فروش کنسول پلی‌استیشن ۴ شامل نسخه Slim و Pro هم می‌باشد اما سونی تعداد فروش این دو نسخه را به صورت مجزا فعلا نگفته است. همچنین سونی در رویداد CES 2017 که این روزها در حال اتفاق است گفت که فروش هدست واقعیت مجازی این کمپانی یعنی PlayStation VR نیز خوب بوده است. تا به حال بازی‌های کمی به هدست واقعیت مجازی سونی منتشر شده‌اند و این معلوم است که با عرضه بازی‌های بیشتر فروش این محصول نیز بالا خواهد رفت.

 

نظر شما در مورد پلی‌استیشن ۴ چیست؟ آیا این کنسول از زمان رونمایی یعنی ۲۰۱۳ تاکنون باتوجه به خواسته‌های شما پیش رفته است؟

منبع:

GamingBolt

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات