معرفی و بررسی بازی موبایل Shelem

معرفی و بررسی بازی موبایل Shelem

آرمین شهریاری ۰۷ دی ۱۳۹۵ ۳

شلم یک بازی ورق سنتی ایرانی است که با چهار بازیکن و دو تیم انجام می‌شود که دو تیم علیه یکدیگر بازی می‌کنند. این یکی از استراتژیک‌ترین بازی‌های ورق است که می‌تواند برای مدت زیادی شما را سرگرم کند. با گیمر همراه باشید.

 

در ساخت این بازی بسیار با ظرافت عمل شده است؛ به شکلی که گرافیک بسیار چشم‌نوازی دارد و خیلی روان اجرا می‌شود. آهنگ پس‌زمینه زیبایی دارد و بخش Help یا کمک آن به خوبی شما را راهنمایی می‌کند. این بازی دارای قابلیت بسیار مفید ذخیره خودکار نیز می‌باشد. Shelem به دو صورت انفرادی و گروهی آنلاین قابل بازی کردن است. همچنین دو زبان فارسی و انگلیسی برای انجام آن در نظر گرفته شده است. در پایان تصاویری از محیط بازی برای شما قرار داده شده است.

 

ShelemShelemShelemShelemShelem

 

لینک دانلود برای iOS

 

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات
 1. ارمین گفت:

  اصلا بازی شلم بلوبری کاری از بابک ًندا بقول خودشان بدرد نمیخورد دست اول تا سوم اگر بردی حتما قطع میکنند میگن سرور قطع کرده یا گرم بازی که هستی یا قطع میکنند تا با آن سه نفر گروه خودت نیفتی یا کارت بازی بعضی موقع حساس خودکار وارد بازی میشوند لج ادم در میارند عصبی میکنند توصیه میکنم دانلود نکنید آن قبلی بازی حکم که آهنگ سنتی خیلی عالی است

 2. ارمین گفت:

  بازی پاسور حکم بازی فکری میل شطرنج است وکسی که در مسولش هست ودرفضای مجازی فعالیت میکنند وبازی برای برای عموم از جمله هموطنان میگذارد باید اذیت ومریض بازی در نیاورد بازی شلم بلوبری من به شخصه بازی کردم و خیلی کلافه ام کردند شما از همین پول اینترنت ما کسب ًکارت راه انداختی و وظیفه ات بنحو احسنت انجام بده

  • پویا سیف دوست گفت:

   سلام دوست عزیز

   ممنون که تجربه بازی رو با ما به اشتراک میذارین

   ما این بازی رو بیشتر بدلیل ایرانی بودنش حمایت و بررسی کردیم، امیدواریم که بزودی ایراداتش به گوش سازنده برسه و اصلاح کنه.