معرفی و بررسی بازی موبایل Duet

معرفی و بررسی بازی موبایل Duet

رحیم عباس زاده ۱۹ شهریور ۱۳۹۵ نظرات

بازی Duet یک بازی واقعا بی‌نظیر است که بازی کردن آن وجه و نمای خاصی به آدم می‌دهد! بازی در عین سادگی بیننده را مبهوت خود می‌کند و ذهن را درگیر جریان بازی می‌کند. اگر طرفدار بازی‌های خاص هستید در ادامه مطلب با گیمر همراه باشید.

Duet در سال ۲۰۱۳ توسط یک شرکت استرالیایی به نام Kumobius طراحی شد. این بازی برای سیستم عامل‌های  اندروید، iOS، لینوکس، مک و OS  عرضه شده است و رایگان می‌باشد. بازی با وجود رایگان بودن هیچ گونه تبلیغ آزاردهنده و حواس‌پرت کنی در خود ندارد.

Duet شاهکاری از سادگی، احساس و جریان است. کنترل بازی بسیار ساده و دلنشین است؛ کل بازی با فشردن سمت راست یا سمت چپ صفحه بازی اداره می‌شود. باید دو گوی را که در مقابل هم قرار دارند از بین موانع موجود رد کنید تا برنده شوید. موسیقی متن بازی شاهکار جداگانه‌ای است، به طوری که بسیاری آن را به تنهایی مورد تحسین وستایش قرار داده‌اند. این بازی برنده ۱۲ عنوان جایزه از جشنواره‌ها و نمایشگاه‌های مختلف شده است که دو عنوان را مدیون همین موسیقی متن ساخته دست Tim Shiel است. از مهمترین این جوایز می‌توان به عنوان بهترین بازی آیفون سال در The New Yorker و عنوان بهترین بازی موبایل سال در سایت Kotaku اشاره کرد.

طراحی بازی عالی است و ترکیب آن با موسیقی متن معجونی بی‌نظیر را به ارمغان می‌آورد. علاوه بر فضای بازی که آدم را وادار به تحسین می‌کند، قبل از شروع هر مرحله جمله‌ای بر روی صفحه ظاهر می‌شود که در عین کوتاهی، با روح و روان آدم بازی می‌کند! به این جملات اشاره‌ای نمی‌کنم تا خودتان شیرینی‌اش را در خود بازی تجربه کنید.

موانع بازی به دو شکل مربع و مستطیل هستند که در ابتدا ساکنند ولی رفته رفته با جلو رفتن مراحل حرکت می‌کنند میچرخند و در آخر حتی… مورد آخر را نمی‌گویم تا شما هم مثل من شوکه شوید! نکته آخر این که بازی خود را با اسکرین شات‌های ما مقایسه کنید تا مطمئن شوید بازی اصلی را دانلود کرده‌اید نه یک نسخه تقلبی چون در گوگل پلی چندین نسخه تقلبی وجود دارد. امیدوارم از این بازی لذت ببرید.

duet_game_guide_screens_2   captura-127-730x399   duet_game_guide_screens_4

منبع:

Gam3r

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات