نسخه آزمایشی Call of Duty: Infinite Warfare برای PC عرضه نخواهد شد

نسخه آزمایشی Call of Duty: Infinite Warfare برای PC عرضه نخواهد شد

رحیم عباس زاده ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ نظرات

نسخه آزمایشی چند‌نفره بازی Call of Duty: Infinite Warfare برای PC عرضه نخواهد شد. شرکت Activision تریلری عرضه کرده است که در آن شاهد لباس‌های نبردی هستیم که هریک ویژگی خاصی دارد. ۶ نوع لباس وجود دارد که هر یک به چند روش مختلف تجهیز می‌شوند تا تقریبا هر گونه بازیکنی را راضی کنند. با Gam3r همراه باشید.

اسلحه‌های اولیه و ثانویه هم به ۴ روش منحصر‌به‌فرد به روز می‌شوند که هر یک پرک خود را دارد که قابلیت مخصوصی به همراه دارد. برای خریدن این امکانات که Prototype نام دارند باید با بازی کردن، “salvage” بدست آورید. همانطور که می‌دانید هرچقدر بیشتر بازی کنید، salvage بیشتر بدست می‌آورید و می‌توانید Prototype بیشتری تهیه کنید.

تریلر همچنان تکنولوژی‌های جدید، نقشه‌های جدید و مدل بازی‌های جدیدی را به ما معرفی می‌کند. نسخه آزمایشی بازی در ۱۴ اکتبر برای PS4 عرضه خواهد شد و کمی بعدتر از آن برای Xbox One هم عرضه خواهد شد، ولی برای PC عرضه نخواهد شد.

شرکت Activision اعلام کرده است که تمامی ۱۶ نقشه بازی Modern Warfare در Modern Warfare Remastered نیز موجود است. Modern Warfare Remastered و Call of Duty: Infinite Warfare در تاریخ ۴ نوامبر عرضه خواهند شد.

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 360p

منبع:

PC Gamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات