ویدیو: لایسنس تیم یوونتوس برای بازی PES 2020 معرفی شد

ویدیو: لایسنس تیم یوونتوس برای بازی PES 2020 معرفی شد

احمد هاتفی ۲۶ تیر ۱۳۹۸ نظرات

کمپانی کونامی در ادامه معرفی لایسنس های نسخه جدید بازی PES از لایسنس باشگاه یوونتوس رونمایی کرده و ویدیویی در همین راستا منتشر کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

لایسنس تیم یوونتوس برای بازی PES 2020 معرفی شد

در چند هفته گذشته کمپانی کونامی فعلا تر از همیشه نشان داده و پس از معرفی بازی PES 2020 شروع به رونمایی از لایسنس های خود کرده است که در گذشته کمتر شاهدش بودیم.

کونامی از سال های گذشته عبرت گرفته و امسال به دنبال تیم های رده بالای اروپایی رفته تا با داشتن لایسنس اختصاصی شان بتواند طرفداران زیادی را به خود جلب کند.

یوونتوس از این به بعد با کیت و لوگوی شخص در بازی PES حاضر خواهد بود

یوونتوس از این به بعد با کیت و لوگوی شخص در بازی PES حاضر خواهد بود

به دنبال معرفی لایسنس های تیم هایی همچون منچستر یونایتد و بایرن مونیخ در هفته گذشته، حال امروز کونامی از لایسنس باشگاه یوونتوس پرده برداری کرده است که قرار است از این به بعد شاهد لباس و لوگوی رسمی این باشگاه در بازی PES باشیم و همچنین ورزشگاه اختصاصای این باشگاه هم در بازی حضور خواهد داشت.


بیشتر بدانید: اولین گیم‌پلی بازی PES 2020


با توجه به این مطلب برخلاف سال گذشته دیگر ممکن نیست که تصویر رونالدوی پرتغالی و تیم حاضر در آن بر روی جلد بازی FIFA 20 قرار بگیرد و حتی قرار نیست باشگاه یوونتوس با نام اصلی اش در این عنوان حاضر باشد چرا که حق لایسنس از طرف PES 2020 خریداری شده است.

پیانیچ سفیر بازی PES 2020 از باشگاه یوونتوس می باشد

پیانیچ سفیر بازی PES 2020 از باشگاه یوونتوس می باشد

«پیه مونته کالچیو» نامی است که باشگاه یوونتوس با آن در بازی FIFA 20 حاضر خواهد بود و به احتمال زیاد لباس و ورزشگاه این باشگاه هم تغییراتی خواهند داشت.

علاوه بر این ها، چهره بازیکنان باشگاه یوونتوس با اسکنرهای پیشرفته طراحی شده اند و پاول ندود، اسطوره محبوب باشگاه یوونتوس هم در PES 2020 طراحی شده است میرلم پیانیچ، هافبک بوسنیایی و مطرح این تیم هم به‌ عنوان سفیر بازی PES 2020 در لیگ ایتالیا حضور خواهد داشت.

دانلود این ویدیو از آپارات گیمر 

منبع:

HypeBeast

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات