برنامه Microsoft برای اکانت های غیرفعال Xbox مشخص شد

برنامه Microsoft برای اکانت های غیرفعال Xbox مشخص شد

پیمان ادیب ۲۲ تیر ۱۳۹۸ نظرات

Microsoft در جدیدترین بیانیه خود از برنامه جدید این کمپانی برای اکانت های غیرفعال پرده برداشته است. با گیمر همراه باشید.

 

برنامه Microsoft برای اکانت های غیرفعال Xbox مشخص شد

Microsoft به تازگی تصمیم گرفته است تا اکانت هایی که به مدت زمان خاصی غیر فعال بوده اند را از سیستمش حذف کند. اگر شما نیز اکانتی دارید که در حال حاضر استفاده نمی کنید ولی برنامه ای برای آن دارید باید دست به کار شوید.

این کمپانی تصمیم گرفته است تا اکانت هایی را که به مدت ۲ سال غیرفعال بوده اند را به صورت دائمی از سیستم خود حذف کند. اگر شما می خواهید تا اکانت خود را از این اتفاق نجات دهید باید برای اکانت غیرفعال خود یک بازی خریداری کنید.


بیشتر بدانید: E3 2019: معرفی بازی Microsoft Flight Simulator


راه های دیگری که به وسیله آن می توانید به Microsoft نشان دهید که اکانت شما همچنان فعال است این است که یک سیستم اشتراکی در آن داشته باشید، یا در حال استفاده از سرویس های دیگر مربوط به آن اکانت باشید و یا اینکه در حساب اکانتتان مقداری پول باشد.

به احتمال زیاد Microsoft این کار را انجام می دهد تا نام های بیشتری برای سرویس های آینده این کمپانی مانند Game Pass ها و یا xCloud Streaming داشته باشد.

حذف اکانت های غیرفعال 2 ساله توسط Microsoft

حذف اکانت های غیرفعال ۲ ساله توسط Microsoft

Microsoft چند سال پیش نیز اعلام کرده بود که برای اکانت های غیرفعال مهلت ۵ ساله وجود دارد. این بیانیه برای اولین بار در سال ۲۰۱۶ مطرح شد ولی به نظر می رسد که Microsoft برای پاک کردن اکانت های غیرفعال عجله دارد.

این تغییرات در تاریخ ۸ شهریور اتفاق خواهند افتاد. این موقعیت خوبی خواهد بود اگر از اسمتان در اکانت خسته شده اید. با حذف شدن اکانت ها نام های زیادی برای انتخاب در بین بازیکنان ایجاد خواهد شد.

منبع:

PCGamesN

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات