گیم‌تیوب: ۱۰۰ صحنه خنده دار از بازی‌ها

گیم‌تیوب: ۱۰۰ صحنه خنده دار از بازی‌ها

پیمان ادیب ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ نظرات

امروز می خواهیم ۱۰۰ صحنه خنده دار را که از بازی های آنلاین و آفلاین ضبط شده است را با شما به اشتراک بگذاریم. با گیمر همراه باشید.

 

گیم‌تیوب: ۱۰۰ صحنه خنده دار از بازی ها

بازی ها در سال های گذشته بخش مهمی از زمان ما را به خود اختصاص داده اند. مسلما آنچه که هر گیمری از بازی ها به یاد می آورد صحنه های خوبی است که به تنهایی یا دوستان خود پشت سر گذاشته است.

یکی از چیز هایی که همیشه در بازی ها نظر همه را به خود جلب می کند چیز هایی خنده داری است که بعضی وقت ها درون بازی اتفاق می افتد.

این اتفاقات گاهی اوقات به علت باگ ها و ایرادات درون بازی هستند که می توانند با اطلاع دادن به سازنده آن بازی مشکلات مربوط به آن را حل کرد. ولی بعضی اوقات صحنه های خنده دار ایجاد شده در بازی ها دلیلی خارج از بازی دارند.

صحنه های خنده دار بازی Apex Legends

صحنه های خنده دار بازی Apex Legends


بیشتر بدانید: گیم‌تیوب: سیر تکامل بازی های ترسناک از سال ۱۹۸۲ تا ۲۰۱۹


این دلیل ها اکثرا در بازی های آنلاین مشاهده می شوند که بازیکنان زیادی در کنار هم در حال بازی کردن هستند، بازیکنان در حالت آنلاین می توانند با استفاده از اختیاراتی که بازی به آنها داده است صحنه هایی خلق کنند که بسیار خنده دار باشد.

معمولا اکثر صحنه های اینگونه که در بازی ها اتفاق می افتد به صورت سهوی انجام می شوند و بازیکنان هیچ عمدی در انجام آنها نداشته اند که این خود باعث خنده دار شدن اینگونه ویدئو ها می شود.

دانلود این ویدیو از آپارات گیمر

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات