شخصیت Sonic دوباره طراحی خواهد شد

شخصیت Sonic دوباره طراحی خواهد شد

امیر پورمحمد ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ نظرات

امسال ژانر تازه تأسیس سینما، یعنی ژانر بازی‌های ویدیویی نسبت به هر سال دیگری داغ بوده است. از سریال و فیلم سینمایی مورتال کمبت (Mortal Kombat) تا امکان ساخته شدن فیلمی بر اساس شخصیت ماریو (Mario)، همگی از رونق یافتن این جنش سینمایی سخن می گویند. چند وقتی هم است که شاهد گفت و گوهایی در مورد ساخته شدن فیلمی بر اساس شخصیت دوست داشتنی سونیک (Sonic) هستیم. این بحث‌ها از زمانی که اولین تریلر این فیلم منتشر شده است در فضای مجازی داغ تر شده اند. از همین رو در ادامه به اخبار جدید منتشر شده در مورد این فیلم می پردازیم. با گیمر همراه باشید.

 

شخصیت Sonic دوباره طراحی خواهد شد

از ماه گذشته که اولین تریلر فیلم اختصاصی سونیک  با نام سونیک: جوجه تیغی (Sonic the Hedgehog) منتشر شده است، سیل عظیمی از طرفداران این شخصیت در دنیای بازی‌های ویدیویی به کمپانی سازنده این فیلم یعنی کمپانی پارامونت (Paramount) حمله ور شده اند. علت این اعتراض نیز طراحی غیر واقعی گرای این شخصیت و جلوه‌های ویژه نا مناسب اعلام شده است. حتی برخی از منتقدین مطرح نیز این تریلر را زیر سؤال برده اند و در مورد این فیلم این گونه گفته اند:

«طراحی شخصیت سونیک حال به هم زن است. در واقع یک کابوس است.»

تاریخ اکران فیلم Sonic the Hedgehog

تاریخ اکران فیلم Sonic the Hedgehog

از همین رو کارگردان فیلم یعنی آقای جف فولر (Jeff Fowler) در اقدامی بی سابقه، در توییتر خود اعلام کرد تاریخ اکران فیلم از تاریخ ۸ نوامبر به ۱۴ فوریه ۲۰۲۰ انتقال خواهد یافت تا تغییراتی عظیم در فیلم ایجاد شوند. علاوه بر این وی در مورد طراحی دوباره شخصیت سونیک خبر داد و در این مورد این چنین گفت:

«از همه طرفداران به خاطر نقد هایشان تشکر می کنم. سخنتان به وضوح کامل انتقال یافت و منظورتان را به خوبی رساندید. ما می دانیم با طراحی شخصیت سونیک زیاد حال نکرده اید و آن را دوست ندارید. از همین رو ما در کمپانی پارامونت و سگا، تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا آن را به نحوی که شما می پسندید تغییر دهیم.»

طراحی دوباره شخصیت سونیک

طراحی دوباره شخصیت سونیک

تریلر اصلی این فیلم که یک ماه پیش در یوتوب منتشر شده بود، ۳۱.۴ میلیون بازدید داشته است ولی متأسفانه میزان دیس لایک‌هایی که به این فیلم داده شده بود، فراتر از آن چه بود که انتظار می رفت.


بیشتر بدانید: ژانر بازی های رایانه ای در سینما متولد شد


حال با تصمیم واقعاً درست کمپانی پارامونت امکان زنده شدن این فیلم وجود دارد. حال باید تا تاریخ جدید اعلام شده صبر کرد و دید آیا این تغییرات توان نجات فیلم را خواهند داشت یا نه. آنچه معلوم است این نکته است برای اولین بار در تاریخ سینما، طرفداران تأثیری عمیق بر روی یک فیلم گذاشته اند

منبع:

DeadLine

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات