تاریخ اکران فیلم Mortal Kombat اعلام شد

تاریخ اکران فیلم Mortal Kombat اعلام شد

امیر پورمحمد ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ نظرات

چند سالی است که ساخت فیلم‌هایی از روی آثار ناب صنعت گیم سازی باب شده است. انتشار فیلم‌هایی همچون اساسن کرید (Assassin’s Creed) و وارکرفت (Warcraft) در سال ۲۰۱۶ بیش از پیش این ژانر تازه متولد شده سینما، یعنی ژانر بازی‌ها رایانه ای را به رخ کشید. اکنون در ادامه و فاز جدید این پروژه فیلمی بر اساس داستان بازی مهیج و محبوب مبارزات جاودان (Mortal Kombat) ساخته خواهد شد. با گیمر همراه باشید.

 

تاریخ اکران فیلم Mortal Kombat اعلام شد

چند وقتی است که اخبار ضد و نقیضی در مورد شروع فیلم برداری فیلم مبارزات جاودان به گوش می رسد، ولی تا به حال خبری رأسمی از سوی کمپانی سازنده یعنی برداران وارنر (Warner Bros) در مورد برنامه‌های آینده فیلم منتشر نشده بود. تا اینکه چندی پیش کمپانی برادران وارنر به صورت رأسمی تاریخی اکران فیلم را منتشر کردند.

فیلم مبارزات جاودان که اقتباسی از بازی رایانه ای با همین نام خواهد بود، برای اکران در تاریخ ۵ مارس ۲۰۲۱ برنامه ریزی شده است. جریان اینجا جالب می شود که دقیقاً در همین تاریخ دو فیلم جنجالی دیگر نیز از سوی رقبای شرکت برادران وارنر منتشر خواهند شد.

فیلم سینمایی Mortal Kombat

فیلم اربابان جهان (Masters of the Universe) از سوی کمپانی سونی (Sony) و فیلمی بدون نا از سوی کمپانی فاکس (Fox) نیز طی ۲۴ ساعت گذشته برای اکران در این تاریخ خاص اعلام شده اند.


بیشتر بدانید: سریال Mortal Kombat ساخته می شود  


این به کارگردانی جیمز وان (James Wan) که آثاری همچون آکوآمن (Aquaman) را در کارنامه خود دارد سومین اثری اقتباسی خواهد بود که از روی بازی ویدیو ای مبارزات جاودان ساخته خواهد شد. دو قسمت قبلی با نام‌های مبارزات جاودان یک و مبارزات جاودان: نابودی (Mortal Kombat Annihilation) به ترتیب طی سال‌های ۱۹۹۵ و ۱۹۹۷ اکران شده اند.

تا کنون اخبار چندانی در مورد فیلم منتشر نشده است. فقط میدانیم که فیلم در جایی از استرالیا در حال فیلم برداری و گذراندن مراحل اولیه ساخت خود است.

منبع:

DeadLine

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات