نمایش جدید بازی Death Stranding در راه است

نمایش جدید بازی Death Stranding در راه است

احمد هاتفی ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ نظرات

هیدئو کوجیما، کارگردان بازی Death Stranding به تازگی تصویری منتشر کرده است که نشان می دهد قرار است تریلر جدیدی از این عنوان بحث برانگیز به زودی منتشر شود. با گیمر همراه باشید.

 

نمایش جدید بازی Death Stranding در راه است

کوجیما به سختی اطلاعاتی از بازی های خود منتشر می کند و به قدری روی فاش شدن یا لو رفتن اطلاعات آثارش حساس هست که ممکن است برای مدت ها مصاحبه نکند.

کوجیما به تازگی در رویداد Tribeca Film حضور داشته و قرار بود تریلری از بازی Death Stranding را در این رویداد به نمایش بگذارد ولی به دلایلی این اتفاق نیفتاد و کوجیما ضمن عذرخواهی از طرفداران اعلام کرد که به زودی تریلر جذابی از بازی را ارائه خواهد کرد.

حال کوجیما تصویری در حساب رسمی توییتر خود منتشر کرده است که نشان می دهد وی در حال ویرایش یک ویدیو است و البته مانیتور جلویی هم تصویری را نشان می دهد که نام بازی روی آن ذکر شده است.

کوجیما در حال ویرایش ویدیوی جدید بازی Death Stranding

کوجیما در حال ویرایش ویدیوی جدید بازی Death Stranding

در این تصویر جزئیات خوبی قابل مشاهده است که یکی از آن ها برنامه های Adobe Premiere و After Effects می باشد که نشان می دهد کوجیما برای ویرایش ویدیوهای خود از این برنامه ها استفاده می کند.

همچنین در گوشه مانیتور عقبی مدت زمان تریلر هم دیده می شود که اشاره به عدد ۸ دارد؛ پس باید منتظر یک نمایش گیج کننده و در عین حال جذاب ۸ دقیقه ای از بازی Death Stranding باشیم.

کوجیما اطلاعاتی درباره این عکس ارائه نکرده است، پس باید منتظر ماند و دید این کارگردان ژاپنی چه فکرهایی در سر دارد.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات