تاریخ انتشار دقیق بازی Days Gone

تاریخ انتشار دقیق بازی Days Gone

پویا سیف دوست ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ نظرات

بازی Days Gone خیلی وقت است که با انتشار تریلر و تیزرهای پی در پی همه را مشتاق تجربه کرده است. حال بعد از گذشت مدت زیادی از معرفی چیزی به زمان انتشار نمانده. با گیمر همراه باشید.

 

تاریخ انتشار دقیق بازی Days Gone

سونی با پیش بردن استراتژی عرضه بازی های انحصاری، سود خود را همچنان پابرجا نگه داشته است و برخلاف کمپانی های دیگر که برای عرضه یک بازی شاهکار سال های بسیاری را تلاش می کنند و گیمرها را منتظر می گذارند، سونی سریع تر اثر خود را بدنیا عرضه می کند. انحصاری دیگری که در راه است Days Gone نام دارد که یک بازی زامبی محور می باشد.

بازی های زامبی محور

قسمتی از محیط بازی Days Gone

تعداد بازی های سبک زامبی این روزها بیشتر شده و خیلی از بازیکنان از مبارزه با زامبی ها زیاد حال نمی کنند. در هر صورت هیچ چیز را نباید بدون تجربه نقد کرد. بازی دیگری که شباهت زیادی به Days Gone دارد، دیروز منتشر شده که با توجه به طرفدار زیاد فیلم World War Z ساخته شد؛ بازی World War Z. البته شاید بتوان بازی The Last of Us 2 را نیز در میان بازی های زامبی محور قرار داد، ولی دشمنان این بازی زامبی نیستند.

بازی Days Gone بزودی منتشر می شود

در بازی Days Gone می توانید از موتور برای فرار استفاده کنید

سال ۲۰۱۹ بازی های زامبی محور زیادی را داشته و خواهد داشت. بازی Days Gone در تاریخ ۲۶ ماه April مصادف با ۶ اردیبهش مهمان کنسول PlayStation 4 خواهد بود.

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات