لانچ تریلر بازی World War Z

لانچ تریلر بازی World War Z

احمد هاتفی ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ نظرات

در فاصله یک هفته مانده تا عرضه بازی مورد انتظار World War Z، تریلر زمان عرضه این عنوان منتشر شده است که محیطی مملو از زامبی ها را به تصویر می کشد. با گیمر همراه باشید.

 

لانچ تریلر بازی World War Z

پس از مدت ها بازی مورد انتظار World War Z که با اقتباس از رمان و فیلم سینمایی با همین نام ساخته شده است، هفته پیش رو منتشر خواهد شد.

جدیدترین تریلر این عنوان مربوط می شود به زمان عرضه بازی که محیط آخرالزمانی را به تصویر می کشد که از جای جای تصویر شاهد یورش زامبی ها هستیم. این عنوان تماما آنلاین می باشد و باید با همکاری دوستان خود وارد دنیایی پر از زامبی شوید و برای بقا تلاش کنید.

در بازی انواع و اقسام سلاح ها وجود دارد که وابسته به شاریط می توانید از هریک استفاده کنید.

تشکیل کوهی از زامبی ها در عرض چند ثانیه

تشکیل کوهی از زامبی ها در عرض چند ثانیه

در World War Z بخش هایی نظیر بازیکن در مقابل بازیکن، بازیکن در مقابل زامبی، عملیات گروهی و غیره گنجانده شده اند تا بازی از حالت خسته کنندگی خارج شود و گیمر دائما بتواند با چالش های تازه ای روبرو شود.

همچنین اعلام شده است که پس از عرضه بازی پشتیبانی از این عنوان ادامه خواهد داشت و تیم سازنده دائما با عرضه آپدیت هایی محتوای جدیدی را در اختیار علاقه مندان خواهد گذاشت.


بیشتر بدانید: تریلر سینماتیک بازی Days Gone


World War Z در تاریخ ۲۷ فروردین ۹۸ برای پلتفرم های PC، PS4 و Xbox One منتشر خواهد شد. جالب است بدانید نسخه PC بازی در انحصار فروشگاه اپیک گیمز قرار گرفته است.

دانلود این ویدیو از آپارات گیمر 

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات