Tobey Maguire در نقش یک ابر قهرمان دیگر

Tobey Maguire در نقش یک ابر قهرمان دیگر

امیر پورمحمد ۱۸ فروردین ۱۳۹۸ ۵

حضور بازیگر نسخه اصلی مرد عنکبوتی (Spider-Man) در یک فیلم ابر قهرمانی دیگر. با گیمر همراه باشید.

 

Tobey Maguire در نقش یک ابر قهرمان دیگر

سال ها قیل، یعنی زمانی که دنیای سینمایی مارول (MCU) هنوز شکل نگرفته بود و خبری از سری فیلم های دنباله دار ابر قهرمانی نبود، آقای توبی مگوایر (Tobey Maguire) با بازی در نقش مرد عنکبوتی توانست توجه بسیاری از طرفداران دنیای کامیک بوکی را به خود جلب کند. هر چند در آن سال ها سن او کمی برای ایفای این نقش کمی زیاد بود، ولی وی با بازی استثنائی اش در این نقش توانست از سه قسمت این مجموعه حداقل دوتای آن را به عنوان برترین فیلم های ابر قهرمانی به ثبت برساند.


بیشتر بدانید: موشکافی تریلر فیلم Joker


پس از پایان یافتن این سری فیلم ها یعنی از ۱۳ سال پیش تا کنون، حداقل می توان گفت دو تلاش رسمی از سوی کمپانی مارول (Marvel) برای زنده کردن شخصیت مرد عنکبوتی صورت گرفته است. ابتدا آقای اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) و سپس آقای تام هولند (Tom Holland). البته به جرئت می توان گفت مرد عنکبوتی که توسط آقای گارفیلد بازی شد بدترین اقتباسی بود که تا کنون از این شخصیت صورت گرفته بود.

فیلم,سینما,فیلم جدید,مرد عنکبوتی,تابی ماگایر در نقش مرد عنکبوتی,مرد عنکبوتی یک,تابی ماگایر در فیلم های مارول,بازیگران فیلم مرد عنکبوتی,اولین فیلم مرد عنکبوتی,فیلم های تابی ماگایر,ترتیب فیلم های مرد عنکبوتی, Tobey Maguire, Spider-Man,MCU

مرد عنکبوتی یک

اکنون در طی مصاحبه ای که با آقای توبی مگوایر صورت گرفته است، وی به صورت رسمی اعلام کرد که علاقه شدیدی برای بازی در نقش یک ابر قهرمان دیگر را دارد. طی این مصاحبه از وی در مورد تأثیراتی که دنیای ابر قهرمانی و کامیک بوکی در صنعت سینما گذاشته است بحث شد. در ادامه این بحث از آقای توبی مگوایر سؤال شد که آیا او علاقه ای برای بازی در نقش یک ابر قهرمان دیگر را دارد یا خیر؟

«من هیچ وقت این گونه فکر نکرده ام که باید یا نباید یک نقش ابر قهرانی دیگر را بازی کنم یا نه؟ من همیشه در انتخاب نقش هایم این گونه عمل می کنم که اگر به نظر بتوانم آن نقش را ایفا کنم بدون هیچ تردیدی آن را انتخاب می کنم.»

در ادامه از آقای توبی مگوایر در مورد فیلم های جدید مرد عنکبوتی سؤال شد و وی در این مورد این چنین گفتند:

«راستش بخواهید تا کنون همه این فیلم ها را ندیده ام، اما آنچه از این دو فیلم دیده و شنیده ام حاکی از توانایی هر دو بازیگر یعنی آقای هالند و گارفیلد است.»

 

در ادامه می توان گفت بازگشت آقای توبی مگوایر به نقش مرد عنکبوتی کمی دور از انتظار است، چرا که آقای هولند با ایفای نقشش در دو فیلم اخیر مرد عنکبوتی، به خوبی توانسته است نظر مساعد بینندگان و منتقدین را به خود جلب کند و کنار گذاشتن وی توسط کمپانی مارول دور از انتظار است. در نتیجه اگر در چند ساله آینده شاهد حضور آقای توبی مگوایر در نقش یک ابر قهرمان خواهیم بود بی شک آن نقش، شخصیت مرد عنکبوتی نخواهد بود.

منبع:

ComicBook

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات
 1. مهدی گفت:

  توبی مگوایر ۵۰ سالشم باشه بازم بهتر از هرکسی نقش اسپایدرمنو بازی میکنه

 2. Ali reza گفت:

  توبی مگوایر عالیه
  اتفاقاً دیروز مارول یک عکس زد خبر داد که مرد عنکبوتی ۴ ساخته میشه دنباله سه‌گانه ریمی با حضور دوباره توبی مگوایر و سم ریمی
  واقعاً عالیه و امیدوارم این اتفاق بیفته.

  • امیر پورمحمد گفت:

   بله شایعه هستش که یک فیلم با گرد همایی هر سه نفر قراره ساخته بشه. دقیقا مثل انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse که چند تا مرد عنکبوتی از خط های زمانی وجود داشتند.