فیلم لایو اکشن Tom & Jerry ساخته می شود

فیلم لایو اکشن Tom & Jerry ساخته می شود

امیر پورمحمد ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ نظرات

انتخاب بازیگران برای فیلم لایو اکشن تام و جری (Tom & Jerry) خبر از تائید شدن ساخت این فیلم می دهد. با گیمر همراه باشید.

 

فیلم لایو اکشن Tom & Jerry ساخته می شود

چندی پیش کمپانی برادران وارنر (Warner Bros) دارنده حق امتیاز کارتون دوست داشتنی تام و جری خبر ساخته شدن فیلمی لایو اکشن از این انیمیشن محبوب داد. چندی پیش نیز عوامل منتخب شده برای ساخت این فیلم خبر پیشرفت هایی در بخش فیلم نامه نویسی و روند شروع فیلم برداری را دادند.

علاوه بر این طی مصاحبه ای که با کارگردان فیلم صورت گرفته است، لیست کوتاهی از افرادی که برای نقش اصلی انتخاب شده اند منتشر شد. نقش اصلی فیلم دختری جوان به نام کایلی خواهد بود این بار به یاری تام خواهد آمد تا او را در متوقف کردن جری یاری کند.

فیلم,سینما,فیلم جدید,بازیگران فیلم تام و جری,تاریخ اکران فیلم تام و جری,فیلم تام و جری ساخته می شود,لایو اکشن تام و جری,اولیویا کوک در فیلم تام و جری, زوئی داچ در فیلم تام و جری,بازیگر فیلم تام و جری ,تام و جری,آخرین قسمت تام و جری, Tom & Jerry, Zoey Deutch, Olivia Cooke

تاریخ اکران فیلم تام و جری

طی آخرین آپدیت خبری، خانم زوئی داچ (Zoey Deutch) برای ایفای این نقش در صدر این لیست قرار دارد و درخواست هایی نیز از وی در این باره شده است. علاوه بر وی خانم اولیویا کوک (Olivia Cooke) نیز منتخب دیگری است بنا به تاریخ چه بازی وی در فیلم هایی همچون بازیکن شماره یک آماده باش (Ready Player One)، که حاوی صحنه های گرافیکی بسیار است امکان حضور وی در نقش اول این فیلم نیز وجود دارد.

فیلم بازی کن شماره یک آماده با اکرانش در سال گذشته توانست در آمدی مناسب برای کمپانی برادران وارنر به ارمغان آورد. از همین رو امکان انتخاب خانم کوک نیز وجود دارد.


بیشتر بدانید: پوستر جدید از فیلم Dumbo منتشر شد


از سایر منتخبین این لیست می توان به ایزابلا مونر (Isabela Moner) بازی گر نقش اول زن فیلم تبدیل شوندگان: آخرین شوالیه (Transformers: The Last Knight) و کلی مری تران (Kelly Marie Tra) بازی گر فیلم جنگ ستارگان: آخرین جدای (Star Wars: The Last Jedi) اشاره کرد.

البته تا کنون هیچ تاریخ اکران و حتی شروع فیلم برداری برای این فیلم لایو اکشن اعلام نده است و آن چنان که پیش بینی می شود راه درازی تا ساخته شدن و اکران فیلم وجود دارد.


بیشتر بخوانید:

Edge Of Tomorrow 2 ساخته خواهد شد

انتشار تصاویر جدیدی از فیلم Hellboy

منبع:

ComicBook

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات