ویدیو: انواع فریکرها در بازی Days Gone

ویدیو: انواع فریکرها در بازی Days Gone

احمد هاتفی ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ نظرات

استودیو Bend در جدیدترین اخبار بازی Days Gone، تریلری منتشر کرده است که انواع Freakerها را نشان می دهد. با گیمر همراه باشید.

 

انواع فریکرها در بازی Days Gone

فریکرها خالق دنیای بازی Days Gone هستند که در جدیدترین تریلر بازی به خوبی می توان عملکرد آن ها را تحت نظر گرفت.

استودیو Bend مجموعه تریلرهایی از بازی را با عنوان World of Days Gone منتشر می کند که در هریک از آن ها به زوایای مختلف این اثر پرداخته می شود.

فریکرها دشمنان اصلی در بازی محسوب می شوند که قسمت اعظمی از دنیای بازی را فراگرفته اند. فعلا اطلاعاتی در مورد این که فریکرها چگونه پدید آمده اند در دست نمی باشد اما این نظریه وجود دارد که آن ها در ابتدا انسان‌ های معمولی بوده‌ اند و در اثر یک مسمومیت یا مواردی از این دست، تغییر کرده و به چنین روزی افتاده اند.

Bend Studio٬ Days Gone٬ PlayStation٬ PS4٬ Sony٬ اخبار بازی٬ اطلاعات بازی٬ بازی زامبی کشی

فریکرها هنوز برخی از عادت‌ های انسانی‌ شان همچون خوردن، خوابیدن و نوشیدن را حفظ کرده‌ اند و با تغذیه از گوشت مخصوصا گوشت انسان، به زندگی خود ادامه می دهند.

در این تریلر چهار نوع فریکر نشان داده می شود که عبارتند از:

  •  Swarmer:

این دسته اکثریت جامعه فریکرها را تشکیل می‌دهند و به‌صورت جمعی زندگی و سفر می‌ کنند.

  • Newt:

گونه‌ ای که از نظر جثه، کوچک‌ تر از بقیه هستند و زمانی که به آن‌ ها حمله کنید یا سلامتی‌ تان کم باشد، به سمت شما حمله‌ ور خواهند شد.

  • Screamers:

این دسته از طریق جیغ و فریادهایی که ایجاد می کنند شما را تحت فشار قرار خواهند داد. این دسته از دشمنان با پیدا کردن شما، جیغ می‌ کشند و دیگر فریکرهای حاضر در محل را خبر می‌ کنند و مکان شما را لو می‌ دهند.

  • Breaker:

بریکرها قوی‌ هیکل و گردن‌ کلفت هستند که مبارزه با آن‌ ها قطعا سخت خواهد بود. به‌ نظر می‌ رسد که این گونه از دشمنان جهش‌ یافته، از بقیه فریکرها از نظر سلامتی و میزان آسیبی که می‌ توانند به ما بزنند قوی‌ تر هستند.

Bend Studio٬ Days Gone٬ PlayStation٬ PS4٬ Sony٬ اخبار بازی٬ اطلاعات بازی٬ بازی زامبی کشی

علاوه بر فریکرها در این تریلر شاهد دشمنان انسانی هم هستیم که بازیکنان می توانند ابزار و اسلحه های آن ها را بردارند. البته توجه داشتبه باشید که این اسلحه ها ضعیف تر از آن هایی هستند که در کمپ ها به فروش می رسند.

دیکن سنت جان شخصیت اصلی بازی Days Gone است و وی از مهارتی ویژه همچون قابلیتی مانند Bullet Time بازی مکس پین هم بهره می‌ برد و هنگام مبارزه، می‌ تواند زمان را کند و دشمنان را یکی پس از دیگری از میان بردارد؛ این حالت Focus نام دارد.

در بخش هایی از این تریلر هم شاهد ساخت و ساز اسلحه و سیستم پیشروی بازی هستیم و استفاده از راه های مخفیانه برای از بین بردن دشمنان هم به چشم می خورد.

بازی Days Gone در تاریخ ۶ اردیبهشت ۹۸ بطور انحصاری برای PS4 منتشر می شود.

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید 

 

 


بیشتر بخوانید:

ویدیو: محیط جهان‌باز بازی Days Gone

تاریخ انتشار بازی Days Gone تاخیر خورد

TGS 2018: گیم‌پلی جدید بازی Days Gone

تصویر جدید بازی Days Gone

TGS 2018: مبارزات با زامبی‌ها در بازی Days Gone

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات