نسخه Demon’s Souls Remastered ساخته نخواهد شد

نسخه Demon’s Souls Remastered ساخته نخواهد شد

پیمان ادیب ۰۳ بهمن ۱۳۹۷ نظرات

 

نسخه Demon’s Souls Remastered ساخته نخواهد شد

Hidetaka Miyazaki مغز متفکر در ساخت بازی های Dark Souls، Bloodborne و بازی Sekiro: Shadows Die Twice که قرار است به زودی منتشر شود، در طی یک مصاحبه نظر خود را در مورد احتمالات ساخت نسخه ریمستر بازی Demon’s Souls گفته است.

بازی Demon’s Souls در سال ۲۰۰۹ برای کنسول بازی PS3 منتشر شده بود و باعث شده بود که بر روی خیلی از بازی سازان آن زمان تاثیر بگذارد، در حال نزدیک شدن به ۱۰ سالگی (۵ فوریه ۲۰۱۹) خود است. همچنین با توجه به اینکه دیگر سرور های این بازی کار نمی کند، طرفداران این بازی بیشتر از قبل خواستار ساخت نسخه ریمستر این بازی هستند.

اما در این میان باید دید که نظر سازنده این بازی چیست، با توجه به صحبت های Hidetaka Miyazaki احتمال اینکه نسخه ریمستر این بازی منتشر شود بسیار کم است. Hidetaka Miyzaki در طی مصاحبه گفته است:

«ساخت نسخه ریمستر بازی Demon’s Souls شبیه این است که یک نویسنده به نوشته های قبلی خود نگاه بیندازد و پی به خوب نبودن نوشته های قبلیش ببرد. مشکل این نیست که من از ساخت بازی Demon’s Souls ناراحت و پشیمان هستم، من فقط نمی خواهم به پروژه های قبلی خود نگاه بیندازم.»


بیشتر بدانید: From Software: دو بازی بدون عنوان در دست ساخت است


برخلاف بی میلی او برای نگاه مجدد به پروژه های قبلی خود، Miyazaki اعتراف می کند که تجربه او در اولین بازی فانتزی که ساخته و کارگردانی کرده است را فراموش نمی کند. او همچنین در این باره می گوید:

«فکر کردن در مورد ساخت نسخه ریمستر باعث می شود من مضطرب و کمی عصبی شوم، فکر کردن به این مسئله کمی پیچیده است.»

Hidetaka Miyazaki همچنین در مصاحبه گفته است که هنوز هم بازیکنان و طرفداران زیادی وجود دارد که عاشق بازی Demon’s Souls هستند ولی در صورتی امکان ساخت نسخه Remastered این بازی وجود دارد که افرادی با عشق و علاقه فراوان بیایند و شروع به ساخت مجدد این بازی کنند.

با توجه به این که کمپانی FromSoftware تجربه ساخت یکی از بازی های اخیرا منتشر شده یعنی Shadow of The Colossus را دارد و یکی از پروژه هایی که این کمپانی در حال ساختش است یک نسخه ریمستر از بازی نامعلوم است، برخی طرفداران بازی Demon’s Souls به این فکر افتادند که شاید این کمپانی در حال ساخت نسخه ریمستر بازی Demon’s Souls است ولی Hidetaka Miyazaki این حرف را رد میکند.

 


بیشتر بخوانید:

مقایسه بازی Bloodborne با Dark Souls 3

نقد و بررسی بازی Dark Souls III – عشق سوزان به مرگ

تخفیفات هفته اول بهمن ماه فروشگاه Xbox

ویدیو: شخصی‌سازی اسلحه در بازی Metro Exodus

تصاویر جدید بازی World War Z

منبع:

EuroGamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات