ساخت ادامه فیلم Mission: Impossible تائید شد

ساخت ادامه فیلم Mission: Impossible تائید شد

امیر پورمحمد ۲۶ دی ۱۳۹۷ نظرات

کریستوفر مکگوری (Christopher McQuarrie) برای نوشتن دو دنباله برای فیلم مأموریت غیر ممکن (Mission: Impossible) انتخاب شده است. با گیمر همراه باشید.

ساخت ادامه فیلم Mission: Impossible تائید شد

کریستوفر مکگوری نویسنده و کارگردان دو قسمت از مجموعه فیلم های مأموریت غیر ممکن، یعنی دو قسمت مأموریت غیر ممکن: ملت یاغی (Mission: Impossible – Rogue Nation) و مأموریت غیر ممکن: فال اوت (Mission: Impossible – Fallout) برای نوشتن دو قسمت دنباله دار از این مجموعه انتخاب شده است.

فیلم,سینما,فیلم جدید,مأموریت غیر ممکن,مأموریت غیر ممکن فال اوت,آخرین قسمت فیلم مأموریت غیر ممکن,امورت غیر ممکن جدید ترین قسمت,مأموریت غیر ممکن 2021,تام کروز در مأموریت غیر ممکن,دو قسمت جدید از مأموریت غیر ممکن ساخته می شود, Christopher McQuarrie, Mission: Impossible – Fallout, Tom Cruise

با توجه به اطلاعات منتشر شده از سوی سایت ورایتی (Variety)، علت این تصمیم گیری برای ساخت دو قسمت به صورت دنباله دار، فقط و فقط موفقیت بالاتر تر از توقع قسمت فال اوت و دریافت بهترین نظر مساعد مردم و منتقدین و صد البته در آمد زایی سر سام آور آن بوده است. قسمت فال اوت تا کنون بهترین، محبوب ترین و پر در آمد ترین قسمت در میان مجموعه فیلم های مأموریت ممکن است.

انتظار می رود اولین قسمت مجموعه در تابستان ۲۰۲۱ به نمایش درآید، در حالی که دومین قسمت احتمالاً در تابستان سال ۲۰۲۲ اکران خواهد شد.


بیشتر بدانید: برترین فیلم های اکشن ۲۰۱۸ به انتخاب گیمر


چندی پس از انتشار این اخبار آقای تام کروز (Tom Cruise) طی توییتی علی رقم تایید ساخته شدن دو قسمت پشت سر هم و اعلام زمان احتمالی اکران آن ها، حضور خود را در این دو قسمت تائید کرد. توییت منتشر شده از سوی آقای کروز به صورت زیر است:

« اگر چه تا کنون هیچ تاریخی برای شروع تولید تعیین نشده است، ولی انتظار می رود که آقای مکگوری در اواخر سال ۲۰۱۹ شروع به فیلم برداری مجموعه کند.»

آخرین قسمت مجموعه یعنی فال اوت تا کنون توانسته است به فروش ۱۵۳ میلیون دلار در امریکا برسد. فروش جهانی این فیلم تا به این لحظه ۷۹۱ میلیون دلار بوده است و انتظار می رود در ماه های آینده فروش جهانی این فیلم به رقم یک میلیارد دلار برسد.

منبع:

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات