انتشار آپدیت جدید Artifact برای بالانس بازی

انتشار آپدیت جدید Artifact برای بالانس بازی

پیمان ادیب ۰۳ دی ۱۳۹۷ نظرات

به تازگی آپدیتی جدید برای بازی Artifact به محوریت بالانس کردن بازی منتشر شده است. با گیمر همراه باشید.

 

انتشار آپدیت جدید Artifact برای بالانس بازی

کمپانی Valve با توجه به نظر منفی بازیکنان نسبت به غیر بالانس بودن بازی، در آپدیت جدید این بازی تصمیم به انجام تغییراتی در بازی زده و در این میان Over Power بودن یا همان قدرتمند بودن بیش از حد دو هیرو Axe و Drow Ranger را کاهش داده است.

حدود ۳ هفته از انتشار بازی Artifact می گذرد و اگر الآن تعداد بازیکنان این بازی را نسبت به روز های اول فروش بازی مقایسه کنیم تعداد بازیکنان این بازی ۸۰ درصد کاهش یافته و این احتمالا دلیل اصلی کمپانی Valve است تا آپدیت جدیدی برای بالانس کردن بازی منتشر کند.

 

یکی از کارت های مهم بازی که ضعیف تر شده است، کارت مربوط به هیروی Axe است. کارت این هیرو فعلا گران ترین و قوی ترین کارت بازی است که قیمت آن حتی از خود بازی هم بیشتر است. قیمت این کارت ۲۰ دلار است و در آپدیت جدید Stats این هیرو از ۷/۲/۱۱ به ۶/۲/۱۰ کاهش پیدا کرده است.

یکی از کارت هایی که در اول هم به آن اشاره کردیم کارت هیرو Drow Ranger است. قدرت این هیرو کاهش پیدا کرده و اسپلی از این هیرو که سایلنس(Silence) می کند دست خوش تغییر شده است. قیمت این کارت در مقایسه با هیرو Axe کمتر و ۱۵ دلار است.

خوشبختانه برای علاقه مندان این بازی کمپانی Valve یک پیشنهاد به اسم “One-time buyback” ارائه کرده است که تا ۴ ژانویه قابل خرید است. قیمت کارت ها در این پیشنهاد کاهش پیدا کرده است و قیمت دو هیرو Axe و Drow Ranger به ۹.۹۸ و ۷.۱۸ دلار کاهش پیدا کرده است.


بیشتر بدانید: نظرات منفی بازیکنان نسبت به Artifact در Steam


کارت های Bloodseeker ،Cheating Death ،Jasper Daggers ،Lion ،Outworld Devourer و Timbersaw تغییراتی داشته اند که بیشتر آنها مربوط به Stats و mana این کارتها است تا شاید ارزش این کارت ها بیشتر شود.

درحالی که معلوم نیست که این آپدیت ها باعث جذب بازیکن شوند یا نه، بازیکنانی که این بازی را قبلا تهیه کرده اند از تغییرات به وجود آمده راضی هستند ولی در نقطه مقابل آن افرادی که پول خود را صرف خرید هیرو هایی مثل Axe و Drow Ranger کرده اند از ضعیف شدن این دو هیرو ناراضی هستند.

 


بیشتر بخوانید:

Artifact بازی کارت Dota 2 منتشر شد

ویدیو: اولین گیم‌پلی بازی Artifact

آرکانا جدید هیرو Rubick معرفی شد

احتمال لغو مسابقات Dota 2 Chongqing Major

نقد و بررسی بازی Dota 2 – لطفا عاشق شوید!

منبع:

GameSkinny

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات