ویدیو: تریلر فیلم Brexit

ویدیو: تریلر فیلم Brexit

امیر پورمحمد ۲۷ آذر ۱۳۹۷ نظرات

نگاهی به تریلر منتشر شده فیلم تلویزیونی بریکست (Brexit) با حضور هنر پیشه محبوب بندیکت کامبربچ (Benedict Cumberbatch). با گیمر همراه باشید.

 

ویدیو: تریلر فیلم Brexit

در آخرین آپدیت خبری سینما، شبکه اچ بی او (HBO) تریلری از فیلم بریکست را منتشر کرد. در این تریلر شاهد حضور بازیگران محبوبی همچون بندیکت کامبربچ، روری کینیار (Rory Kinnear) و جان هفرنان (John Heffernan) هستیم.آقای کامبربچ در این چند ساله علی تجربه نقش های مختلف این بار تصمیم به باز در نقشی کاملاً متفاوت تر از آن چیزی که قبلاً شاهد آن بودیم زده اند.

فیلم,سینما,فیلم تلویزیونی,زمان پخش فیلم بریکست,تاریخ اکران فیلم بریکست,بازیگران فیلم بریکست,جدید ترین فیلم بندیکت کامبربچ,بندیکت کامبربچ در فیلم بریکست,تریلر فیلم بریکست,آخرین فیلم بندیکت کامبربچ, Brexit, Benedict Cumberbatch, HBO

این فیلم روایت کننده داستان واقعی به وقوع پیوسته حول قضیه جدایی کشور بریتانیا از اتحادیه اروپا خواهد بود.لایحه جدایی بریتانیا از اتحادیه اروپا که در سال ۲۰۱۶ امضا شد، موجی عظیم از اعتراضات را در این کشور به دنبال داشت. به جرئت می توان گفت بزرگ ترین جنجال سیاسی اتفاق افتاده در قرن گذشته جدایی بریتانیای کبیر از اتحادیه اروپاست. این فیلم تلویزیونی که از شبکه اچ بی او و شبکه چهار بریتانیا پخش خواهد شد نیز به صورت کامل به بررسی وقایع این اتفاق پرداخته است.


بیشتر بدانید: ویدیو: تریلر جدید فیلم Captain Marvel منتشر شد


آقای کامبربچ در این فیلم نقش دامینیکت کامینگز را بر عهده خواهد داشت. آقای دامینیکت کامینگز یکی از سران کمپین رأی به جدایی در بریتانیا بود که تلاش های بسیاری برای جدایی این کشور از اتحادیه اروپا کرده است. در واقع این فیلم نیز به بررسی کمپین هایی خواهد پرداخت که در این اتفاق دخیل بوده اند.

این فیلم به کارگردانی آقای توبی هاینز و نویسندگی جیمز گارهام برای پخش در تاریخ ۱۹ ژوئن ۲۰۱۹ برنامه ریزی شده است.

 

کارگردان: Martin Durkin

تهیه کننده: Toby Haynes

ستارگان: Benedict Cumberbatch, Rory Kinnear, John Heffernan

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید 

 

 


بیشتر بخوانید:

ویدیو: تریلر فیلم Avengers: End Game

همکاری Benedict Cumberbatch و Jake Gyllenhaal

منبع:

ComingSoon

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات