Comic Con Experience: پوستر جدید فیلم Shazam منتشر شد

Comic Con Experience: پوستر جدید فیلم Shazam منتشر شد

امیر پورمحمد ۲۰ آذر ۱۳۹۷ نظرات

نگاهی به پوستر منتشر شده فیلم شزم (Shazam) در نمایشگاه کامیک کان برزیل (Brazil Comic-Con) و اخبار مرتبط با آن. با گیمر همراه باشید.

 

Comic Con Experience: پوستر جدید فیلم Shazam منتشر شد

در آخرین آپدیت خبری سینما در نمایشگاه کامیک کان (Comic-Con) امسال که در کشور برزیل برگزار شده است بازیگر نقش اول فیلم شزم، یعنی آقای زکری لوی (Zachary Levi) چندی پیش در صفحه اینیستاکرام خود پوستری جدید از فیلم شزم را منتشر کرد. علاوه بر این در کپشن این پست وی در مورد امکان انتشار تریلری دیگر از این فیلم سخن گفت.


بیشتر بدانید: ویدیو: تریلر جدید فیلم Captain Marvel منتشر شد


اولین تریلر این فیلم چندی پیش در نمایشگاه کامیک کان سن دیاگو منتشر شد. در این تریلر شاهد روایتی متفاوت تر آن چه تا کنون از دنیای سینمایی دی سی (DC) دیده ایم بودیم.

سینما,فیلم,فیلم جدید,تاریخ اکران فیلم شزم,داستان فیلم شزم,بازیگران فیلم شزم,فیلم های جدید دی سی,پوستر جدید فیلم شزم,اطلاعات جدید در مورد فیلم شزم,فیلم شزم,کامیک بوک شزم,تریلر فیلم شزم,آخرین فیلم زکری لوی, Shazam, Comic-Con, Comic Con Experience

همه ما در درون خود قهرمانی نهفته داریم. فقط کمی جادو نیاز است تا این قهرمان خود را نمایان سازد. این فیلم روایت کننده داستان یک کودک یتیم چهار ده ساله است که به کمک یک جادوگر تبدیل به یک مرد قوی هیکل با نیرو های فوق بشری شده است. حال که او این نیرو ها را به دست آورده است، شروع به امتحان کردن آن ها می کند. آیا او می تواند پرواز کند؟ آیا مانند سوپر من دید ایکس ری دارد؟ خوب همانند سایر فیلم های قهرمانی ضد قهرمانی به نام دکتر ثادیوس وجود دارد که به دنبال نابودی شزم است. حال باید او راه دستیابی به این نیرو های فرا طبیعی را بیابد تا با این ضد قهرمان روبرو شود.

 

این فیلم به کارگردانی دیودی اف سندبرگ، برای اکران در تاریخ ۵ آوریل ۲۰۱۹ برنامه ریزی شده است.

 

 


بیشتر بخوانید:

نگاهی نزدیک به فیلم Avengers: Infinity War – انتقام جویان: جنگ بی نهایت (قسمت دوم)

Comic-Con 2018: تریلر فیلم Shazam منتشر شد

منبع:

ComingSoon

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات