TGA 2018: معرفی Dargon Age 4 توسط BioWare

TGA 2018: معرفی Dargon Age 4 توسط BioWare

پیمان ادیب ۱۸ آذر ۱۳۹۷ نظرات

همان طور که انتظار می رفت کمپانی BioWare تریلری جدید از بازی Dragon Age 4 را در The Game Awards 2018 به نمایش گذاشت.  با گیمر همراه باشید.

 

TGA 2018: معرفی Dargon Age 4 توسط BioWare

بالاخره تریلر بازی جدید Dragon Age 4 به نمایش در آمد و چیزی که غیر منتظره بود بازگشت یکی از کاراکتر های بازی به اسم Solas بود.اگر شما نسخه Insquition این بازی را انجام نداده اید احتمالا ارزش هشتگ DreadWolfRises را که در آخر این تریلر هست نخواهید فهمید.

Dragon Age 4 در طول سال ها  به صورت ناپیوسته در حال ساخته بوده، با توجه به تمرکز بیش از حد BioWare بر روی Anthem و تمام کردن ساخت بازی، انتظار می رفت که این کمپانی بازی جدیدی از سری Dragon Age را منتشر کند.

Mark Darrah در وبلاگ BioWare نوشته است:

«ما برای مدتی درحال ساخت بازی Dragon Age بوده ایم و خرسندیم که بالاخره تریلری از بازی را نمایش می دهیم. ما فعلا قصد نداریم جزئیات بازی را مشخص کنیم. فقط این را می توانم به شما بگویم که افراد حرفه ای که در ساخت Dragon Age و Jade Empire نقش داشته اند و بعضی از افراد که درساخت Baldur’s Gate کمک کرده اند را دور هم جمع کرده ایم تا یک بازی جذاب برای بازیکنان بسازیم.»


بیشتر بخوانید:جمع بندی The Game Awards 2018؛ عنوان God of War بهترین بازی سال شد


Matthew Goldman کارگردان خلاق بازی جدید Dragon Age طی یک بیانه ای اعلام کرده است که درون بازی افرادی خواهند بود که به شما کمک کنند، همچنین تمامی تصمیمات درون بازی برخلاف بازی دیگر این کمپانی یعنی Anthem درطول روند بازی تاثیر خواهد گذاشت.

«تبدیل بازیکنان به قهرمان داستان خودشان آرزویی بود که سازندگان Baldur’s Gate داشتند، در طول سال ها من چالش های زیادی را فبول کرده ام، ساختن دنیاهای زنده بزرگ،مبارزات گروهی شاد و همچنین داستان های جذاب و زیبا همگی جزو این چالش ها بوده اند. من حالا افتخار این رو دارم که در کمپانی BioWare همراه با یک تیم عالی کار می کنم.»

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید 

 

 


بیشتر بخوانید:

جمع بندی The Game Awards 2018؛ عنوان God of War بهترین بازی سال شد

TGA 2018: تاریخ انتشار بازی Rage 2 معلوم شد

تخفیفات The Game Awards 2018 فروشگاه ایکس باکس

تخفیفات The Game Awards 2018 فروشگاه پلی استیشن

تخفیفات The Game Awards 2018 فروشگاه استیم

منبع:

EuroGamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات