TGA 2018: بازی The Outer Worlds معرفی شد

TGA 2018: بازی The Outer Worlds معرفی شد

پیمان ادیب ۱۷ آذر ۱۳۹۷ نظرات

بازی The Outer Worlds به تازگی در The Game Awards 2018 معرفی شده و سبکی شبیه به بازی Fallout دارد. با گیمر همراه باشید.

 

TGA 2018: تریلر جدید The Outer Worlds معرفی شد

اگه نگاهی به این بازی بی اندازیم، متوجه می شویم که این بازی در واقع نسخه بسیار شبیه به Fallout می باشد، باتوجه به فروش ناموفق Fallout 76، این بازی می تواند جایگزین مناسبی برای طرفداران این سبک بازی ها باشد. این بازی توسط کمپانی Obsidian ساخته شده و احتمال می رود زمان انتشار نسبت به بازی شبیه خود یعنی Fallout 76 فروش خوبی باشد.

معرفی این بازی در The Game Awards 2018 در واقع کار خوبی بود که کمپانی Obsidian انجام داد، زمانی که بازیکنان از Fallout 76 ناامید شده اند این کمپانی می تواند بازیکنان ناراضی Fallout 76 را به خود جذب کند. تریلر معرفی ای بازی عالی است و مطمئنا طرفداران Fallout 76 نباید فرصت بازی کردن The Outer Worlds را از دست بدهند.

برخلاف سری بازی های Fallout، این بازی بیشتر در فضا اتفاق می افتد ولی باز هم این بازی جذابیت خود را حفظ کرده است و بیشتر حالت Loot شبیه به بازی Fallout را دارد تا اینکه یک بازی سبک نقش آفرینی باشد.


بیشتر بخوانید:جمع بندی The Game Awards 2018؛ عنوان God of War بهترین بازی سال شد


در بازی The Outer Worlds شما از یک خواب طولانی در یک کشتی فضایی استعمار شده که در گوشه ای از کهکشان قرار دارد بیدار می شوید و متوجه می شوید که این کلونی مورد حمله قرار گرفته است. طبق توضیحاتی که در مورد این بازی ارائه شده است تمامی تصمیم های شما در طول بازی در پایان رساندن بازی تاثیر خواهد گذاشت.

این بازی توسط کمپانی های Rockstar و ۲K  برای کنسول های Xbox One، PS4 و همچنین PC منتشر خواهد شد ولی زمان مشخصی برای انتشار معلوم نیست.

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید 

 

 


بیشتر بخوانید:

جمع بندی The Game Awards 2018؛ عنوان God of War بهترین بازی سال شد

TGA 2018: تاریخ انتشار بازی Rage 2 معلوم شد

تخفیفات The Game Awards 2018 فروشگاه ایکس باکس

تخفیفات The Game Awards 2018 فروشگاه پلی استیشن

تخفیفات The Game Awards 2018 فروشگاه استیم

منبع:

VG247

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات