ویدیو: تریلر فیلم The Lion King منتشر شد

ویدیو: تریلر فیلم The Lion King منتشر شد

امیر پورمحمد ۰۳ آذر ۱۳۹۷ نظرات

نگاهی کوتاه به تریلر فیلم لایو اکشن شیر شاه (The Lion King). با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار فیلم یا نقد و برسی فیلم و همچنین تریلر فیلم را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

اگر شما هم یکی از طرفداران فیلم های سینمای مرتبط با آثار قدیمی و انیمیشنی وایت دیزنی (Walt Disney) هستید باید بگویم چندی پیش کمپانی والت دیزنی خبری خوش را برایتان منتشر کرده است. شب گذشته کمپانی والت دیزنی در آخرین آپدیت خبری خود، تریلری کوتاه از فیلم لایو اکشن شیر شاه که بر مبنای انیمیشنی از همین کمپانی ساخته شده است را منتشر کرد.

 

همان گونه که آثار قبلی ریبوت شده همچون دیو و دلبر (Beauty and the Beast) با سیر تکاملی عظیمی روبرو بودند و صحنه های گرافیکی و هنرپیشگان بزرگ هالیوودی در آن ها به کار گرفته شده بودند این فیلم لایو اکشن نیز به صورت شدیدی آپدیت شده است. با توجه به انیمیشن منتشره در این فیلم تلاش بسیاری برای خلق صحنه های گرافیکی شده است و همانند فیلم محبوب زندگی پای (Life of Pi) شاهد خلق حیوانات به صورت واقع گرایانه ترین حالت ممکن با جلوه های گرافیکی هستیم.

 

البته باید گفت این فیلم ریبوت شده از سایر آثار ریبوتی والت دیزنی پا را یک پله جلو گذاشته و سعی در خلق تمام کمال صحنه های انیمیشن به صورت یک رفرنس زده است. با بررسی صحنه های منتشره در تریلر با نسخه اصلی مشاهده می شود اکثر صحنه ها به صورت زیبایی بازسازی شده اند.

کارگردانی مجموعه نیز بر عهده آقای جان فاورو (Jon Favreau) گذاشته شده است. چند سال پیش آقای جان در سمت کارگردانی انیمیشنی دیگر از دنیای والت دیزنی یعنی کتاب جنگل (The Jungle Book) را به صورت یک فیلم لایو اکشن در آورده است. ارز صدا پیشگان این فیلم می توان به دونالد گلاور (Donald Glover)، جبمز ارل جونز (James Earl Jones) و چویتل اجیوفور (Chiwetel Ejiofor) اشاره کرد.

 

کارگردان: Jon Favreau

تهیه کننده: Jon Favreau, Jeffrey Silver

نویسندگان: Jeff Nathanson

ستارگان: Donald Glover, Seth Rogen, Chiwetel Ejiofor, Billy Eichner, John Oliver

 

  برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید

 

 


بیشتر بخوانید:

ویدیو: تریلر فیلم Pokemon: Detective Pikachu

ریبوت انیمیشن Shrek ساخته می شود

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات