تاریخ عرضه بازی Super Smash Bros. Ultimate

تاریخ عرضه بازی Super Smash Bros. Ultimate

پویا سیف دوست ۰۸ آبان ۱۳۹۷ نظرات

با اینکه کمپانی نینتندو برای کنسول جدید خود بازی های نوستالژیک را مد نظر قرار داده است، باز هم موفق می شود. این بار باید منتظر عرضه بازی Super Smash Bros. Ultimate باشیم. با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار بازی، نقد و بررسی بازی و همچنین گیم پلی بازی ها را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

باور کنید یا نه ما گیمرهایی که اقدام به خرید کنسول نینتندو سوییچ می کنیم، صرفا برای بازی های فان و یادآوری حس دوران بچگی ماست. مطمئنا سخت است که کنسول نینتندو را بخریم و یکی از نسخه های Super Mario را در آن بازی نکنیم. در این میان Super Smash Bros. Ultimate یک بازی از همین سبک است که در قالب یک بازی مبارزه ای خواهد بود.

تاریخ, نینتندو, Nintendo, نینتندو سوییچ, تاریخ عرضه بازی Super Smash Bros. Ultimate, تاریخ عرضه Super Smash Bros. Ultimate, تاریخ انتشار بازی Super Smash Bros. Ultimate, تاریخ عرضه بازی ها, تاریخ انتشار بازی ها, تاریخ انتشار بازی 2018 PS4, بازی های سال 2018 برای PC, بازی های 2018 کامپیوتر, بازی های جدید PS4 2018,لیست بازی های جدید PS4, بازی های جدید سال 2018, Release Date

تاریخ عرضه بازی Super Smash Bros. Ultimate

جالب است بدانید که این بازی دارای بخش چندنفره بوده و شخصیت های قابل مبارزه این بازی از میان بازی های محبوب انتخاب شده است. بازی هایی نظیر Pac-Man، Metal Gear Solid، Final Fantasy و…

نینتندو راه موفقیت استراتژی خود را با بازی های اختصاصی و انحصاری خود بسیار خوب سپری کرده و هر روز دلیل خوبی را برای خرید کنسول خود برای مشتریان ارائه می دهد. امیدواریم که بازی Super Smash Bros. Ultimate نیز مورد پسند بازیکنان قرار بگیرد.

بازی Super Smash Bros. Ultimate در تاریخ ۷ دسامبر مصادف با ۱۶ آذر ماه شمسی برای پلتفرم نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات