پوستر فصل سوم سریال Daredevil منتشر شد

پوستر فصل سوم سریال Daredevil منتشر شد

امیر پورمحمد ۰۲ آبان ۱۳۹۷ نظرات

نگاهی به پوستر جدید منتشر شده از فصل شوم سریال بی باک (Daredevil). با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار فیلم یا نقد و برسی فیلم و همچنین تریلر فیلم را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

به جرأت می توان گفت فصل سوم سریال بی باک یکی از مشتاقانه ترین صبر های دنیای سریال بازان بوده است. شاید بتوان گفت صبر و حوصله ای که برای شروع پخش فصل سوم این سریال از سوی طرفداران نشان داده شده است مشابه آنچه در سریال بازی تاج و تخت شاهد آن بوده ایم می باشد.

 

حال که تا شروع پخش قسمت اول این سریال چیزی نمانده است این شوق و اشتیاق طرفداران به لب رسیده است. گویی صبر دوست داران دنیای کامیک سریال های شبکه نتفلیکس (Netflix) به پایان رسیده است. شبکه تلویزیونی نتفلیکس نیز موقعیت را مناسب دیده و پوستری جذاب از این سریال را منتشر کرد تا طرفداران را بیش از پیش به وجد آورد.

سینما,فیلم,سریال,تاریخ پخش فصل سوم دردویل,داستان سریال دردویل,بازیگران سریال دردویل,پوستر سریال دردویل,فصل سوم سریال دردویل,زمان پخش سریال های شبکه نتفلیکس, Daredevil, Netflix

در این پوستر شاهد تلفیق فصل اول و دوم سریال هستیم. در فصل اول سریال شخصیت مت مورداک (نام واقعی شخصیت بی باک) ببا لباس کم هزینه و سیاه خود رد حال ماجراجویی و مراقبت از نیویورک بود تا اینکه در فصل دوم طی اتفاقاتی توانست خیاط خاص خود را یافته و لباس قرمز و اختصاصی بی باک در این فصل متولد شد. حال در این پوستر شاهد ترکیب این دو لباس به شکلی خاص هستیم.

 

البته این پوستر چیز های بیشتری برای گفتن دارد، با توجه به اسپویل هایی که تا کنون صورت گرفته است. مت مورداک در بیشتر فصل سوم با لباس سیاه حضور خواهد داشت. زیرا طی اتفاقاتی شهرت بی باک خدشه دار شده است و حال مورداک در صدد بازگرداندن این شهرت و رفع اتهامات است.

فصل سوم سریال بی باک که در ۱۳ قسمت مجزا ساخت و تولید شده است از تاریخ ۱۹ اکتبر امسال شروع به پخش خواهد کرد.

 

 


بیشتر بخوانید:

بررسی شخصیت Daredevil – بی‌باک

بازگشت شخصیت Elektra در فصل سوم سریال Daredevil

منبع:

ComicBookMovie

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات