بازگشت شخصیت Elektra در فصل سوم سریال Daredevil

بازگشت شخصیت Elektra در فصل سوم سریال Daredevil

امیر پورمحمد ۱۷ مهر ۱۳۹۷ نظرات

اطلاعاتی جدید در مورد فصل سوم سریال بی باک (Daredevil). با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار فیلم یا نقد و برسی فیلم و همچنین تریلر فیلم را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

آخرین باری که شخصیت الکترا (Elektra) در سری سریال های کامیک بوکی نتفلیکس دیده شد، فصل اول سریال مدافعین (The Defenders) بود. در سکانس پایانی این سریال شاهد دفن الکترا و بی باک در صندوق های احیای زندگی بودیم. این صندوق ها یا کوزه ها در دنیای کامیک بوکی مارول (Marvel) مکان هایی با قدرت های خاص برای زنده کردن مردگان هستند.

 

از آنجایی که فصل جدیدی از سریال اختصاصی بی باک در حال ساخت است می توان مرد بدون ترس یعنی بی باک جان سالم به در برد، پس در نتیجه شخصیت الکترا نیز امکان دارد باری دیگر (برای دومین بار) از دنیای مردگان بازگردد.

آیا شخصیت الکترا مرده است

هیچ سخنی به صورت رسمی در مورد بازگشت شخصیت الکترا در فصل سوم سریال بی باک تا به حال گفته نشده است، اما پاسخ الودی یانگ (Elodie Yung) بازیگر شخصیت الکترا در توییتر به برخی از طرفدارانش منجر به گمانه‌زنی هایی در مورد اینکه او دوباره این نقش را بازی خواهد کرد شده است.

 

البته نباید به یک توییت ساده این قدر اعتماد کرد. امکان دارد این توییت یک شوخی از طرف خانم یانک بوده و لی از سویی نیز بازگشت شخصیت الکترا در فصل سوم سریال بی باک دور از انتظار نیست. حتی امکان دارد حضور این شخصیت در آخر سریال، همانند همیشه عادت همیشگی این سری سریال ها برای ایجاد پیش زمینه برای فصل بعدی یعنی فصل چهارم باشد.

 

 


بیشتر بخوانید:

بازگشت شخصیت Wilson Fisk در سریال Daredevil

بررسی شخصیت Daredevil – بی‌باک

منبع:

ComicBookMovie

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات