فیلمی بر اساس بازی Rainbow Six ساخته می شود

فیلمی بر اساس بازی Rainbow Six ساخته می شود

امیر پورمحمد ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ نظرات

حضور مایکل بی جردن (Michael B. Jordan) در فیلم رینبو سیکس (Rainbow Six) تائید شد. با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار فیلم یا نقد و برسی فیلم و همچنین تریلر فیلم را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

چند ماه پیش بود که کمپانی پارامونت (Paramount Pictures) به صورت رسمی اعلام کرد در حال ساخت دو فیلم بر اساس بازی رینبو سیکس از سری بازی های تام کلنسی (Tom Clancy) است. این دو فیلم که بر اساس رمانی از سری بازی های رینبو سیکس ساخته خواهند شد تنها ترین فیلم هایی از دنیا تام کلنسی نخواهند بود که امسال از آن ها رونمایی شده است. سریالی نیز از دنیای تام کلنسی در حال حاضر در حال پخش است.

 

کمپانی پارامونت تصمیم دارد ابتدا فیلم بدون ریمورس (Without Remorse) را تولید کند و سپس اقدام به ساخت فیلم اصلی رینبو سیکس کند. از این نظر می توان گفت که کمپانی پارامونت تصمیم دارد مسیری همانند رمان ها برای بازگو کردن داستان پیش بگیرد زیرا که رمان بدون ریمورس پیش در آمدی برای رمان رینبو سیکس است.

کارگردان مجموعه یعنی اکیوا گلدزمن (Akiva Goldsman) اعلام کرده است آقای مایکل بی جردن که چندی پیش حضوری درخشانی در فیلم پلنگ سیاه (Black Panther) از دنیای سینمایی مارول (Marvel) داشت نیز برای بازی در فیلم انتخاب شده است. با توجه به گفته های گلدزمن، آقای بی جردن نقش جان کلارک را در این فیلم ایفا خواهد کرد.

 

شخصیت جان کلارک یکی از شخصیت های کلیدی رمان های تام کلنسی است که تا کنون در ۱۷ رمان از سری رمان های تام کلنسی حضور داشته است. از حضور هایی که شخصیت جان کلارک در سینما داشته است می توان به فیلم خطر آشکار و فوری (Clear and Present Danger) محصول سال ۱۹۹۴ با بازی ویلم دفو (Willem Dafoe) اشاره کرد. با این حال فیلم بدون ریمورس نقطه عطف این شخصیت خواهد بود، چرا که جان کلارک در این فیلم به عنوان نقش اصلی حضور خواهد داشت.

نیاز به ذکر است که در سال ۲۰۱۲  کمپانی پارامونت از آقای تام هاردی (Tom Hardy) برای بازی این نقش درخواست کرده بود ولی بنا به دلایلی نا مشخص این فیلم تا به امروز ساخته نشد. تا اینکه کمپانی تصمیم به ساخت فیلم رینبو سیکس گرفت.

 

این فیلم برای اکران در اواخر سال ۲۰۱۹ برنامه ریزی شده است.

 

 


بیشتر بخوانید:

فیلمی با نام Look to the Stars ساخته می‌شود

تصویری از Brad Pitt در فیلم Ad Astra منتشر شد

منبع:

IGN

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات