تصویری از Brad Pitt در فیلم  Ad Astra منتشر شد

تصویری از Brad Pitt در فیلم Ad Astra منتشر شد

امیر پورمحمد ۲۶ شهریور ۱۳۹۷ نظرات

اطلاعاتی جدید از فیلم درحال ساخت سفر به ستارگان (Ad Astra). با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار فیلم یا نقد و برسی فیلم و همچنین تریلر فیلم را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

تصاویری جدید از آقای برد پیت (Brad Pitt) در فیلم سفر به ستارگان منتشر شده است. این فیلم به کارگردانی آقای جیمز گری (James Gray) در ژانر علمی تخیلی ساخته شده است. در کل باید گفت آقای گری از آن کارگردان هایی است که در پست کارگردانی هیچ وقت خود را فقط و فقط به یک ژانر محدود نکرده است.

 

در کارنامه درخشان وی آثاری پلیسی جنایی همچون شب مال ماست (We Own the Night) در کنار فیلم های عاشقانه و درامی همچون مهاجر (The Immigrant) وجود دارد. آثار جدید وی همچون دنیای گم شده زی (The Lost City of Z) نیز در سبک فیلم های ماجراجویی ساخته شده اند. حتی وی به صورت رسمی اعلام کرده است که فیلم آینده وی در سبک جاسوسی و اقتباسی از رمان من زائرم (I Am Pilgrim) نوشته تری هایس (Terry Hayes) خواهد بود.

داستان این فیلم که توسط خود آقای جیمز گری و اتان گروس (Ethan Gross) نوشته شده است روایت کننده داستان فضا نوردی به نام روی (با بازی برد پیت) است که  در فضا به دنبال پدرش می گردد. پدر وی در حال کاوش حیات در کرده نپتون چندین سال قبل نا پدید شده است و حال روی در جست و جوی وی به این نقطه از منظومه شمسی سفر می کند.

نیاز به ذکر است که سازندگان و دست اندر کاران این فیلم، آثاری همچون بازی های عطش (The Hunger Games) و کینگ کونگ: جزیره اسکلت (Kong: Skull Island) را دارند. این فیلم برای اکران در تاریخ ۱۱ ژوئن ۲۰۱۹ برنامه ریزی شده است.

 

 


بیشتر بخوانید:

فیلمی با نام Look to the Stars ساخته می‌شود

ویدیو: تریلر فیلم Venom منتشر شد

منبع:

ScreenRant

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات