The Division را آخر این هفته رایگان تجربه کنید

The Division را آخر این هفته رایگان تجربه کنید

نیما نایبی ۲۴ شهریور ۱۳۹۷ نظرات

اگر به دنبال گذراندن اوقات فراغتتان در این اخر هفته هستید، می توانید The Division (بازی عالی یوبیسافت که برای حفظ دهکده ها باید آن ها را از بین ببرید) را می توانید تا این دوشنبه رایگان تجربه کنید. با گیمر همراه باشید. هم چنین شما می توانید اخبار بازی، نقد و بررسی بازی و هم چنین گیم پلی بازی ها را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

البته این مدت از دیروز شروع است، پس می توانید تا ساعت ۱۰ صبح ۱۷ سپتامبر (۲۶ شهریور) غرق بازی شده و  شروع به تیر اندازی بکنید.

The Division را آخر این هفته رایگان تجربه کنید

البته برای بازی به Uplay نیاز خواهید داشت که برای دانلود آن می توانید به این لینک مراجعه کنید. هر مقداری که در این مدت رایگان در بازی پیشرفت کنید به بازی اصلی و کامل نیز منتقل خواهد شد.


بیشتر بدانید: اولین DLC بازی مرد عنکبوتی


این بازه زمانی رایگان از بازی، شامل بازی اصلی و پایه بوده اما، مشمول هیچ یک از DLC های بازی نخواهد بود، البته از آن جایی که شما تازه به این بازی وارد شده اید فکر نمی کنم مشکلی بوجود آید.

The Division را آخر این هفته رایگان تجربه کنید

 

اگر از بازی تجربه خوبی داشتید، زمان بدی نیست تا بازی کامل را نیز خریداری کنید، اگر مشکلی با داشتن این بازی برروی استیم ندارید: در آن جا قیمت همان قیمت بازی کامل است، اما می توانید در فروشگاه یوبیسافت نسخه Standard و Gold بازی را به همراه تمامی DLC ها را با حداکثر ۷۰ درصد تخفیف خریداری کنید.

 

 


بیشتر بخوانید:

Pax West 2018: : گیم پلی بازی The Division 2

گیمزکام ۲۰۱۸: تریلر جدید بازی The Division 2

گیمزکام ۲۰۱۸: نسخه‌های مختلف بازی The Division 2

E3 2018: : تریلر سینمایی بازی The Division 2

E3 2018: : گیم پلی بازی The Division 2 منتشر شد

منبع:

PC Gamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات