کرش بندیکوت فضایی باز هم صدرنشین چارت انگلستان شد

کرش بندیکوت فضایی باز هم صدرنشین چارت انگلستان شد

احمد هاتفی ۲۶ تیر ۱۳۹۷ نظرات

بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy در چند هفته اخیر طوفانی بپا کرده و توانسته سه هفته پشت سرهم صدرنشین چارت بازی های پرفروش کشور انگلستان شود. با گیمر همراه باشید.

 

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy در سال ۲۰۱۷ منتشر شد و توانست چندین هفته متوالی صدرنشین چارت بازی های پرفروش انگلستان شود، بعد آن نیز این عنوان بارها توانسته صدرنشین شود یا در رده های قابل قبولی قرار بگیرد.

حال پس از گذشت مدت ها این بازی باز هم توانسته خود را به صدر جدول برساند و این هفته سومین صدرنشینی پشت سرهم خود را ثبنت کرده است.

در رده دوم چارت این هفته بازی Lego The Incredibles قرار گرفته است که اولین هفته انتشارش می باشد.

بازی Octopath Traveler هم اولین هفته انتشارش است و توانسته جایگاه سوم را بنام خود بزند. این هفته عناوین متعددی برای اولین بار است که منتشر می شوند و یکی از آن ها بازی Captain Toad: Treasure Tracker است که ردهچهارم را در اختیار گرفته است.

بازی God of War که هفته گذشته در رده ششم قرار داشت این هفته توانسته یک پله صعود کند و به میانه جدول برسد.

بازی FIFA 18 نیز این هفته دو پله سقوط داشته و به جایگاه ششم رضایت داده است. بازی Jurassic World: Evolution در چهارمین هفته انتشارش ۵ پله سقوط داشته و جایگاهی بهتر از هفتمی را نتوانتسه ازآن خود کند.

بازی Mario Tennis Aces که بسیار مورد انتظار کاربران نینتندو سوییچ بود این هفته از میانه جدول سقوطی ۳ پله ای داشته و رده هشتم را به نام خود ثبت کرده است.

Far Cry 5 نیز این هفته در دسته سقوط کنندگان قرار گرفته و با یک پله سقوط نسبت به هفته پیش در رده نهم ایستاده است.

در نهایت شاهد بازی Mario Kart 8 Deluxe هستیم که ۳ پله سقوط نسبت به هفته پیش داشته و این هفته نیز جایگاه دهم را مال خود کرده است. در ادامه می توانید لیست کامل بازی های پرفروش این هفته چارت کشور انگلستان را مشاهده کنید.

  1. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy
  2. Lego The Incredibles
  3. Octopath Traveler
  4. Captain Toad: Treasure Tracker
  5. God of War
  6. FIFA 18
  7. Jurassic World: Evolution
  8. Mario Tennis Aces
  9. Far Cry 5
  10. Mario Kart 8 Deluxe

منبع:

Chart Track

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات