ویدیو: بازسازی دموی بازی Silent Hill P.T متوقف شد

ویدیو: بازسازی دموی بازی Silent Hill P.T متوقف شد

احمد هاتفی ۲۵ تیر ۱۳۹۷ نظرات

در جدیدترین اخبار بازی Silent Hill P.T مشخص شده است که بازسازی نسخه دموی این عنوان متوقف شده و گویا دیگر نباید منتظر این بازی باشیم. با گیمر همراه باشید.

 

Silent Hill P.T در سال ۲۰۱۴ برای علاقه مندان معرفی شد و کارگردان آن کسی نبود جز کوجیمای خلاق که قصد داشت به کمک گیرمو دل تورو و نورمن ریداس عنوانی وحشتناک را بسازد.

P.T نسخه دموی قابل بازی این عنوان می باشد که توانست همه بازیکنان را شیفته خود کند و همین دمو باعث شد تا بازی علاقه مندان دو آتیشه ای را پیدا کند که بی صبرانه منتظر نسخه اصلی بودند.

اما با بالا گرفتن مشکلات بین کوجیما و کونامی راهی جز جدایی نمانده بود و ساخت این بازی هم دیگر ادامه پیدا نکرد و تا چند وقته اخیر که جوانی ۱۷ ساله در سایت Reddit اعلام شد نسخه بازسازی شده ی دموی بازی را منتشر کرده است.

Silent Hill,Reddit, Konami , Silent Hill P.T , Horror Games ,دموی بازی Silent Hill,دموی بازی Silent Hill P.T

بسیاری به او هشدار داده بودند که حق کپی رایت قریبان گیر او خواهد بود و باید به کار خودش ادامه ندهد.

نام این کاربر Qimsar می باشد و به تازگی اعلام کرده است که از سوی کمپانی Konami با او تماس گرفته شده و از او خواسته اند که پروژه خود را ادامه ندهد چرا که چیزهایی وجود دارد که از دایره اختیارات کمپانی خارج است و ممکن این جوان به مشکل بیفتد.

جالب اینجاست که Qimsar گفته مسئولان کونامی بدون هیچ زور و توهین از وی این درخواست را داشته اند و وقتی که وی موافقت کرده از او دعوت به همکاری کرده اند و خواسته شده در کمپانی کونامی به عنوان کارآموز فعالیت کند.

Silent Hill,Reddit, Konami , Silent Hill P.T , Horror Games ,دموی بازی Silent Hill,دموی بازی Silent Hill P.T

Qimsar می گوید:

«ساعت ۵ صبح منتظر تماس تلفنی از سوی یکی از اعضای کونامی بودم. وی در ابتدا از من برای خبر بد عذرخواهی کرد و از من خواست که نسخه ریمیک را لغو کنم. وی اشاره کرد که تمامی همکارانش در کونامی به کار من علاقه مند شده اند اما به دلیل مشکلات حقوقی که از دست وی و دیگران خارج است، این پروژه باید متوقف شود. من در جواب به آن ها گفتم که پروژه خود را متوقف می‌کنم.

از همان لحظه گفتگوی ما از تلخی، طعم شیرینی به خود گرفت؛ چرا که آن ها به من پیشنهاد کارآموزی در کونامی را دادند.»

با اینکه این پروژه هم در ساخت بازی Silent Hill موفق نبود اما علاقه مندان هنوز امیدوار هستند و باید منتظر ماند و دید بالاخره این رویا به واقعیت تبدیل خواهد شد یا خیر.

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید

منبع:

Polygon

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات