فقط مردعنکبوتی ابرقهرمان بازی Spider-Man است

فقط مردعنکبوتی ابرقهرمان بازی Spider-Man است

احمد هاتفی ۱۷ تیر ۱۳۹۷ نظرات

به تازگی کارگردان بازی Spider-Man اعلام کرده است که جز مرد عنکبوتی هیچ ابرقهرمان دیگری در بازی وجود نخواهد داشت. با گیمر همراه باشید.

 

پس از سال ها انتظار گویا علاقه مندان به مرد عنکبوتی می توانند یک بازی کامل و جذاب را تجربه کنند که حسابش از سایر ساخته های مشابه جدا است و علاقه مندان بسیار امدوار به این عنوان هستند.

در بازی Spider-Man دو شخصیت پیتر پارکر و مری جین قابل کنترل هستند و البته بیشتر مواقع همراه پیتر خواهیم بد که در اصل همان مرد عنکبوتی است.

وجود بسیاری از شخصیت های معروف مثل مایلز مورالز، نورمن آزبورن، یوری واتانابه و بلک کت این شایعه را به راه انداخته است که در بازی امکان کنترل ابر قهرمانان دیگر نیز وجود دارد که کارگردان بازی، برایان اینتیهار در واکنش به این اخبار در توییتر خود گفته است که تنها مرد عنکبوتی ابرقهرمان بازی می باشد.

یکی از کاربران این سوال را مطرح کرده بود که وجود اعضای Avengers در این بازی می تواند رابطه ای با کنترل آن ها داشته باشد یا خیر که برایان اینتیهار اعلام کرده چنین ویژگی در بازی وجود ندارد، در نتیجه مرد عنکبوتی به تنهایی با دشمنان و شخصیت های منفی بازی یعنی گروه Sinister Six رو‌برو خواهد شد.

اعضای این گروه عبارتند از:

  • Mister Negative
  • Electro
  • Rhino
  • Vulture
  • Scorpion

البته از این گفته نباید این مطلب برداشت شود که شخصیت های  دنیای مارول و اعضای Avengers در طول بازی معرفی نخواهند شد؛ چرا که در تریلرهای قبلی بازی شاهد ایستراگ هایی در رابطه با شخصیت Doctor Strange و Daredevil و گروه The Avengers بوده ایم.

بازی Spider-Man در تاریخ ۱۷ شهریور بطور انحصاری برای پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

منبع:

Comic Book

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات