E3 2018: تاریخ انتشار بازی Crackdown 3 معلوم شد

E3 2018: تاریخ انتشار بازی Crackdown 3 معلوم شد

احمد هاتفی ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ نظرات

یوبیسافت در کنفرانس خود در نمایشگاه E3 2018 از تاریخ انتشار نهایی بازی Crackdown 3 پرده برداری کرد. با گیمر همراه باشید.

 

با توجه به این که روز گذشته در کنفرانس مایکروسافت تاریخ انتشار بازی Crackdown 3 مشخص نشد کسی دیگر امید به معلوم شدن تاریخ عرضه این عنوان به این زودی ها نداشت؛ اما یوبیسافت در شب درخشش این خبر را هم اعلام کرد.

بازی Crackdown 3 در ابتدا قرار بود در سال ۲۰۱۶ میلادی منتشر شود؛ اما انتشار آن تا ماه نوامبر (آبان – آذر) سال ۲۰۱۷ عقب افتاد. در ادامه انتشار بازی Crackdown 3 بار دیگر عقب افتاد و در ادامه این بازی که قرار بود در سال ۲۰۱۸ منتشر شود، مایکروسافت اعلام کرد که انتشار این بازی تا فوریه سال ۲۰۱۹ عقب افتاده است.

حال باید دید که مایکروسافت این بار به قولش برای انتشار بازی Crackdown 3 در این تاریخ عمل خواهد کرد یا بار دیگر شاهد تغییر تاریخ انتشار این بازی خواهیم بود.

استودیوی Sumo Digital در همکاری با استودیوی Reagent Games، وظیفه ساخت بخش تک نفره و داستانی بازی Crackdown 3 را بر عهده دارد و استودیوی Ruffian Games نیز وظیفه ساخت بخش چند نفره این بازی را بر عهده خواهد داشت.

طبق وعده های داده شده، بخش چند نفره این بازی قرار است از تخریب پذیری گسترده ای پشتیبانی کند؛ اما بخش داستانی بازی دارای تخریب پذیری محدودتری خواهد بود.

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات