انتظارات ما از کنفرانس های E3 2018

انتظارات ما از کنفرانس های E3 2018

احمد هاتفی ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ دیدگاه‌ها برای انتظارات ما از کنفرانس های E3 2018 بسته هستند

تنها یک هفته دیگر تا شروع مراسم هیجان انگیز E3 2018 باقی مانده و در این مطلب قصد داریم نگاهی به انتظارت مان از این رویداد داشته باشیم. با گیمر همراه باشید.

 

E3 بزرگ ترین رویداد گیمینگ جهان می باشد که هر ساله در خرداد ماه برگزار می شود و محلی برای گردهمایی فعالان این صنعت می باشد.

از کمپانی های صاحب نام گرفته تا استودیوهای بازی سازی مستقل در این مراسم اقدام به معرفی محصولات جدید خود می کنند و گیمرها و طرفداران می توانند در کنفرانس های این کمپانی ها شرکت کنند.

البته حضور مردم عادی در کنفرانس ها دو سال است که عملی شده و این باعث شده تا هیجان این مراسم بیش از پیش باشد.

از ماه گذشته کمپانی ها تاریخ دقیق برگزاری کنفرانس خود در این نمایشگاه را اعلام کرده

و هریک برنامه ی خاصی را ارائه داده اند و برخی هم محتویات مراسمشان را مخفی نگه داشته اند تا شور و شوق برای شرکت در کنفرانسشان حفظ شود.

کمپانی های همچون Sony ،Microsoft ،EA ،Ubisoft ،Bethesda ،Nintendo و PC Gaming پای ثابت این نمایشگاه هستند و انتظار می رود امسال هم حضور پررنگی در این رویداد داشته باشند.

البته امسال Square Enix به جمع کمپانی های صاحب نام حاضر در این نمایشگاه پیوسته و برای اولین بار در تاریخ این نمایشگاه شاهد برگزاری کنفرانس این غول دنیای گیم خواهیم بود.

با ما همراه باشید تا نگاهی به برنامه کمپانی های حاضر در نمایشگاه E3 2018 بیندازیم و از انتظارات خود برایتان بگوییم.

E3,E3 2018, Sony ,Microsoft, Ubisoft

  • انتظارات ما از کنفرانس Bethesda

بتسدا یکی از کمپانی های همیشه حاضر در نمایشگاه E3 بوده است که تقریبا در همه ادوار دست پر بوده و توانسته رضایت طرفدارانش را بدست بیاورد.

امسال بتسدا قبل تر از نمایشگاه شروع به معرفی عناوین جدیدش کرده و باید شاهد گیم پلی های دیوانه وار از بازی های همچون Rage 2 باشیم و همچنین اعلام شده است که بازی Fallout 76 که چند روز پیش رونمایی شد بطور کامل معرفی خواهد شد.

 

Fallout 76 – بالاخره منطقه ممنوعه پیدا شد

فالوت یکی از نام های بزرگ در سال های اخیر در صنعت گیم بوده است که هر علاقه مند به ژانر نقش آفرینی را سرجایش میخ کوب می کند و می تواند ماه ها گیمر را به خود مشغول کند.

چند روز پیش نسخه جدید این مجموعه با نام Fallout 76 معرفی شد که تنها یک تیزر و تصاویر نامعلوم از آن ارائه شد.

تنها اطلاعات دقیق درباره این بازی این است که بازی والت ۷۶ جریان دارد. والت ۷۶ تقریبا در تمامی نسخه های بازی Fallout ذکر شده است اما هیچ گاه به این منطقه پا نگذاشته ایم.

شاید به لطف این عنوان بتوان به این منطقه ممنوعه وارد شد و دید که چه داستان هایی پیش رو خواهیم داشت.

E3,E3 2018, Sony ,Microsoft, Ubisoft

این منطقه جایی برای نگه داشتن گروهی از افراد متخصص بود که باید ۲۰ سال پس از انفجار اتمی، وارد جهان ویران شده می‌شوند و اولین قدم ها را برای بازسازی آن برمی دارند.

البته اطلاعات ارائه شده در تیزر، نشان می دهند که درهای این پناهگاه پس از ۲۵ سال از انفجار باز شده اند و در صورتی که داستان بازی چنین شرایطی داشته باشد، پیش‌بینی می شود که در Fallout 76، شاهد جهانی به مراتب بی رحم تر از نسخه های قبلی این مجموعه باشیم.

در واقع زمان فعلی بازی ۲۵ سال پس از انفجار هسته ای خواهد بود که زمان زیادی به حساب نمی آید؛ بنابراین باید منتظر یک محیط آخرالزمانی باشیم که هیچ چیز رو به روال نیست و همه چیز پیچیده و غیر منتظره می باشد.

شایعه های درباره این عنوان منتشر که اعلام می دارد بازی Fallout 76 یک اثر کاملا آنلاین خواهد بود و همانند Elder Scrolls Online برای سری فالوت محسوب خواهد شد.

بازی Fallout 76 توسط خود استودیو بتسدا ساخته می شود و این از اهمیت بالای بازی خبر می دهد. در نهایت اعلام شده است که ۱ ماه پس از کنفرانس بتسدا در E3 2018 این بازی روانه بازار می شود.

انتظار این است که شاهد یک گیم پلی یا تریلر معرفی هیجان انگیز از این بازی باشیم و همچنین تا حدودی داستان بازی بیان شود.

 

Rage 2 – دیوانه وار ترین بازی Bethesda

یکی از رونمایی های جذاب و دیوانه وار چند وقت اخیر مربوط به بازی Rage 2 می باشد که حسابی طرفداران نسخه اول را شک زده کرد.

با این که نسخه اول این بازی مشکلات ریز و درشتی داشت اما توانست به عنوانی با پتانسیل بالا تبدیل شود و همین سبب ساخت نسخه دوم نیز شده است.

E3,E3 2018, Sony ,Microsoft, Ubisoft

این بار استودیو سازنده بازی هایی همچون Mad Max و Just Cause هم با استودیو id Software همراه شده تا یک اثر کاملا هیجان انگیز را ساخته شود.

تا بدین لحظه یک تریلر از این بازی منتشر شده که نشان می دهد بازی از سرعت بالایی برخوردار است و محیط بازی شبیه مد مکس هولناک و شبه آخرالزمانی می باشد.

انتظار یک گیم پلی جدید از بازی Rage 2 داریم تا طرفداران این بازی تفاوت های این نسخه با عنوان اول را درک کنند.

 

Quake Champions

تا به این جای مقاله از بازی هایی حرف زدیم که احتمال حضورشان در کنفرانس بتسدا حتمی است ولی احتمالات را هم در این مطلب خواهیم گفت.

یکی از محتمل ترین رونمایی های بتسدا مربوط به بازی Quake Champions می شود. با توجه به اینکه Champions نتوانسته در حد و اندازه های نسخه های قبلی این مجموعه ظاهر شود، انتظار می رود بتسدا برنامه هایی برای بهبود روند این عنوان داشته باشد و در نمایشگاه E3 2018 بهترین فرصت خواهد بود تا از این برنامه ها پرده برداری کند.

E3,E3 2018, Sony ,Microsoft, Ubisoft

این بازی فعلا در نسخه Early Access به سر می برد و ممکن است بتسدا زمان انتشار نسخه نهایی را اعلام کند و همچنین نسخه کنسولی این بازی را معرفی کند.

 

The Elder Scrolls – صبرمان سر آمد!

یکی از بازی هایی که خیلی از طرفداران کمپانی بتسدا در انتظار معرفی اش هستند نسخه جدید بازی The Elder Scrolls می باشد که دیگر شبیه یک آرزو است.

البته این آرزو با معرفی بازی فالوت ۷۶ شبیه به یک رویای دست نیافتنی شده است و اینکه خود بتسدا روی این عنوان کار می کند کار را از بیخ معلوم کرده ولی آدمی به امید زنده است.

E3,E3 2018, Sony ,Microsoft, Ubisoft

انتظار می رود در نمایشگاه E3 2018 بتسدا اشاره ای هم به این داشته باشد که آیا نسخه جدید از سری الدر اسکرولز ساخته می شود یا خیر.

آخرین نسخه این مجموعه مربوط به بازی The Elder Scrolls: Legends می باشد که یک عنوان کارتی الهام گرفته از این سری می باشد. احتمال دیگر اینکه ممکن در این مراسم محتویات جدیدی برای بازی The Elder Scrolls Online معرفی شود که خالی از لطف هم نیست.

 

Starfield

Starfield از آن دسته بازی هایی است که آدم را جان به لب می کنند تا منتشر شوند! دو سال است که حرف و حدیث هایی در مورد این عنوان منتشر می شود و بتسدا که خوب بلد است از پروژه های خود محافظت کند، فعلا اطلاعاتی را به بیرون درز نداده است.

این بازی دارای جهانی گسترده خواهد بود و به احتمال زیاد بیشتر بخش هایش آنلاین خواهند بود.

با اینکه بتسدا تا به امروز اطلاعاتی درباره این بازی منتشر نکرده است خود باعث می شود تا درصد حضور این عنوان در نمایشگاه E3 2018 افزایش یابد. چرا که بدون شک IP های جدیدی نیز در این مراسم رونمایی خواهند شد.

 

Prey

به تازگی اکانت توییتر بازی Prey اقدام به انتشار توییت هایی کرده است که شایعاتی درباره بسته الحاقی این عنوان را به راه انداخته.

Prey یکی از بازی های موفق بتسدا به حساب می آید که به تازگی توییت هایی در فضای مجازی منتشر شده اند که احتمال عرضه محتویاتی را برای این بازی قوت بخشیده اند.

E3,E3 2018, Sony ,Microsoft, Ubisoft

البته بتسدا در انتشار DLC هایی که بازی را زیر رو کنند مهارت دارد، برای مثال Dishonored 2 که با انتشار یک بسته الحاقی در واقع آن را تکمیل کرده بود و در بسیاری از زمینه شاهد بهبود بازی بودیم.

 

Doom – شوتر به شدت مورد انتظار

سال ۲۰۱۶ بود که آخرین نسخه Doom منتشر شد و به عقیده بسیاری بهترین شوتری است که تا به حال تجربه کرده اند.

این عنوان مملو از تیر اندازی و مبارزات سریع است که هر بازیکنی را مجذوب خود می کند. احتمال کمی وجود دارد که در نمایشگاه E3 2018 شاهد نسخه جدید این سری باشیم ولی خب بتسدا از این دسته کمپانی ها است که از کم ترین ها برای شگفت زده کردن طرفدارانش استفاده می کند.

E3,E3 2018, Sony ,Microsoft, Ubisoft

همچنین شایعاتی درباره نسخه جدید Wolfenstein یا The Evil Within مطرح شده است که باید بگویم نباید چنین امیدی داشته باشید چرا که عنوانی جدید این بازی ها به تازگی منتشر شده اند و فعلا بتسدا در حال پشتیبانی از آن ها می باشد.

در کل کنفرانس بتسدا می تواند بسیار هیجان انگیز باشد و باید دید این کمپانی چه برنامه ای برای دوست داران این غول صنعت گیم فراهم کرده است. کنفرانس این کمپانی در تاریخ ۲۱ خرداد، ساعت ۶ به وقت ایران برگزار خواهد شد.

 

E3,E3 2018, Sony ,Microsoft, Ubisoft

  • انتظارات ما از کنفرانس EA Play

دو سالی است که کمپانی الکترونیک آرتز کنفرانس اختصاصی دارد و چند روز قبل از شروع این رویداد برگزارش می کند.

این کنفرانس EA Play نام دارد. الکترونیک آرتز امسال هم با دستی پر به سراغ نمایشگاه E3 می آید و بدون شک نمایش های جذابی از بازی هایش خواهد داشت.

قطعا E3 امسال برای طرفداران کمپانی EA بسیار هیجان انگیز خواهد بود، چرا که نسخه جدید بتلفیلد چندین روز پیش بصورت رسمی معرفی شد و باید منتشر گیم پلی و اطلاعات تکمیلی درباره آن باشیم و همچنین به احتمال زیاد اطلاعاتی از عنوان Anthem در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد.

 

Anthem

Anthem جدیدترین بازی استودیو BioWare می باشد که در نمایشگاه سال گذشته معرفی شد ولی بعدا اخباری در رابطه با تاخیر در زمان انتشارش منتشر شد و حتی گفته میشد پروژه ساخت این بازی متوقف شده که از چندین روز پیش اکانت رسمی این عنوان در توییتر شروع به انتشار تیزرهایی در رابطه با حضورش در نمایشگاه E3 کرده است.

این بازی تا سال ۲۰۱۹ تاخیر خورده و به گفته سازندگان در کنفرانس الکترونیک آرتز شاهد گیم پلی و تریلری مفصل خواهیم بود.

E3,E3 2018, Sony ,Microsoft, Ubisoft

مدیر استودیو BioWare چندی پیش اعلام کرده بود که هدف آن ها از توسعه بازی Anthem، روایت داستانی غنی در یک بازی آنلاین است که این داستان، روی بازیکن به عنوان قهرمان اصلی بازی تمرکز خواهد داشت.

انتظار این است که تاریخ انتشار این عنوان بطور دقیق معلوم شود و یک گیم پلی تقریبا طولانی پخش شود تا حداقل کمی امید به علاقه مندان برگردد.

 

Battlefield V

اگر از علاقه مندان سری بتلفیلد هستید باید بگویم که کنفرانس EA Play سال ۲۰۱۸ را نباید به هیچ وجه از دست بدهید.

چندی پیش بود که بعد از شایعات فراوان بازی Battlefield V توسط استودیو دایس رونمایی شد و معلوم شد این بازی در زمان جنگ جهانی دوم روایت خواهد شد و با توجه به تریلری که از این عنوان منتشر شد باید منتظر درگیری های سریع و نفس گیر باشیم.

E3,E3 2018, Sony ,Microsoft, Ubisoft

این عنوان دارای بخش آنلاین و Operation وجود خواهند داشت که خیلی بزرگ تر از نسخه های قبلی طراحی شده اند و بنا به ادعای دایس این عنوان زوایایی از جنگ جهانی دوم را به تصویر خواهد کشید که تا به جای هیچ عنوانی نتوانسته همچین کاری بکند.

بازی Battlefield V در تاریخ ۲۷ مهر منتشر خواهد شد و در این کنفرانس باید منتظر یک گیم پلی دیوانه کننده باشیم.

 

FIFA 19

یکی از سال هایی که فوتبال دوستان منتظر انتشار نسخه جدیدی بازی های ویدیویی شبیه ساز این ورزش هستند، سال ۲۰۱۹ می باشد.

دلیل این حرف این است که پس از چندین سال، قرار داد کمپانی کونامی با یوفا به پایان رسیده است و دیگر لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا در انحصار بازی PES نخواهد بود و بعد این باید شاهد بخش های جدید در بازی FIFA باشیم.

همچنین تا چند روز دیگر جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه آغاز خواهد شد و باید در نسخه جدید فیفا شاهد عرضه تیم های ملی بیشتری باشیم که در سال های گذشته روند رو به رشدی داشته است.

E3,E3 2018, Sony ,Microsoft, Ubisoft

البته اپدیت جام جهانی چند روز پیش برای بازی فیفا ۱۸ منتشر شد که کاملا رایگان می باشد و تیم های حاضر در این تورنومنت نیز به لطف این آپدیت به بازی افزوده شده اند.

البته بازی FIFA 19 تا به این لحظه معرفی نشده و این کمی دور از انتظار طرفداران این بازی می باشد؛ چرا که هر ساله نسخه جدید فیفا قبل کنفرانس الکترونیک آرتز رونمایی میشد.

یکی از دلایل عدم معرفی این عنوان انتشار آپدیت جام جهانی بوده و یکی هم اینکه به تازگی مسابقات فیفا آلتیمیت به پایان رسیده است و به احتمال زیاد این کمپانی دست نگه داشته تا بطور کامل در کنفرانس اختصاصی اش به این بازی بپردازد.

 

بازی ‌های ورزشی دیگر

همانطور که می دانید الکترونیک آرتز در زمینه ساخت بازی های ورزشی بسیار پیشرو است.

در سال ۲۰۱۷ هم دیدیم که نسخه های جدیدی از Madden NFL و UFC معرفی شد و به احتمال زیاد امسال هم طی کنفرانس این کمپانی شاهد رونمایی از نسخه های جدید این بازی ها خواهیم بود.

همچنین NBA Live و NHL هم بازی هایی هستند که الکترونیک آرتز به خوبی توانسته بهبودشان ببخشد و انتظار می رود در E3 2018 شاهد نسخه های جدید از آن ها باشیم.

 

Star Wars – جنجالی‌ترین بازی الکترونی آرتز

استار وارز همیشه در اوج بوده و کمتر دیده شده این نام کم فروغ باشد و یا مورد کم لطفی قرار بگیرد.

اما در سال ۲۰۱۷ این اتفاق افتاد و به دلیل سیاست های اشتباه EA، بازی Star Wars Battlefront 2 بسیار مورد انتقاد قرار گرفت و خیلی ها بازی را بازگرداندند و این ها بخاطر لوت باکس ها یا سیاست پرداخت درون برنامه ای بود که در بازی گنجانده شده بود.

E3,E3 2018, Sony ,Microsoft, Ubisoft

با این حال باز هم Star Wars Battlefront 2 به عنوانی سود ده برای الکترونیک آرتز تبدیل شد و توانست زود جایگاهش را در بین طرفداران بدست آورد.

بنا بر اعلام کمپانی الکترونیک آرتز چندین نسخه از سری بازی های استار وارز در حال ساخت می باشد که انتظار می رود در نمایشگاه امسال شاهد رونمایی آن ها باشیم.

 

عناوین ریسینگ

کمپانی الکترونیک آرتز در سال ۲۰۱۷ بازی ریسینگ خوبی را منتشر کرد ولی فاصله زیادی با انتظار علاقه مندان این ژانر داشتند.

بازی Need For Speed Payback سال گذشته منتشر که پس از استراحت چندین ساله این سری سال گذشته روانه بازار شد اما با تمام ایده های جالبش آنطور که باید و شاید ظاهر نشد و انتظار می رود در نمایشگاه E3 2018 شاهد نسخه جدیدی از این مجموعه محبوب باشیم.

E3,E3 2018, Sony ,Microsoft, Ubisoft

همچنین امسال شاهد انتشار بازی Burnout Paradise بودیم که ریمستر این نسخه نسل هفتمی این بازی می باشد.

بازی Burnout Paradise کمی توانست خلا وجود یک عنوان ریسینگ را برای کمپانی EA پر کند ولی بسیاری از گیمرها منتظر عنوانی همانند Mostwanted هستند که انقلابی در صنع بازی های ویدیویی بود و امروزه هم طرفداران بسیاری دارد.

 

Dragon Age

استودیو BioWare درگیر ساخت بازی Anthem هست و با تاخیر خوردن این عنوان بعید است که تیم سازنده به فکر ساخت عنوانی دیگر باشد.

اما بایوور همیشه آماده نشان داده و این انتظار میرود که تیم کوچکی را برای ساخت نسخه جدید Dragon Age در نظر گرفته باشد.

E3,E3 2018, Sony ,Microsoft, Ubisoft

البته ساخت عنوان جدید از این مجموعه چنان دور از انتظار هم نیست؛ چرا که چندی پیش برخی منابع در دست ساخت بودن نسخه بعدی این مجموعه را تایید کرده‌ اند و حتی نویسنده داستان آن هم رسما تایید کرده بود که نگارش داستان بازی را آغاز کرده است.

پس اصلا بعید نیست که در مراسم امسال، شاهد معرفی یک Dragon Age جدید باشیم؛ موردی که قطعا افراد زیادی را خوشحال خواهد کرد؛ چرا که نسخه پیشین این مجموعه یعنی Inquistor، یکی از بهترین بازی های نقش آفرینی چند سال اخیر بود و در کل، Dragon Age اسم بزرگی است و معرفی نسخه جدید آن اتفاقی بسیار هیجان انگیز است.

 

عناوین جدید EA – فرار از اتهام پول پرستی

در سال های گذشته شاهد این بوده ایم که کمپانی الکترونیک آرتز سیاست های پول پرستانه ای را در پیش گرفته است و در دو سال گذشته خود نیز به این امر واقف بوده و در راستای همین برنامه ای را طراحی کرده تا کمی از اتهام پول پرستی تبرئه شود.

در سال های گذشته EA از بازی سازان مستقل حمایت کرده و عناوین برگزیده را در کنفرانس خود به نمایش گذاشته است.

E3,E3 2018, Sony ,Microsoft, Ubisoft

دو سال پیش شاهد معرفی بازی Unravel و Fe بودیم که در ژانر خود بسیار خوب بودند و توانستند طرفداران سینه چاکی را بدست بیاورند. سال پیش هم دیوید کیج بازی A Way Out را منتشر کرد که تا حدودی توانست موفق ظاهر شود و راه جدیدی را برای بازی های Co-Op و آنلاین باز کند.

بدون شک در کنفرانس امسال هم شاهد معرفی عناوین مستقل جدیدی خواهیم بود و بسیاری امیدوارند که یکی از آن ها بازی Unravel 2 باشد.

 

نام های بزرگی که به تاریخ پیوسته اند

EA بازی های بسیار بزرگی در کارنامه خود دارد که اگر تک به تک اسمشان را بنویسیم و لیستی تهیه کنیم شاید یک روز کامل وقت ببرد.

نام های مثال مال افتخار یا همان Medal of Honor که امروزه جای خود را به عناوینی مثل Battlefield و Call of Duty داده است ولی هرساله با شروع نمایشگاه EA انتظار داریم نمای از این مجموعه باشکوه بیاید و یاد و خاطرات مان را زنده کند.

نام بزرگ دیگر Crysis افسانه ای می باشد که در زمان خود گرافیک و فیزیک بسیار بالای داشت و برخی بر این باورند که با گذشت سال ها از انتشار این عنوان بعضی از سیستم های امروزی باز هم نمی توانند گرافیک این عنوان را به خوبی اجرا کنند.

به هر حال کرایسیس هم از انتظارات چندین ساله گیمرها است که چشم به راه نسخه جدید هستند.

E3,E3 2018, Sony ,Microsoft, Ubisoft

Dead Space، Command and Conquer، Mirror’s Edge و حتی بازی مثل Freedom Fighters نام های دیگری هستند که سال های طولانی است کسی از آن ها سراغی نمی گیرد و شاید معرفی یک نسخه جدید از آن ها یا ریمستری بتواند انتظارات را تا حدودی پاسخ بدهد.

 

به هر حال کنفرانس EA Play می تواند از هر نظر جذاب و دیوانه کننده باشد و بی صبرانه منتظر درخشش نام های بزرگ در این کنفرانس هستیم.

کنفرانس الکترونیک آرتز در تاریخ ۱۹ خرداد در ساعت ۲۲:۳۰ به وقت ایران برگزار خواهد شد.

 

E3,E3 2018, Sony ,Microsoft, Ubisoft

  • انتظارات ما از کنفرانس Nintendo

چند سالی است که کمپانی نینتندو به جمع تراز اولی ها پیوسته و این مهم با انتشار کنسول بسیار موفق نینتندو سوییچ بدست آمده است.

کمپانی نینتندو یکی از کمپانی های بزرگ حاضر در نمایشگاه E3 2018 خواهد بود و قطعا برنامه جذابی را برای علاقه مندان خواهد داشت. با توجه به آمار جدیدی که از سوییچ منتشر شده، این کنسول در کمتر از ۲ سال ۱۸ میلیون دستگاه فروش داشته و توانسته به یکی از کنسول های بازی مطرح تبدیل شود.

 

Fortnite

سبک بتل رویال یک سالی است که بطور جدی از سوی بازی بازان دنبال می شود و خیلی زود هم توانسته محبوبیت چشم گیری بدست ورد.

بازی فورتنایت بنیان گذار این سبک می باشد که امروزه جمعیت گسترده ای از گیمرها را به خود اختصاص داده و همچنان در حال افزایش هم می باشد.

E3,E3 2018, Sony ,Microsoft, Ubisoft

کنسول نینتندو سوییچ در صدد این است که این بازی محبوب را به جمع بازی های خود اضافه کند و در همین راستا در نمایشگاه E3 انتظار می رود نسخه سوییچ این عنوان پرطرفدار رونمایی شود.

 

Super Smash Bros

به گفته مسئولین نینتندو، Super Smash Bros بزرگ ترین عنوان حاضر در کنفرانس خواهد بود که چندی پیش خیلی اتفاقی در رویداد نینتندو دایرکت رونمایی شد.

در ساخت این بازی از عناوینی همچون Splatoon 2 و Breath of the Wild  الهام گرفته شده است.

در تیزری که از این بازی منتشر شده شاهد شخصیت های جدیدی بودیم که بنا بر گزارشات این عنوان برای سوییچ منتشر می شود و پورتی برای Wii U نخواهد داشت.

انتظار می رود شاهد گیم پلی عالی از این عنوان باشیم و همچنین اطلاعاتی بیشتر درباره شخصیت های جدید بازی ارائه شود.

 

Pokémon Let’s Go Pikachu/Let’s Go Eevee

چند روز پیش استودیو Game Freak و کمپانی Pokémon عناوین جدید خود را معرفی کردند و بازی های خود را از لیست انتظار درآوردند.

بنابراین در نمایشگاه E3 2018 منتظر یک رونمایی جذاب از عناوین جدید پوکمون باشیم که همیشه سرگرم کننده و جذاب بوده اند.

E3,E3 2018, Sony ,Microsoft, Ubisoft

فعلا حضور این عناوین در کنفرانس نینتندو ۱۰۰ درصد نمی باشد و بخاطر عناوین بزرگ دیگری که حضورشان تایید شده رونمایی از این عناوین احتمالی کمی دارد و ممکن است نینتندو طی مراسم جداگانه ای بعدا بطور کامل این عناوین را معرفی کند.

 

Metroid Prime 4 – یک سال سکوت بس است!

در نمایشگاه سال گذشته شاهد معرفی جدیدترین نسخه Metroid بودیم که تنها یک لوگو از آن منتشر شد و بعد آن این بازی سکوت اختیار کرده و تا به امروز اطلاعاتی از آن ارائه نشده است.

بنا به اطلاعاتی حضور بازی Metroid Prime 4 در این کنفرانس بعید به نظر می رسد، چرا که عوامل نینتندو گفته اند بازی هایی که در نمایشگاه E3 معرفی و رونمایی می شوند در سال ۲۰۱۸ عرضه خواهند شد.

E3,E3 2018, Sony ,Microsoft, Ubisoft

Metroid Prime 4 آن قدر بزرگ است که انتظار می رود فعلا کار بر روی این عنوان فعلا ادامه دارد و عرضه آن برای سال ۲۰۱۸ کمی دور از انتظار است.

تقریبا ۱۱ سال از آخرین نسخه این مجموعه می گذرد و طرفداران این سری دیگر نایی برای صبر ندارند. انتظار می رود حداقل تصاویری از این بازی منتشر شود و یا تیزری کوتاه برای حضار پخش شود.

 

Yoshi

Yoshi نیز از آن دسته بازی های کنسول نینتندو سوییچ است که در مراسم دایرکت سال گذشته معرفی شد ولی تا به حال خبری از آن نشده است.

به احتمال زیاد در نمایشگاه E3 2018 شاهد گیم پلی بازی خواهیم بود و انتظار می رود تاریخ دقیق انتشار این بازی معلوم شود.

E3,E3 2018, Sony ,Microsoft, Ubisoft

 

عناوین مطرح در راه نینتندو سوییچ

در سالی که گذشت شاهد پورت شدن بازی های مطرحی همچون FIFA 18 ،Darksouls ،Wolfstein 2 ،Skyrim و Doom برای کنسول نینتندو سوییچ بودیم.

در نمایشگاه امسال هم بازی جدید کم نیست و قرار است کلی شگفت زده شویم ودر این بین نینتندو سوییچ یکی از کنسول های مد نظر بازی سازان برای جلب نوجه خواهد بود.

از این رو انتظار می رود کمپانی هایی همچون کپ کام که سالیان دراز است با نینتندو همکاری نزدیکی دارد بازی مبارزه ای جدیدی را برای این کنسول معرفی کند و یا طبق شایعات بازی Resident Evil 2 را در نظر بگیرد.

همینطور بتسدا که دو سالی می شود با نینتندو روابط خوبی برقرار کرده است ممکن است بازی فالوت ۷۶ را هم برای سوییچ در نظر گرفته باشد.

E3,E3 2018, Sony ,Microsoft, Ubisoft

نینتندو هر ساله کلی بازی باحال و سرگرم کننده معرفی می کند که هر کدامشان می تواند گیمر را ساعت ها مشغول خود کند و در عین حال هم می توان با دوستان این وقت را گذراند و تجربه جدیدی را بدست آورد. قطعا کنفرانس این کمپانی بسیار جذاب و دیدنی خواهد بود.

کنفرانس کمپانی نینتندو در تاریخ ۲۲ خرداد در ساعت ۲۰:۳۰ برگزار خواهد شد.

 

E3,E3 2018, Sony ,Microsoft, Ubisoft

  • انتظارات ما از کنفرانس Ubisoft

یوبیسافت همانند دیگر کمپانی های بازی سازی هرساله با چندین بازی جدید در نمایشگاه E3 حاضر می شود و یکی از وزنه های سنگین برای این مراسم محسوب می شود.

E3 2018 برای یوبیسافت بسیار بزرگ تر از قبل خواهد بود چرا که نسخه های جدیدی از بازی های Assassins Creed، Splinter Cell و Division معرفی شده اند و بی شک در این کنفرانس شاهد گیم پلی ها و تریلرهای هیجان انگیزی خواهیم بود.

بنابراین انتظارات از این کنفرانس بسیار بالا است و طرفداران برای معرفی عناوین جدید لحظه شماری می کنند.

 

  • Assassins Creed: Odyssey

سال گذشته بود که سری Assassins Creed پس از سال ها غیبت با نسخه Origins سراغ گیمرها آمد و در نمایشگاه E3 2018 شاهد حضور با شکوه این بازی بودیم.

این عنوان در مصر باستان جریان داشت و توانست رسالت این مجموعه را به خوبی اجرا کند و حال پس از یک سال شاهد رونمایی از نسخه جدید این سری هستیم.

E3,E3 2018, Sony ,Microsoft, Ubisoft

Odyssey نام جدیدترین نسخه است که با توجه به تیزری که از آن منتشر شه انتظار می رود بازی در یونان جریان داشته باشد.

فعلا در همین حد اطلاعات در دست است و انتظار می ورد این بازی در کنفرانس یوبیسافت به صورت مفصل معرفی شود و گیم پلی آن برای علاقه مندان پخش شود.

 

The Division 2 – اشتباهی در کار نیست!

همه ما می دانیم که The Division آنطور که باید و شاید نتوانست موفق شود و لی در طول سال های اخیر یوبیسافت همچنان از این عنوان پشتیبانی کرده و توانسته بازی را به همان چیزی تبدیل کند که از اول در تریلرها نمایش داده میشد.

E3,E3 2018, Sony ,Microsoft, Ubisoft

The Division 2 چندی پیش بطور رسمی توسط یوبیسافت معرفی شد و سازندگان اعلام کرده اند که از اشتباهاتی که در ساخت نسخه اول این عنوان داشته اند درس گرفته اند و تمام تلاش خود را کرده اند تا اثری کاملا بی نقص را تحویل بازیکنان بدهند.

انتظار می رود یوبیسافت گرافیک واقعی بازی را نمایش دهد نه آن چیزی که بعدا باعث سرد شدن بازیکنان می شود.

 

Beyond Good and Evil 2

یکی از معارفه های جذاب سال گذشته متعلق به بازی Beyond Good and Evil 2 بود که پس از سال ها فاصله از نسخه اولش به یک باره رونمایی شد.

بازی Beyond Good and Evil 2 در جهانی وسیع و غنی روایت می شود و می توان شخصیت خود را ساخت و در طول بازی قدرت ها و سلاح هایش را ارتقا بخشید.

E3,E3 2018, Sony ,Microsoft, Ubisoft

خلاصه در کنفرانس امسال تنها چیزی که از این عنوان انتظار داریم این است که تاریخ انتشار بازی منتشر شود و همچنین گیم پلیی نسبتا طولانی پخش شود تا بتوانیم بزرگی دنیای بازی را درک کنیم و هرآنچه لازم است را بدانیم.

 

Skull and Bones – تا ۲۰۲۰ چگونه صبر کنیم؟!

Skull and Bones عنوانی است که از بازی Assassin’s Creed IV: Black Flag الهام گرفته است و در نمایشگاه سال گذشته معرفی شد.

تا به امروز اخبار آن چنانی در مورد این عنوان منتشر نشده ولی چندی پیش اعلام شد بازی تا سال ۲۰۲۰ تاخیر خورده و یوبیسافت قرار است در سال مالی بعدی خود این بازی را منتشر کند.

E3,E3 2018, Sony ,Microsoft, Ubisoft

در واقع این بازی از مبارزات دریایی Assassin’s Creed IV: Black Flag الهام گرفته شده و با توجه به اخباری می توان گفت باید منتظر یک عنوان کاملا آنلاین باشیم که بخش های تک نفره و کمپین و گروهی منحصر به فردی دارد.

با توجه به اینکه بازی تا سال ۲۰۲۰ تاخیر خورده انتظار می رود حداقل یوبیسافت در نمایشگاه امسال گیم پلیی را از این عنوان منتشر کند و اطلاعاتی هم درباره داستان و شخصیت های حاضر در آن ارائه شود.

 

Splinter Cell – سایه ها برمی خیزند!

قطعا Splinter Cell یکی از سری بازی های مخفی کاری محبوبی است که در سال های اخیر جایش بسیار خالی بوده است.

مدتی پیش بود که محتوای جدیدی به بازی Ghost Recon: Wildlands افزوده شد و به لطف آن شاهد شخصیت سم فیشر، شخصیت اصلی مجموعه Splinter Cell بودیم و این باعث درست شدن شایعاتی درباره نسخه جدید سری Splinter Cell شده است.

E3,E3 2018, Sony ,Microsoft, Ubisoft

البته قبل این موضوع، نسخه جدید Splinter Cell توسط فروشگاهی که بازی Rage 2 را فاش کرده بود نیز لیست شده بود.

حال با تمامی این اوصاف منتظر یک خبر خوشحال کننده برای دوست داران سری Splinter Cell هستیم و شاید هم گیم پلیی از این عنوان دیدیم.

 

The Crew 2 – مسابقه با هر وسیله ای که ممکن باشد

The Crew هم همانند عنوان Division از پتانسیل خوبی برای تبدیل شدن به عنوانی تراز اول برخرودار بود اما برخی مشکلات کلیدی موجب شدند تا این بازی نتوانید به محصولی سود ده برای یوبیسافت تبدیل شود.

E3,E3 2018, Sony ,Microsoft, Ubisoft

با توجه به سیاستی که یوبیسافت برای رفع مشکلات خود در پیش گرفته باید به بازی The Crew 2 بسیار امیدوار بود.

این بازی در نمایشگاه سال گذشته معرفی شد و در طول این مدت هم تریلرها و اطلاعات فراوانی از آن منتشر شده و نیازی نیست که منتظر تریلر آنچنانی از این عنوان در نمایشگاه E3 2018 باشیم.

 

عناوین جدید

یوبیسافت سال گذشته بازی های جدیدی را برای طرفداران خود معرفی کرد ولی تا بدین لحظه اطلاعات کمی از آن ها در دست می باشد.

بازی Transference و Starlink: Battle for Atlas آی پی های جدیدی هستند که یوبیسافت برای اولین از آن ها در نمایشگاه E3 2017 پرده برداری کرد.

Starlink: Battle for Atlas یک بازی در سبک اکشن ماجراجویی می باشد که حتی تاریخ انتشارش هم مشخص شده است. در این عنوان باید یک کشتی فضایی تهیه کنید و با آن به جای جای کهکشان قدم بگذارید.

E3,E3 2018, Sony ,Microsoft, Ubisoft

این عنوان مملو از نبردهای فضایی است و طرفداران منتظر یک گیم پلی جذاب هستند و ممکن تجربه بازی در خود کنفرانس هم مهیا شود تا علاقه مدان بتوانند آن را اجرا کنند.

Transference نیز بازی ترسناکی است که همانند عناوینی چون Hellblade ضمیمه ای روان شناختی دارد. این عنوان در واقع یک بازی واقعیت مجازی است که باید وارد ذهن بهم ریخته کاراکتر بازی شوید و برای نجات او کارهایی انجام دهید.

 

Prince of Persia – آیا شاهزاده ایرانی به پادشاهی اش برمی گردد؟

از زمانی که مجموعه Assassins Creed معرفی شد کم کم سری بی نظیر Prince of Persia به فراموشی سپرده شد و امروز تنها سینه چاکان این مجموعه به یادش هستند.

چندی است که حرف هایی درباره نسخه جدید Prince of Persia به گوش می رسد و برخی از آن ها هم امید در دل من یکی را بیش از پیش کرده است.

E3,E3 2018, Sony ,Microsoft, Ubisoft

جردن مکنر در پاسخ به یکی از کاربران توییتر که از علاقه خود به سری Prince of Persia نوشته بود جواب داد که ما میدانیم که عده ای زیادی مثل تو علاقه مند به این مجموعه هستند، ما در صدد عملی کردن آن هستیم!

شاید منظور از عملی کردن این است که نسخه جدیدی را در حال ساخت داریم و یا ریمستری از نسخه های قدیمی در حال تهیه می باشد.

خلاصه هر چیزی که درباره  Prince of Persia باشد بسیار مرود استقبال قبرا خواهد گرفت و بی وقفه منتظر ظاهر شدن نام و تصویر شاهزاده ایرانی در کنفرانس یوبیسافت هستیم.

 

قطعا با نام هایی که بردیم شما هم هیجان شده اید. بی صبرانه منتظر کنفرانس یوبیسافت هستیم تا ببینیم تا چه حد انتظاراتمان برآورده می شود.

کنفرانس کمپانی Ubisoft در تاریخ ۲۲ خرداد در ساعت ۰۰:۳۰ بامداد به وقت تهران برگزار می شود.

 

E3,E3 2018, Sony ,Microsoft, Ubisoft

  • انتظارات ما از کنفرانس سونی

سونی پربیننده ترین و شلوغ ترین کنفرانس ها را در طول سال های گذشته در نمایشگاه E3 برگزار کرده و در دو سال اخیر هم تالار بزرگی را در اختیار گرفته است که در آن شاهد رونمایی بازی های بزرگی چون God of War بوده ایم.

سونی در سال ۲۰۱۸ انحصاری های زیادی را منتشر خواهد کرد؛ پس در کنفرانس امسال شاهد تریلرها و گیم پلی های جدید و هیجان انگیزی خواهیم بود.

 

Ghost of Tsushima

سال گذشته شاهد معرفی عنوانی با مضمون سامورایی ها بودیم.

Ghost of Tsushima عنوانی است که در مراسم Paris Games Week 2017 رونمایی شد و تصاویر و تریلرهای معرفی آن نیز بسیار باشکوه بودند که توانستند بسیاری را مجذوب خود کند.

داستان بازی در تاریخ ۱۲۷۴ روایت می شود و در منطقه ای بنام تسوشیما می باشد که مغول ها به این منطقه هم رحم نکرده اند و در اثر حمله ای این منطقه را به خاک خون کشیده اند. بنا به داستان و تریلرهای بازی گیمر در نقش یک سامورایی وارد دنیای بازی می شود.

E3,E3 2018, Sony ,Microsoft, Ubisoft

با توجه به تصاویر منتشر شده این عنوان می توان دریافت که با یک بازی با گرافیک بالا و خیره کننده مواجه هستیم که دارای محیط های پویا و متنوع می باشد.

انتظار داریم سونی گیم پلیی از این عنوان منتشر کند و اطلاعاتی نظیر سبک بازی و نام شخصیت اصلی مشخص شود.

 

Spider-Man – عنکبوت، بلای جان دشمنان!

مرد عنکبوتی یکی از محبوب ترین شخصیت های دنیای مارول است که سونی در سال های طولانی تلاش کرده بهترین تجربه بازی را برای طرفداران این شخصیت به عمل آورد.

بازی Spider-Man از انحصاری های بسیار مورد انتظار پلی استیشن ۴ می باشد که سال گذشته معرفی شد.

E3,E3 2018, Sony ,Microsoft, Ubisoft

Insomniac Games مسئولیت ساخت این بازی را بر عهده داشته است و طبق اخبار این استودیو باید منتظر یک بازی جهان باز مرد عنکبوتی باشیم و همینطور این استودیو قول داده است که این بازی با تمام عناوین قبلی اسپایدرمن متفاوت خواهد بود و شاهد شاهکار عظیم خواهیم بود.

تاریخ انتشار بازی توسط سونی ۱۶ شهریور اعلام شده و در کنفرانس E3 2018 انتظار یک گیم پلی از بازی را داریم یا اینکه اطلاعات بیشتر در مورد گیم پلی بازی در اختیار علاقه مندان قرار بگیرد.

 

Death Stranding – مرموزترین بازی هیدئو کوجیما

شاید در سال ۲۰۱۷ هیچ عنوانی همانند Death Stranding نتوانست دنیای گیم را گیج و حیران کند.

با نمایش هایی که هیدئو کوجیما از بازی جدیدش داشت تا به امروز توانسته همه را تشنه نگه دارد و فعلا اطلاعات درست و درمانی به علاقه مندان گفته نشده است.

E3,E3 2018, Sony ,Microsoft, Ubisoft

کوجیما بزرگ ترین غایب E3 2017 بود ولی امسال حضورش در کنفرانس سونی تایید شده و خودش هم در صفحات مجازی اش با انتشار تصاویری این اخبار را تایید کرده است.

پس باید گفت کنفرانس سونی یه طرف و نمایش بازی Death Stranding یک طرف!

 

The Last of Us: Part II

کنفرانس سونی سرتاسر پرش ده از نام های بزرگ که آدم می ماند کدامش را شاهکار معرفی نکند!

قسمت دوم بازی محبوب The Last of Us پس از شایعات فراوان سال گذشته در نمایشگاه E3 2017 رونمایی شد و حتی نام بازیگران این اثر هم اعلام شد ولی برخی اخبار مبهم ماندند که امیدواریم نمایشگاه امسال به همه شان پاسخ داده شود.

E3,E3 2018, Sony ,Microsoft, Ubisoft

در تریلری هایی که از این بازی منتشر شده شاهد این بوده ایم که فضای کوچکی به تصویر کشیده شده و قطعا این همه دنیای بازی نخواهد بود؛ بلکه همه ما منتظر قسمت تاریک بازی هستیم که اصل کاری هم هست.

انتظار می رود در کنفرانس سونی شاهد گیم پلی طولانی تر از بازی The Last of Us: Part II باشیم و همچنین این که آیا این عنوان بخش آنلاین خواهد داشت و در صورت وجود نحوه عملکرد آن به چه شکلی خواهد بود.

 

Bloodborne 2 – آرزوی تاریک گیمرها

بی شک بلاد بورن یکی از عناوین تاریک می باشد که در ذهن هر گیمری باقی می ماند و دیگر نمی توان چنین بازی را تجربه کرد.

در رویداد Game Awards 2017 تیزری کوتاه از یک بازی مرموز منتشر شد که جمله «Shadow Die Twice» برای لحظاتی روی مانتیورها نقش بست و همه را در بهت فرو برد و تا به امروز هیچ کس به این عنوان اشاره ای نکرده اند چرا که استودیو From Software هیچ اطلاعاتی را به بیرون بروز نداده و باید منتظر یک رونمایی جنجالی باشیم.

بسیاری می گویند که بازی Bloodborne 2 در راه است و تیزری که منتشر شده بیشتر به فضای تاریک نسخه اول این بازی مربوط است ولی هیچ چیز کاملا مشخص نیست.

E3,E3 2018, Sony ,Microsoft, Ubisoft

البته چیزی که ثابت شده است این است که بازی همانند سری دارک سولز و عنوان بلاد بورن یک بازی با دنیای تاریک خواهد بود، ژانری که استودیو From Software در آن تبحر خواصی دارد.

البته شایعاتی دیگری هم وجود دارد که مربوط به مجموعه قدیمی این استودیو می شود. برخی این تیزر را به نسخه جدید بازی Tenchu ربط می دهند. بازی که بیشتر درگیر مسائل ژاپن و نینجاها است.

 

Call of Duty: Black Ops 4

پس از انتشار یک نسخه درباره جنگ جهانی و بازگشت سری Call of Duty به ریشه ها، این بار باز هم اکتیویژن و استودیو Treyarch سراغ جنگ های مدرن رفته ولی این بار بازی در فضا جریان نخواهد داشت.

به لطف قرارداد سونی و اکتیویژن که قرار است محصولات این کمپانی یک ماه زودتر از سایر پلتفرم های برای پلی استیشن عرضه شود؛ قرار است مراسم معارفه بازی Call of Duty: Black Ops 4 طی کنفرانس سونی انجام شود.

E3,E3 2018, Sony ,Microsoft, Ubisoft

از ویژگی های قابل توجه این بازی می توان به عدم وجود بخش داستانی اشاره کرد، همچنین این بازی بخش بتل رویال خواهد داشت که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

بازی بصورت آنلاین خواهد بود و بخش زامبی هم خواهد داشت که در نسخه های قبلی کالاف از قسمت های مهم محسوب می شده اند.

 

Days Gone

Days Gone یکی از بازی های انحصاری است که هر ساله اطلاعاتی از آن برای علاقه مندان منتشر می شود ولی فعلا خبری از خود بازی وجود ندارد.

استودیو Bend Studio از زمانی که بازی Days Gone را معرفی کرده به آرامی کار خود را پیش می برد و این را می توان از تاریخ انتشار بازی فهمید که تا به امروز معین نشده است.

E3,E3 2018, Sony ,Microsoft, Ubisoft

بازی Days Gone در یک اتمسفر آخرالزمانی جریان دارد که باید برای نجات یافتن و نجات دادن افرادتان با گروه های دیگر وارد مبارزه شوید و همچنین زامبی ها را هم از بین ببرید.

با تمامی اوصاف باید در E3 2018 منتظر معلوم شدن تاریخ انتشار بازی Days Gone باشیم.

 

Dreams – رویایی که شروع نمی شود!

پس از ۳ سال هنوز هم بازی جاه طلبانه Dreams منتشر نشده و این بخاطر ایده بلند پروازانه استودیو سازنده می باشد که اعلام کرده بود در این عنوان همه می توانند رویاهای خود را طراحی کنند و یک اثر کاملا متفاوت را تجربه کنند.

استودیو Media Molecule همچنان قصد اعلام تاریخ انتشار بازی Dreamsرا ندارد و این بازی به یکی از آرزوهایی تبدیل شده است که هر ساله درباره آن حرف و حدیث ها افزایش می یابد.

E3,E3 2018, Sony ,Microsoft, Ubisoft

همانطور که از نام بازی معلوم است در این عنوان وارد رویای یک فرد می شویم و با پیش روی در بازی به رویای این فرد بیشتر واقف می شویم.

این بازی نسبت به گرافیک کارتونی اش افکار بسیار جالبی پشت سر دارد و توسط این بازی می توانید رویایی را که در سر خود دارید به تصویر تبدیل کنید، حال این رویا می تواند عاشقانه، ترسناک، تاریک یا روشن باشد!

انتظار داریم سونی بالاخره تاریخ انتشار این بازی را بطور قطعی اعلام کند.

 

Devil May Cry 5 – بازگشت دانته

بالاخره پس از سال ها غیبت حال نوبت یک Devil May Cry دیوانه وار رسیده است تا طرفداران دانته هیجان زده شوند.

داستان ساخت بازی Devil May Cry 5 از زمانی قوت گرفته است که دو بازیگر عنوان Devil May Cry 4 تصاویری از خود منتشر کرده بودند و در آن تصویر در حال اجرای موشن کپچر یک بازی ویدیویی بودند.

E3,E3 2018, Sony ,Microsoft, Ubisoft

پس از این اخبار دیگر اطلاعاتی در دست نبود و به مدت ۲ سال هیچ اثری از نسخه جدید Devil May Cry نبود که در انجمن Resetera یکی از کاربران ادعا کرد که این بازی قرار بوده در مراسم Playstation Experience 2017 رونمایی شود اما با توجه به این که طرفداران به کنفرانس E3 2017 سونی انتقاداتی داشتند این کمپانی تصمیم گرفته برای E3 2018 خود را حاضر کند.

حال منتظر یک رونمایی قوی از بازی Devil May Cry 5 در نمایشگاه امسال هستیم و باید دید داستان این نسخه تا چه حد به قسمت های قبلی مرتبط خواهد بود.

 

بازی های واقعیت مجازی

با رشد صنعت گیم بسیاری خواستار این هستند تا بازی ها را از دید خود انجام دهند و کمی از مانیتور و صفحه نمایش ها فاصله بگیرند.

امروزه بازار هدست های واقعیت مجازی بسیار داغ است و کمپانی ها سعی می کنند بازی های خود را برای این پلتفرم ها هم منتشر کنند. سونی هم از این قاعده مستثنی نیست و دارای یکی از قدرتمندترین هدست های واقعیت مجازی می باشد.

بدون شک سونی امسال هم حساب ویژه ای روی بازی های واقعیت مجازی باز کرده و همچنین عناوینی را مد نظر گرفته است تا به علاقه مندان این بخش معرفی کند.

E3,E3 2018, Sony ,Microsoft, Ubisoft

شایعاتی وجود دارد که بنا به پتانسیل بازی Dreams این عنوان برای PSVR هم منتشر خواهد شد و یا بازی هایی مثل Bioshock Resurgence یا Resident Evil 2 Remake که بازیکن را درگیر خود می کنند بهترین گزینه برای اجرا روی هدست های واقعیت مجازی هستند.

 

قطعا سونی امسال هم سنگ تمام خواهد گذاشت و یکی از بهترین کنفرانس ها را برگزار خواهد کرد. طبق اعلام سونی در این مراسم ۳ بازی جدید معرفی خواهند شد که هیجان کنفرانس را بیش از پیش می کند.

کمپانی سونی کنفرانس خود را در تاریخ ۲۲ خرداد در ساعت ۵:۳۰ صبح برگزار خواهد کرد.

 

E3,E3 2018, Sony ,Microsoft, Ubisoft

  • انتظارات ما از کنفرانس مایکروسافت

مایکروسافت هم همانند سونی از همان اوایل برگزاری نمایشگاه E3 همیشه با دستی پر ظاهر شده با این تفاوت که این کمپانی بیشتر به سخت افزار پرداخته و کمتر دیده ایم مایکروسافت بازی انحصاری معرفی کند و این یکی از ضعف های بسیار بزرگ این کمپانی است.

این نمایشگاه به نوعی می تواند برگه ادامه حیات کنسول ایکس باکس را امضا کند و یا حکم رو به زوال آن را مهر بزند.

تمامی طرفداران امیدوار هستند در نمایشگاه E3 2018 عناوین انحصاری درخوری معرفی شوند. در ادامه می توانید انتظارات ما از کنفرانس کمپانی Microsoft در نمایشگاه E3 2018 را مطالعه نمایید.

 

عناوین First Party

اول اشاره به این کنیم که مایکروسافت محل برگزاری کنفرانس خود را به تالار تئاتر اختصاصی مایکروسافت برده، جایی که مراسم Game Awards برگزار می شود و این می تواند نوید یک مراسم با شکوه را بدهد.

در E3 2018 انتظارات از مایکروسافت بسیار زیاد است چرا که سال گذشته شاهد رونمایی از کنسول بسیار قدرتمند Xbox One X بودیم و همانطور که می دانید اگر بازی برای اجرا نباشد کنسول هر چه با کیفیت تر هم باشد به درد نمی خورد!

فیل اسپنسر اعلام کرده است که کنفرانس مایکروسافت بیش از ۱۰۰ دقیقه طول خواهد کشید و قطعا در این مراسم عناوین هیجان انگیزی رونمایی خواهند شد که هر گیمری را مجذوب خود می کنند.

E3,E3 2018, Sony ,Microsoft, Ubisoft

بنابراین مایکروسافت باید عناوین جدیدی را برای طرفدارانش رو کند.

به احتمال بسیار زیاد امسال شاهد معرفی بازی Forza Horizon 4 خواهیم بود. نسخه سوم این عنوان به خوبی توانست دنیای بازی های ریسینگ را تحت تاثیر قرار دهد و به قدرت می توان گفت تا بدین جای کار عنوانی رو دستش نیامده است.

طبق اخبار فاش شده این عنوان در ژاپن جریان خواهد داشت و دنیایی به مراتب بزرگ تر از بازی Forza Horizon 3 خواهد داشت.

E3,E3 2018, Sony ,Microsoft, Ubisoft

بازی دیگری که همه را در فکر خود فرو برده است Crackdown 3 می باشد که سال گذشته معرفی شد ولی اخیر سازندگان این عنوان اعلام کرده ان که انتشار بازی تا سال ۲۰۱۹ تاخیر خورده است.

البته می توان انتظار انتشار گیم پلی و یا اطلاعات بیشتر درباره این بازی را داشت.

 

در کنار حدس و گمان هایی که درباره عناوین مایکروسافت برای رونمایی شنیده می شود، نسخه دوم بازی Ori and the Will of the Wisps هم تایید شده است.

این عنوان در زمان عرضه خود توانست به خوبی بین بازی بازان جا باز کند و با توجه به آن می توان انتظار یک رونمایی باشکوه از نسخه جدید این بازی را داشت.

Gears of War یکی از عناوین بسیار ارزشمند برای صنعت گیم محسوب می شود.

نسخه جدید این بازی بسیار مورد انتظار است و گیمرها همه سال لحظه شماری می کنند تا اطلاعاتی از این مجموعه با شکوه را بشنوند. احتمال معرفی نسخه جدید این سری در نمایشگاه E3 2018 بالا است و ممکن است یک تریلر یا گیم پلی طولانی هم داشته باشد.

E3,E3 2018, Sony ,Microsoft, Ubisoft

Halo

مایکروسافت در طول این سال ها نشان داده در هر زمینه ای هم که خوب نباشد در زمینه ساخت بازی Halo بسیار توانمند است و به تنهایی با این بازی می تواند طرفداران خود را راضی نگه دارد.

بی صبرانه منتظر یک معرفی با عظمت از سری دوست داشتنی هیلو هستیم. البته دو نسخه نهایی این مجموعه کمی کار را برای مایکروسافت سخت کرده اند و بدست آوردن دل طرفداران کار سختی می باشد.

ممکن است هیلوی جدید سال بعد منتشر شود اما یک خبر یا یک تریلر از نسخه جدید میتواند امید را به طرفداران این مجموعه برگرداند.

 

بازی های مستقل

مایکروسافت سال گذشته نشان داد که به بخش بازی های مستقل اهمیت زیادی داده و ثمره آن هم بازی Cuphead و Below بود.

مایکروسافت برای این که استودیوهای بیشتری را تحت خدمت بگیرد تلاش کرده از بازی سازان مستقل حمایت کند و عناوین آن ها را برای کنسول های خود منتشر کند.

بی شک بخش ID@Xbox مایکروسافت امسال هم دست پر خواهد ظاهر شد و قطعا چند دقیقه ای هم از کنفرانس طولانی به معرفی عناوین مستقل اختصاص داده شود بد نیست.

E3,E3 2018, Sony ,Microsoft, Ubisoft

Age of Empires

همانطور که می دانید مایکروسافت بخش PC نمایشگاه E3 را هم برعهده دارد می توان انتظار این را داشت بازی هایی همچون Age of Empires، نسخه جدیدشان معرفی شوند.

اما این را نباید فراموش کرد که به تازگی نسخه جدید این مجموعه به همراه ریمسترهای نسخه های ابتدایی منتشر شده اند و احتمال کم است که نسخه جدید این بازی استراتژیک در کنفرانس مایکروسافت معرفی شود.

به هر حال معرفی از یک بازی استراتژیک جذاب برای طرفداران این سبک بسیار جذاب است و خالی از لطف هم نخواهد بود.

 

عناوین Third Party

هرچقدر که در بخش بازی های فرست پارتی نقص و کمبود مشاهده می کنیم اما در قسمت Third Party این گونه نیست.

سونی و مایکروسافت همیشه از عناوین Third Party در کنفرانس های خود استفاده کرده اند ولی این بار مایکروسافت کمی بهتر عمل کرده و یقینا باید در این بخش منتظر اخبار هیجان انگیزی باشیم.

 

Battlefield V

یکی از عناوینی که مایکروسافت حق تبلیغ آن را دارد بازی Battlefield V می باشد که به تازگی معرفی شده است.

با اینکه این عنوان بطور گسترده در کنفرانس الکترونیک آرتز معرفی خواهد شد ولی خب بتلفیلد برای هرکسی جذاب است و این می تواند امتیاز مثبتی برای مایکروسافت باشد.

E3,E3 2018, Sony ,Microsoft, Ubisoft

Metro Exodus

سال گذشته نسخه جدید بازی Metro در کنفرانس مایکروسافت معرفی شد و طبیعتا حق تبلیغ این عنوان هم با این کمپانی می باشد.

در سالی که گذشت تصاویر زیبا و با کیفیتی از این عنوان منتشر شد و همه را به خود امیدوار کرد.

 

Anthem

Anthem یکی از بازی هایی است که مایکروسافت می تواند با آن مانور بدهد و کنفرانس خود را به زیبایی هرچه بیشتر برگزار کند.

Anthem سال گذشته در کنفرانس EA و مایکروسافت رونمایی شد و امسال هم قطعا نمایش پرفروغی خواهد داشت و این نوید به طرفداران مایکروسافت داده شده است که شاهد اخبار خوبی از این عنوان در کنفرانس خواهند بود.

E3,E3 2018, Sony ,Microsoft, Ubisoft

Shadow of the Tomb Raider – لارا کرفت در پس سایه ها

یکی از اخبار خوب چند وقته اخیر معرفی بازی Shadow of the Tomb Raider بود.

مایکروسافت طبق معمول حق تبلیغ این عنوان را برعهده دارد و باید منتظر باشیم و ببینیم این دختر نترس چه ماجراجویی ها را انجام خواهد داد.

اسکوئر انیکس اعلام کرده امسال خود کنفرانس جداگانه ای برگزار خواهد کرد و از این حیث نمی توان بطور حتم گفت که بازی Shadow of the Tomb Raider در کنفرانس سونی حاضر خواهد بود یا خیر.

E3,E3 2018, Sony ,Microsoft, Ubisoft

Cyberpunk 2077

سازنده سری ویچر یعنی استودیو CD Projekt RED اثر خود را با نام Cyberpunk 2077 معرفی کرده است که یک بازی کاملا جنجالی به نظر می رسد.

فعلا اطلاعات چندانی بجز چند عکس در اختیار علاقه مندان قرار داده نشده است اما انتظار می رود مایکروسافت این بازی مرموز و پرجزئیات را به لیست معرفی های خود اضافه کند.

 

Rage 2 – هرج و مرج در راه است

هرچقدر از دیوانه وار بودن بازی Rage 2 بگویم کم است.

اگر تریر معرفی بازی را مشاهده کرده باشید به سخن بنده واقف خواهید بود. نسخه اول این عنوان با وجود مشکلاتی که داشت توانست به یک بازی موفق تبدیل شود. با توجه به تجربه ای که استودیو سازنده از نسخه اول بدست آودرده انتظار می رود این بازی هرچه جاه طلبانه تر و با شکوه تر باشد.

بتسدا حق تبلیغ این عنوان را به مایکروسافت داده و احتمال دارد شاهد یک رونمایی بی نظیر از این بازی روی کنسول Xbox One X باشیم.

 

سرویس های ایکس باکس

مایکروسافت هرچقدر هم که در زمینه بازی های انحصاری مشکل داشته باشد ولی در بخش ارائه سیستم به کاربران خود خیلی بهتر است و این را می توان از سیستم های متنوع و رایگانی که در اختیار گیمرهایش قرار می دهد مشاهده کرد.

اولین سیستمی که می خواهم بگویم Xbox Avatars می باشد.

E3,E3 2018, Sony ,Microsoft, Ubisoft

این سیستم قرار است آواتارهای دوست داشتنی نسل هفتم را به شکلی بسیار طبیعی تر به پلتفرم های مایکروسافت بازگرداند. نه فقط Xbox، بلکه آواتارها قرار است به عنوان همراهانی مجازی اما دوست داشتنی، در پلتفرم های واقعیت ترکیبی مایکروسافت، پلتفرم های واقعیت مجازی و حتی ویندوز حضور داشته باشند.

 

سیستم دیگر Xbox Career می باشد.

به لطف این سیستم بازیکنان بر اساس قابلیت ها و توانایی هایشان رده‌بندی می‌ شوند. کار این سیستم این است که شما را بر اساس قابلیت های در بازی‌های آنلاین شناسایی می کند.

برای مثال در بازی بتلفیلد یا فورتنایت، تعداد دست آورد‌هایتان، ساعتی که بازی کردید، چند بار برنده شدید، چند بار بازنده بودید و بسیاری از موارد دیگر را بررسی می کند و در یک جدول و رده‌ ندی بین دیگر بازیکنان قرار می دهد تا حس رقابت بیشتر از دستاوردها معنا پیدا کند.

البته این پروژه می تواند قابلیت های جالب تری هم داشته باشد. اما خب هنوز معلوم نیست شاهد معرفی این قابلیت در E3 امسال باشیم یا نه.

E3,E3 2018, Sony ,Microsoft, Ubisoft

بدون شک سیستم Xbox Game Pass را که همه شما می شناسید.

ممکن است مایکروسافت از گسترش تعداد بازی های این سیستم سخن بگوید و یا اینکه اطلاعاتی درباره بازی های Third Party این سیستم در اختیار بگذارد.

 

کنفرانس کمپانی Microsoft در تاریخ ۲۱ خرداد در ساعت ۰۰:۳۰ بامداد برگزار خواهد شد.

 

E3,E3 2018, Sony ,Microsoft, Ubisoft

انتظارات ما از کنفرانس Square Enix

Square Enix طی سال های گذشته اولین باری است که قرار است کنفرانس خود را در نمایشگاه E3 2018 برگزار کند.

این کمپانی ژاپنی عناوین خوبی در دست دارد که دلیل مهمی برای برگزاری کنفرانس می توانند باشند. احتمال کمی وجود دارد که بازی Final Fantasy 16 از سوی این کمپانی معرفی شود اما اگر خبر ساخته شدن این نسخه صحت داشته باشد خبر بسیار خوبی برای طرفداران این سری خواهد بود.

عنوان Shadow of the Tomb Raider بزرگ ترین بازی این کمپانی برای برگزاری کنفرانس می باشد.

E3,E3 2018, Sony ,Microsoft, Ubisoft

این بار تامب رایدر سخت تر و ماجراجویانه تر از قبل معرفی شده و همچنین گفته شده پازل هایی که در این نسخه وجود دارند خود ساعت ها زمان خواهند برد.

امیدواریم یک تریلر یا گیم پلی خیلی خفن از این بازی مشاهده کنیم. این عنوان در تاریخ ۲۳ شهریور منتشر می شود.

 

اسکوئر انیکس در این مراسم بسیار دست پر خواهد بود و همین میتواند اولین کنفرانس این کمپانی را باشکوه جلوه دهد.

بازی Kingdom Hearts 3 در سال ۲۰۱۸ منتشر می شود و قطعا بخش از کنفرانس مربوط به این عنوان اختصاص داده خواهد شد.

ممکن است در این مراسم اطلاعاتی راجع به پروژه Avengers منتشر شود، این بازی توسط سازنده عنوان Deus Ex در دست ساخت می باشد. احتمال می رود که اطلاعاتی درباره نسخه بعدی بازی Life is Strange و Dragon Quest 11: Echoes of an Elusive Age و ریمیک Final Fantasy 7 منتشر شود.

E3,E3 2018, Sony ,Microsoft, Ubisoft

بازی دیگری که می تواند نمایش داشته باشد Left Alive است که طی مراسم Tokyo Game Show سونی در سپتامبر ۲۰۱۷ معرفی شد.

Left Alive یک بازی سوم شخص شوتر اکشن وتلاش برای بقا است که قرار است برای رایانه های شخصی و پلی استیشن ۴ در ۲۰۱۸ عرضه شود. این بازی در دنیای Front Mission به وقوع می پیوندد و داستان آن بین Front Mission 5 و Front Mission Evolved روایت خواهد شد.

 

Square Enix اولین کنفرانس جدی خود را در نمایشگاه E3 برگزار می کند و امیدواریم همانند همیشه موفق ظاهر شود و نمایش های خیره ننده ای داشته باشد. کنفرانس این کمپانی در تاریخ ۲۱ خرداد در ساعت ۲۱:۳۰ برگزار خواهد شد.

 

E3,E3 2018, Sony ,Microsoft, Ubisoft

  • انتظارات ما از کنفرانس PC Gaming Show

شان پلات مجری کنفرانس PC Gaming Show در نمایشگاه E3 2018 خواهد بود. وی بیشتر در مسابقات StarCraft حضور داشته و قبل هم مجری گری مسابقه The International 2017 را تجربه کرده است.

بنا به اطلاعاتی که از این کنفرانس منتشر شده، هدف اصلی بحث و گفتگو درباره آینده پی سی گیمینگ می باشد و همچنین سخت افزارها و بازی های جدیدی که منحصر به کامپوتر هستند رونمایی خواهند شد.

کنفرانس PC Gaming Show در سالن تئاتر Wiltern در شهر لس‌آنجلس برگزار خواهد شود. سرمایه گذار اصلی این همایش به احتمال زیاد کمپانی Acer خواهد بود.

در کنار این غول بزرگ صنعت سخت افزار، شرکت های دیگری مثل Oculus Rift (فعال در زمینه تولید عینک های واقعیت مجازی)، Frontier (بازی ساز مستقل)، Square Enix، Trip Wire Interactive و تعدادی دیگر از شرکت های مستقل و نوظهور هم از PC Gaming Show حمایت ها‌ی مالی خواهند کرد.

E3,E3 2018, Sony ,Microsoft, Ubisoft

این شرکت ها به عنوان مهمان نیز در این نشست حضور خواهند داشت.

با توجه به اینکه کمپانی Acer حامی بزرگ این کنفرانس است ممکن است محصول جدید خود را در این مراسم معرفی کند که بی ربط به گیم هم نباشد. انتظار این است این کمپانی لپ تاپ گیمینگ جدیدش را رونمایی کند.

کمپانی Oculus Rift که یکی از کمپانی های مطرح در زمینه هدست های واقعیت مجازی است می تواند کمک خوبی به پربار شدن این کنفرانس بکند و یک هدست جدید یا معرفی عناوین جدید برای هدست های خود می تواند از هیجان انگیزترین بخش های این کنفرانس باشد.

وقتی حرف از پی سی گیمینگ می شود بدون وقفه فکر همه ما به عناوین استراتژیک سرازیر می شود! در این کنفرانس باید منتظر معرفی بازی های جدید باشیم که می توانند سبک استراتژیک را احیا کنند.

کمپانی TinyBuild که همگی آن را با بازی ترسناک Hello Neighbor می شناسیم در این کنفرانس حاضر خواهند بود و به احتمال زیاد نسخه های موبایلی این بازی را رونمایی خواهند کرد و اطلاعاتی را نیز درباره نسخه کنسولی هم ارائه می دهند. البته معرفی یک عنوان جدید خالی از لطف هم نخواهد بود.

Starbreeze که انتشار بازی هایی مثل PayDay، Syndicate، Walking Dead و Brothers را در کارنامه خود دارد.

E3,E3 2018, Sony ,Microsoft, Ubisoft

با توجه به گستره ی وسیع محصولات تحت پشتیبانی این شرکت، نمیتوان هیچ حدس منطقی و علمی در مورد اینکه قرار است چه خبری اعلام کند یا چه محصولی را معرفی کند زد؛ اما ممکن است که یک نسخه واقعیت مجازی برای بازی PayDay و یک بسته الحاقی یا دنباله ی داستانی برای بازی Inked را برای انتشار آماده داشته باشد.

کمپانی Sega می تواند در این کنفرانس حضور داشته باشد و با معرفی نسخه جدید Total War طرفداران این سری را خوشحال کند.

 

کنفرانس PC Gaming Show یکی از پربارترین کنفرانس های نمایشگاه E3 2018 خواهد بود که قطعا عناوین بسیاری طی آن رونمایی خواهند شد.

این کنفرانس در تاریخ ۲۲ خرداد در ساعت ۲:۳۰ بامداد برگزار خواهد شد.

 

سخن نهایی

کنفرانس E3 همیشه بزرگ ترین و مهم ترین رویداد صنعت گیم بوده و امسال هم همین گونه خواهد بود. امیدواریم در این رویداد عناوین جدید خوبی رونمایی شوند و اخبار خوبی از مجموعه های فراموش شده بشنویم.

برای آگاهی از آخرین اخبار این رویداد می توانید سایت گیمر را دنبال کنید.

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات