نسخه‌های ویژه بازی Red Dead Redemption 2 معرفی شدند

نسخه‌های ویژه بازی Red Dead Redemption 2 معرفی شدند

احمد هاتفی ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ نظرات

کمپانی راک استار در جدیدترین اخبار بازی Red Dead Redemption 2 نسخه های ویژه این عنوان به شدت مورد انتظار را رونمایی کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

Red Dead Redemption 2 یکی از عناوین مورد انتظار گیمرها می باشد که بی شک یکی از شاهکارهای نسل هشتم به حساب می آید.

کمپانی راک استار نسخه های ویژه این بازی را معرفی کرده است و نکته قابل تامل این است که نسخه کالکتور دارای دیسک بازی نمی باشد! به جای آن کلی آیتم فیزیکی و عکس و تصویر در دل این جعبه قرار داده شده است که برای هر طرفداری بسیار جذاب هستند.

نسخه های ویژه این بازی عبارتند از Special ،Ultimate و Collector که هرکدام آیتم های های منحصر به فرد خود رادارند.

Red Dead Redemption 2, Red Dead Redemption ,Rock Star ,Rockstar Games,RDR 2 ,تاریخ انتشار بازی Red Dead Redemption 2,داستان بازی Red Dead Redemption 2

در ادامه می توانید به بررسی محتویات دیجیتالی نسخه ی Special و Ultimate بازی Red Dead Redemption 2 نگاهی بیندازید:

  • نسخه Special

ماموریت Bank Robbery Mission و Gang Hideout اختصاصی: یک ماموریت اختصاصی برای دارندگان این نسخه از بازی خواهد بود که در آن، آرتور و یارانش به یکی از بانک های جنوب محله ی Rhodes دستبرد می زنند.

در مرحله‌ی Gang Hideout نیز شاهد نبرد آرتور و یارانش با گروه دل لوبوس (Del Lobos) هستیم؛ گروهی که صاحب یک ملک هستند و در این نبرد قرار است آن ها را شکست بدهیم و اموال و منابعشان را غارت کنیم.

اسب Dappled Black از نژاد Thoroughbred: این نژاد از اسب ها، بسیار زیبا و سریع هستند و به لطف حرکت سریعشان، شما را همیشه جلوتر از یارانتان قرار می دهند و دست نیافتنی تان می کند!

در کنار این اسب، یک زین اختصاصی با نام Nuevo Paraiso دریافت خواهید کرد؛ در ساخت زین مذکور از چرمی با رنگ شکلاتی تیره و تزئینات نقره ای استفاده شده است. این نژاد از اسب و همچنین زین Nuevo Paraiso، در بخش داستانی بازی وجود دارند.

دو آیتم Talisman و Medallion (به عنوان پاداش در بخش گیم‌پلی): استفاده از این آیتم ها در بخش داستانی به آرتور قابلیت هایی خاص می دهد؛ به عنوان مثال با اتصال آیتم Eagle Talon Talisman به چکمه ی آرتور، مهارت آگاهی محیطی او برای زمان بیشتری فعال خواهد بود و با قرار دادن آیتم Iguana Scale در کیف شخصی اش، هنگام اسب سواری و به محض تیر خوردن، آسیب کمتری به او وارد خواهد شد.

تخفیفات، پاداش‌های نقدی و Boostهای متنوع (مخصوص گیم‌پلی): بوست‌های مربوط به گیم‌پلی، به بخش‌هایی همچون افزایش نوار سلامتی، استقامت و عملکرد حالت Dead Eye کمک خواهد کرد. پاداش‌های مالی به مبالغ دریافتی پس از هر بار سرقت از بانک همراه با گروه ون در لیند و همچنین خرید و فروش (مثلا فروش آیتم‌های به‌دست آمده پس از شکار حیوانات) مربوط می‌شود و در بخش تخفیفات، شاهد کمتر شدن مبلغی پرداختی برای آپگرید کمپ ون در لیند هستیم.

لباس The Nuevo Paraiso Gunslinger: این لباس در حالت داستانی قابل استفاده است و در طراحی‌اش از لباس افراد گروه vaqueros and banditos الهام گرفته شده است. یک کلاه پهن و سیاه و سفید، یک کت نیلی، یک شلوار مندرس و کتان و دستکش و چکمه‌های چرم از مواردی هستند که در ست The Nuevo Paraiso Gunslinger یافت می‌شوند.

همچنین لازم به ذکر است که دارندگان نسخه‌ی Special، سه تفنگ Volcanic Pistol، devastating Pump Action Shotgun و versatile Lancaster Varmint Rifle را در بخش داستانی و به صورت رایگان در اختیار خواهند داشت.

Red Dead Redemption 2, Red Dead Redemption ,Rock Star ,Rockstar Games,RDR 2 ,تاریخ انتشار بازی Red Dead Redemption 2,داستان بازی Red Dead Redemption 2

  • نسخه Ultimate Edition

لباس های اضافی: دو دست لباس اضافی برای کاراکتر آنلاین تان در نظر گرفته شده است. اولی Blackrose Bounty Hunter نام دارد که از یک کت بلند، یک جلیقه که جیبش یک ساعت جیبی طلایی قرار دارد، شلوار تیره و چکمه های چرمی شکلاتی تشکیل شده است.

The Copperhead Enforcer دومین ست لباسی است که برای کاراکتر آنلاین شما در نظر گرفته شده است. این ست شامل یک جلیقه، یک جفت دستکش و یک شلوار مشکی و راه راه و صد البته چکمه هایی  چرمی و سیاه  است.

اسب Black Chestnut از نژاد Thoroughbred: این اسب همچون اسبی که در بخش نسخه‌ی Special بازی اشاره شد، همراه با یک زین اختصاصی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت و از سرعت بسیار بالایی هم برخوردار است. استفاده از این اسب فقط در بخش آنلاین بازی امکان پذیر است.

دسترسی رایگان به تم Survivor : شما می توانید در بخش آنلاین، کمپ خود را به صورت کاملا رایگان و با تم Survivor شخصی سازی کنید.

دسترسی رایگان به تفنگ‌های بیشتر: شما در بخش آنلاین بازی می توانید به سه تفنگ Volcanic Pistol، Pump Action Shotgun و Lancaster Varmint Rifle به صورت رایگان دسترسی داشته باشید.

همچنین گفته شده است که با داشتن نسخه ی Ultimate بازی، به راحتی و با سرعت بسیار زیاد تا لول ۲۵ سطح خود را می توانید بالا ببرید.

Red Dead Redemption 2, Red Dead Redemption ,Rock Star ,Rockstar Games,RDR 2 ,تاریخ انتشار بازی Red Dead Redemption 2,داستان بازی Red Dead Redemption 2

بازی Red Dead Redemption 2 در تاریخ ۴ آبان ماه برای کنسول های PS4 و Xbox One منتشر می شود.

منبع:

ATOF

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات