ویدیو: بازی Battlefield V معرفی شد

ویدیو: بازی Battlefield V معرفی شد

احمد هاتفی ۰۴ خرداد ۱۳۹۷ نظرات

استودیو دایس همانطور که وعده داده بود دیروز بازی Battlefield V را رسما معرفی کرد و اولین تریلر هیجان انگیز از اینم عنوان را برای علاقه مندان پخش رد. با گیمر همراه باشید.

 

استودیو دایس در یک کنفرانس خبری دیروز اخبار مهمی را از جدیدترین نسخه بتلفیلد منتشر کرد و همانطور که قول داده بود تریلر این عنوان را هم در اختیار علاقه مندان قرار داد.

در این مراسم تایید شد که بازی Battlefield V در زمان جنگ جهانی دوم جریان دارد و بهترین عنوان شوتر خواهد بود که در این دوران روایت می شود.

بنا به اعلام مدیران استود دایس بازی دارای بخش تک نفره خواهد بود که War Stories نام دارد و همچنین شاهد یک بخش چند نفره بسیار عظیم خواهیم بود که

Battlefield V, Battlefield,EA,Dice,1 , تاریخ انتشار بازی Battlefield V,تریلر بازی Battlefield V

شرایط قسمت داستانی هم مثل نسخه Battlefield 1 خواهد بود و قرار است داستان های متفاوتی را از دید شخصیت های مختلف دنبال کنیم. البته استودیو دایس، اعلام کرد که هدفش در قسمت داستانی بازی، به تصویر کشیدن قسمت هایی از جنگ جهانی دوم است که شاید پیش از این، در کمتر بازی یا فیلمی به آن ها پرداخته شده است.

علاوه بر این قرار است بخش داستانی بازی، روایتی احساسی تر و عمیق تر از قبل ارائه کند.

Battlefield V, Battlefield,EA,Dice,1 , تاریخ انتشار بازی Battlefield V,تریلر بازی Battlefield V

سازندگان در ادامه اعلام کردند که سیستم حرکت در این نسخه بهبود یافته و دچار تغییرات مثبتی شده است که باعث می شود این بخش واقعی تر از قبل نمایان شود.

یکی دیگر از ویژگی های جدید بازی، وجود حالت Co-Op خواهد بود که سازندگان، آن را تجربه ای جدید و سرگرم کننده معرفی کردند. این قسمت Combined Arms نام خواهد داشت و تجربه ای مجزا از حالت داستانی و چندنفره بازی است.

یکی از بخش های مهم بازی های امروزی بخش چندنفره آن می باشد که به تازگی طرفداران بسیاری پیدا کرده است. بازی Battlefield V از این قاعده مستثنی نخواهد بود و در این نسخه شاهد عظیم تر شدن این بخش نسبت به نسخه های قبلی خواهیم بود.

در این نسخه هم شاهد حالت Operation نسخه بتلفیلد ۱ خواهیم بود ولی این حالت، قرار است بسیار بزرگ تر و جامع تر باشد.

از طرف دیگر، در این نسخه قرار است به تعداد زیادی سلاح یا تجهیزاتی مثل هواپیما، ماشین و … دسترسی داشته باشیم که این موارد، باعث می شوند تا بخش چندنفره بازی Battlefield V بزرگ ترین و بهترین در بین بازی های این مجموعه باشد.

همچنین در بخش چندنفره بازی، می توانید به یک جعبه ابزار دسترسی داشته باشد که با استفاده از آن، می توانید مواردی مثل مواضع دفاعی را بسازید و از طریق آن ها، بهتر از پایگاه خودتان دفاع کنید.

Battlefield V, Battlefield,EA,Dice,1 , تاریخ انتشار بازی Battlefield V,تریلر بازی Battlefield V

در بازی Battlefield V می توانید اسلحه ها، سربازان و حتی وسایل نقلیه جنگی خود را شخصی سازی کنید.

پس از انتقادات شدیدی که به الکترونیک آرتز درباهر لوت باکس ها و پرداخت های درون برنامه ای شده بود، این کمپانی در نسخه جدید بتلفیلد تمام تلاش خود را کرده است تا هیچ یک از این پرداخت ها در بازی وجود نداشته باشد و بازیکنان بتوانند به تمامی محتویات بطور رایگان دسترسی داشته باشند.

 

از این رو بازی Premium Pass نخواهد داشت و بازیکنان خواهند توانست نقشه های بازی را بطور رایگان در اختیار داشته باشند و هیچ پرداخت درون برنامه ای انجام ندهند.

Battlefield V, Battlefield,EA,Dice,1 , تاریخ انتشار بازی Battlefield V,تریلر بازی Battlefield V

البته علاوه بر نقشه های جدید، قرار است شاهد سناریوها و رویدادهای مختلفی هم برای بازی باشیم که به مرور در بازی در دسترس قرار می گیرند و باعث می شوند تجربه بازی در طولانی مدت هم جذاب باشد.

به طور کلی، سازندگان اعلام کردند که انتشار بازی Battlefield V تنها شروع آن خواهد بود و این بازی به مرور زمان، به مراتب بهتر و کامل تر می شود.

بازی Battlefield V در تاریخ ۲۷ مهر ۱۳۹۷ منتشر خواهد شد.

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات