ویدیو: اولین گیم‌پلی بازی Call of Duty: Black Ops 4

ویدیو: اولین گیم‌پلی بازی Call of Duty: Black Ops 4

احمد هاتفی ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱

بالاخره پس از انتظارات فراوان بازی Call of Duty: Black Ops 4 به صورت رسمی رونمایی شد و تریلر اولین گیم پلی آن نیز منتشر شد. با گیمر همراه باشید.

 

اکتیویژن طی کنفرانسی بازی Call of Duty: Black Ops 4 بصورت رسمی معرفی کرد که طی این مراسم از گیم پلی و حالت ها مختلف این عنوان رونمایی شد.

در بازی Call of Duty: Black Ops 4 شاهد بخش داستانی (تک نفره) نخواهیم بود ولی بجای آن بخش بتل رویال، آنلاین و زامبی نیز در این بازی بسیار جذاب و دیوانه کننده به نظر می رسند.

استودیو Treyarch همچنین اطلاعاتی هم از بخش چندنفره بازی ارائه کرده است.

 Call of Duty: Black Ops 4,Call of Duty,Black Ops 4,Treyarch , Activision ,گیم پلی بازی Call of Duty: Black Ops 4, تریلر بازی Call of Duty: Black Ops 4

بر این اساس شخصیت های مختلفی را در بخش چندنفره بازی مشاهده خواهیم کرد که برخی از آن ها، در نسخه قبلی مجموعه Black Ops هم حضور داشتند.

همچنین تیم سازنده تلاش زیادی برای شبیه سازی دقیق سلاح در بازی انجام داده است و هریک از سلاح ها خصوصیات خاص خود را خواهند داشت. علاوه براین خبری از احیای خودکار سلامتی هم در بازی نخواهد بود.

استودیو Treyarch اعلام کرده است برای تجربه متفاوت بازی بر روی پلتفرم PC با استودیو بیناکس وارد همکاری شده اند.

Call of Duty: Black Ops 4,Call of Duty,Black Ops 4,Treyarch , Activision ,گیم پلی بازی Call of Duty: Black Ops 4, تریلر بازی Call of Duty: Black Ops 4

از طرف دیگر بازی Call of Duty: Black Ops 4 از طریق پلتفرم Battle net بلیزارد در دسترس خواهد بود. در نهایت Treyarch تایید کرد که در بازی شاهد بخش بتل رویال خواهیم بود؛ بخشی که Blackout نام دارد و در آن باید سعی کنید آخرین بازمانده در نبردی بزرگ باشید.

همچنین بازی Call of Duty: Black Ops 4 یک بخش داستانی مثل نسخه های قبلی نخواهد داشت و به جای آن، مثلا در قالب یک سری مراحل تک نفره می توانید با خصوصیات و ویژگی های شخصیت های بخش چندنفره بازی آشنا شوید.

بازی Call of Duty: Black Ops در تاریخ ۲۰ مهرماه ۹۷ برای پلتفرم های Xbox One ،PS4 و PC منتشر خواهد شد.

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات
  1. Aria گفت:

    کالاف بدون بخش داستانی اصلا بدرد نمی خوره ویک بازی بسیار مسخرس هرچقدر هم که میخواد بخش انلاین باحال باشه الان دیگه دارم بتلفیلد باز میسم واز کالاف میکشم بیرون