تبلیغات بازی مرد عنکبوتی در شهر لس آنجلس

تبلیغات بازی مرد عنکبوتی در شهر لس آنجلس

احمد هاتفی ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ نظرات

کارگردان هنری بازی Spider-Man با انتشار توییتی، از تبلیغات این عنوان به مناسبت نمایشگاه E3 2018 خبر داده است. با گیمر همراه باشید.

 

کمپانی سونی هرساله بازی های هیجان انگیزی را برای نمایشگاه E3 در نظر میگیرد و همچنین تبلیغات گسترده ای را برای عناوین خود انجام می دهد.

سال گذشته بود که تصویر God of War در جای جای شهر لس آنجلس نقش بسته بود و حال با نزدیک شدن به نمایشگاه E3 2018 شاهد این هستیم که تصویر مرد عنکبوتی بر روی در و دیوار این شهر قرار می گیرد.

جاسیندا چو، کارگردان هنری بازی Spider-Man، در حساب کاربری توییتر خود تصویری از یک ساختمان بسیار بزرگ را منتشر کرده است که از بالا تا پایین این ساختمان تصویر نقاشی شده مرد عنکبوتی را مشاهده می کنیم.

PS4,Sony , Insomniac Games,Spider-Man,E3 2018 ,مرد عنکبوتی,اسپایدرمن

این نشان از یک شاهکار دیگر است که سونی قرار است با آن در این مراسم مانور دهد و در روزهای آتی منتظر انتشار پوسترهایی بیشتر از این بازی هستیم.

یکی از ویژگی های مشخص بازی Spider-Man این است که «پیتر پارکر» چند سالی است که به مرد عنکبوتی تبدیل شده است و از این رو شاهد حرکات مبارزه ای جالبی از وی هستیم.

 

همچنین نوع حرکات وی در سطح شهر نیز به نحوی است که به مخاطب می گوید این مرد عنکبوتی، یک مرد عنکبوتی حرفه ای و متمایز از سایر مرد عنکبوتی ها است.

 

کارگردان بازی Spider-Man در این باره گفته بود:

«۸ ساله که پیتر پارکر به اسپایدرمن تبدیل شده؛ بنابراین شما با یه مرد عنکبوتی خام که تازه باید یاد بگیره چه کاری انجام بده طرف نیستین. اون به خوبی با قابلیت های خودش برای جابجایی و رفت و آمد در هر شرایطی کوک شده و همه چیز رو مث کف دستش بلده.

ما اصلا شرایطی رو ایجاد نکردیم که به خاطر خام بودن اون، حرکات سریع و مسیرهای متنوعی رو که دوست دارین با هیجان و سرعت پیش ببرید متوقف کنیم. اگر مستقیما با یه ساختمان برخورد کنید، قرار نیست شاهد سقوط یا ضربه دیدن اسپایدرمن باشید؛ بلکه اون طبق شرایط و بسته به زاویه های خاص، روی این ساختمون راه خواهد رفت.

زمانی هم که به بالاترین نقطه ساختمان یعنی سقف آن برسید، دو انتخاب پیش روی شما قرار داره: یا میتونید به حرکت سریع خودتون ادامه بدید و روی سقف ها راه برید و با پرش های کوتاه از این سقف به آن سقف بپرید، یا اینکه با استفاده از یک دکمه در بالای برج، به شکل یک منجنیق با تارهای اسپایدرمن به پرواز در بیایید و مسیر و حرکات سریعی رو که بعد از برخورد به ساختمان متوقف شده بودن ادامه بدید.»

بازی اسپایدرمن در تاریخ ۷ شهریور ۹۷ بطور انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات