پادشاهی کریتوس همچنان ادامه دارد

پادشاهی کریتوس همچنان ادامه دارد

احمد هاتفی ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ نظرات

بازی God of War این هفته برای بار چهارم توانسته صدرنشین چارت بازی های پرفروش کشور انگلستان شود. با گیمر همراه باشید.

 

بازی God of War همانطور که انتظار میرفت مورد استقبال گیمرها و علاقه مندان قرار گرفته است و در این چند هفته ای که منتشر شده است توانسته رکوردهای مختلفی را جابجا کند.

بازی God of War با چهارمین صدرنشینی خود توانسته رکورد بهترین عنوان انحصاری پلی استیشن ۴ از این حیث را بنام خود بزند و بیش از پیش محبوب شود.

عنوان Donkey Kong Country: Tropical Freeze که هفته گذشته منتشر شده بود و در رده دوم قرار گرفته بود، این هفته هم در این رتبه قرار گرفته است.

بازی های Far Cry 5 و FIFA 18 نیز همانند هفته گذشته به ترتیب در رده های ۳ و ۴ ایستاده اند و تغییری را در خود ایجاد نکرده اند.

بازی فالوت ۴ نیز این هفته ۲ رده صعود داشته و توانسته خود را به میانه جدول برساند. Mario Kart 8 Deluxe نیز این هفته ۱ رده نزول داشته و رتبه ای بهتر از ششمی را در اختیار نگرفته است.

بازی Lego Marvel Super Heroes 2 نیز این هفته یک رده سقوط داشته است و این هفته رتبه هفتم را در اختیار گرفته است. بازی Assassin’s Creed Origins که هفته گذشته در رده ۱۷ قرار داشت این هفته توانسته صعود خوبی را تجربه کند و رده ی هشتم را مال خود کند.

بازی GTA V بازهم بین ده بازی پرفروش چارت انگلستان قرار گرفته است و نسبت به هفته گذشته س رده صعود داشته و جایگاه نهم را به نام خود زده است.

در نهایت بازی Destiny 2 در جایگاه دهم قرار گرفته است و این بازگشت بین ده بازی پرفروش به لطف بسته الحاقی جدید این عنوان است که به تازگی منتشر شده است.

در ادامه می توانید لیست ده بازی پرفروش این هفته چارت کشور انگلستان را مشاهده کنید.

  1. God of War
  2. Donkey Kong Country: Tropical Freeze
  3. Far Cry 5
  4. FIFA 18
  5. Fallout 4
  6. Mario Kart 8 Deluxe
  7. Lego Marvel Super Heroes 2
  8. Assassin’s Creed Origins
  9. GTA V
  10. Destiny 2

منبع:

Chart Track

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات