ویدیو: اطلاعات نقشه جدید بازی Rainbow 6

ویدیو: اطلاعات نقشه جدید بازی Rainbow 6

احمد هاتفی ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ نظرات

کمپانی یوبیسافت به تازگی اطلاعاتی را از آپدیت جدید بازی رینبو ۶ منتشر کرده و در کنار آن نیز ویدیویی را از نقشه جدید این عنوان در اختیار علاقه مندان قرار داده است. با گیمر همراه باشید.

 

Operation Para Bellum جدیدترین آپدیت بازی Rainbow Six Siege می باشد که جزئیات متنوعی را به همراه خود به بازی اضافه می کند و همچنین یک نقشه جدید هم دارد که ویدیو آن نیز منتشر شده است.

Villa، نام نقشه جدید بازی است که شاهد یک عمارت زیبا در یک محیط ویلایی در ایتالیا هستیم و اپراتورهای جدید بازی Rainbow Six Siege که در جریان آپدیت Operation Para Bellum به بازی اضافه می شوند، ایتالیایی خواهند بود و این خبر بیش از پیش شایعات حول فاش شدن نام اپراتورهای جدید Rainbow Six Siege را به واقعیت تبدیل می کند.

در جریان شایعه پخش شده، یکی از کاربران نسخه PC بازی Rainbow Six Siege، با جستجو میان فایل های بازی، متوجه دو اپراتور ایتالیایی به نام های آلیبای و مائسترو شده بود.

اولین عملکرد این آپدیت، تعادل سازی گیم پلی بازی، مربوط به قوی تر شدن اپراتور اکو می باشد.

از این‌ پس وی دو پهباد Yokai خواهد داشت. در این میان حداکثر زمان شارژ برای هر پهباد از ۳ ثانیه به ۲ ثانیه کاهش یافته است و زمان شارژ مجدد نیز به ۲۰ ثانیه افزایش پیدا کرده است.

کمپانی یوبیسافت (Ubisoft)، سازنده و ناشر بازی Rainbow Six Siege، درباره تغییرات شخصیت اکو می‌گوید:

«قصد اصلی ما این بود که شخصیتی را داشته باشیم که در طول یک دور از مسابقه، مفید و فعال باشد. چند ماهی بود که تصمیم گرفته بودیم پهباد Yokai دیگری را به وی اختصاص بدهیم تا این اپراتور به ریسک کردن بیشتر در طول یک راند دعوت شود.»

از دیگر تغییرات این آپدیت متعادل کردن سرعت اپراتورهای مختلف است.

برای مثال اپراتورهایی که سرعت حرکت بالایی دارند (نوار سرعتشان ۳تایی است) پس از آپدیت Operation Para Bellum، سرعتشان کمتر خواهد شد و اپراتورهایی که نوار سرعتشان یک است، کمی سریع تر حرکت خواهند کرد.

همچنین مشخص شده است که زمانی که Hnadgun دارید، سرعت حرکتتان کمی افزایش پیدا می کند.

یوبیسافت درباره این متعادل سازی می گوید:

«یکی از موارد مهم این است که یک تعادل میان سرعت و زره بوجود آوریم. با این حال ما مشاهده کردیم که سرعت نقش مهم تری نسبت به Armor ایفا می کند و تقریبا برتری اش در تمامی موقعیت ها بیشتر است.

حال برای اصلاح این مورد تصمیم گرفتیم تغییراتی روی سرعت اعمال کنیم تا به یک سرعت میانگین برسیم. این تغییرات سبب می شود اپراتورهایی با زره بالا، بیش از پیش در معرض دید بازیکنان قرار بگیرند.»

در انتهای توضیحات این آپدیت یک ویدیو ارائه شده است که از فصل دوم سال سوم بازی Rainbow Six Siege می باشد.

در ادامه می توانید تریلر نقشه Villa را تماشا کنید.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات